Pre ktoré znamenia je rok 2020 najlepší? Tieto 3 to vyhrali na plnej čiare!

Pre ktoré znamenia je rok 2020 najlepší? Tieto 3 to vyhrali na plnej čiare!

  • Zdieľaj:
 • 3

O tom, čo vo všeobecnosti so sebou prináša rok 2020 pre jednotlivé znamenia horoskopu, ste si už mali možnosť prečítať. Keby sme to mali zhrnúť, tak nasledujúce mesiace by nemali byť skúpe na množstvo zaujímavých príležitostí a kto má pevnú vôľu, dostane sa takpovediac míľovými krokmi vpred, či už sa to týka kariéry, vzťahov a podobne. 

Teraz však prejdeme od všeobecných prognóz a uvedieme do popredia tri znamenia, pre ktoré je rok 2020 najviac prelomovým a výrazné úspechy pritom budú zaznamenávať v rôznych oblastiach života. Poďte zistiť, či patríte medzi hviezdnych šťastlivcov a čítajte ďalej. 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Patríte k tomuto jemnému a pragmaticky uvažujúcemu znameniu? Tak potom gratulujeme. Možno ste už počas predošlých dní zaznamenali vnútornú zmenu, ktorá pozitívne zasahuje všetky oblasti vášho života. Áno, pre Panny je rok 2020 kľúčový najmä z hľadiska ich vnútorného prerodu. Bude to naozaj zásadná zmena v samotnom zmýšľaní o sebe, ale taktiež dôjde k posunom v prioritách.

Akoby sa vám otvorili oči a vy vidíte cestu pred sebou v celej komplexnosti. Je to cesta, na ktorej si budete zodpovedať otázky o zmysluplnosti a podriadite tomu svoje aktivity, čo bude mať dopad napríklad aj na pracovnú oblasť. Je možné, že v tejto kariérnej sfére radikálne zmeníte smer a zmenu nebudete ľutovať. Vaše pozitívne nastavenie zasiahne aj oblasť vzťahov a rodiny. Uvedomíte si silu koreňov, z ktorých vychádzate a možno dáte šancu aj novým púčikom na rodostrome v podobe založenia rodiny a radostného očakávania potomka.

Pozri aj: Mesačný horoskop na február 2020: Čo ťa čaká a neminie?

úspešný rok 2020

Zdroj: Shutterstock®

RAK (22.06. – 22.07.)

Taktiež ľudia v znamení Raka vo svojom živote zaregistrujú nevídaný progres. K istej pozitívnej zmene v zmýšľaní pritom dochádzalo už koncom roka 2019, čo vytvorilo krásny odrazový mostík k výnimočnému roku 2020. Otvára sa pred vami úžasný obzor a čo je naozaj skvelé, tento rok nebude len o povinnostiach, ktorých plnenie vám však pôjde ako po masle, ale splníte si pravdepodobne aj nejaký svoj detský či dlhoročný sen. Možno to bude ten o cestovaní, možno sa konečne začnete venovať záľube, ktorá na vás roky čakala alebo sa dostanete k práci, ktorá vás naplní pocitom šťastia.

Máte pred sebou otvorených množstvo dvier. Je len na vás, do ktorých vstúpite. Počúvajte svoj vnútorný hlas a inštinkt, ktorý vás neomylne vedie, aby ste na konci roka 2020 mohli konštatovať, že išlo naozaj o mimoriadne úspešné a šťastné obdobie, ktoré nemalo vo vašom živote obdoby.

radostný rok 2020

Zdroj: Shutterstock®

BÝK (21.04. – 21.05.)

Býci majú možno zo začiatku roka pocit, že nastúpili do expresu a míňajú stanicu za stanicou v zbesilom tempe. Ak patríte k tomuto rozvážnemu znameniu, možno sa vám už urobilo pár vrások na čele pod náporom množstva zmien, ktorými si prechádzate a ešte si nimi budete musieť prejsť. No vystúpenie za hranice komfortu a istoty so sebou prináša naozajstný bonus v podobe úžasných možností, skvelých pracovných príležitostí, nových priateľov... 

Tento rok je jednoducho pre vás ako veľké dobrodružstvo, pričom kulisy sa menia veľmi rýchlo. Toľko dojmov, poznatkov a skúseností, ktoré zaznamenáte tento rok, obyčajne absorbujete v priebehu troch rokov. Je to možno sila, ale zmena vám svedčí a bude to len a len lepšie. Určite teda neutekajte do svojho osvedčeného a overeného stereotypu, ale vyťažte z nasledujúcich mesiacov to najlepšie a vrhnite sa do víru diania a zmien.

Neprehliadni: Psychopati v zamestnaní: Toto je 7 povolaní, v ktorých je ich najviac


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 09.02.20 07:33

ĽŠ
karma
100.00

Hoci nepatrím k uvedeným, určite prajem!

 • 2
Odpovedať

Elena Švachová 11.02.20 23:39

karma
111.00

Škoda,moje znamenie tam nieje...

 • 1
Odpovedať

Jana Komadová 13.02.20 21:39

JK
karma
100.00

Syn je rak

 • 1
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Vianočné nechty (manikúra) pre každého: 13 najlepších a najkrajších inšpirácií
Nechty

Vianočné nechty (manikúra) pre každého: 13 najlepších a najkrajších inšpirácií

 • 0
 • 18.12.2022
Jej francúzska manikúra nedopadla podľa predstáv. Žene zostali po návšteve salóna oči pre plač
Nechty

Jej francúzska manikúra nedopadla podľa predstáv. Žene zostali po návšteve salóna oči pre plač

 • 0
 • 01.02.2023
Hnedé fľaky na koži – príčinou môže byť melazma. O čo ide?
Pleť

Hnedé fľaky na koži – príčinou môže byť melazma. O čo ide?

 • 1
 • 28.11.2022