Registrácia Prihlásenie

Konferencia SUPERfeel ovládla Bratislavu! Aké bolo jej poslanie?


Uplynulý piatok patril ženám. Ďalší ročník konferencie pre všetky ženy naplnil svoje poslanie a viac, ako stovka žien, spoznala počas prednášok, bohatého programu a sprievodných aktivit iné, inšpiratívne a úspešné dámy.

V piatok, 19. októbra, sa konala konferencia SUPERfeel, ktorej autorkou a organizátorkou je bývalá modelka Ivana Kičikoleva. Prítomné dámy si mohli vychutnať deň, plný prednášok, motivačných príbehov, inšpirujúcich prejavov a podporných slov, zároveň možnosť nadviazať nové kontakty. Presne tak to vyzeralo uplynulé piatkové popoludnie v bratislavskom Austrian Trend Hoteli. 

Pozri aj: Poznáš kešu maslo? Že nie? Pozri sa, prečo by si to mala napraviť!

SUPERfeel

Zdroj: Shutterstock®

Autor foto: Mako Hindy

Žena a jej rola v živote

Témou konferencie bola Žena a jej rola v živote. Žena - matka, partnerka, podnikateľka. Prednášajúce dámy prišli inšpirovať návštevníčky svojimi osobnými skúsenosťami, praxou či životnými príbehmi. Medzi prednášajúcimi bol iba jeden muž - MUDr. Mikuláš Štefan, ktorý prítomným dámam porozprával o Odpustení a jeho vplyve na naše zdravie. Téme zdravia sa venovala aj MUDr. Jarmila Klímová vo svojej prednáške Životné cykly v psychosomatike.

Hovorili sme aj Tradične / netradične o liečbe bežných ochorení v ambulancii praktického lekára s MUDr. Renátou Gorthovou. Zdravý životný štýl súvisí aj s jedlom, preto sme sa rozprávali o Trendoch v stravovaní a ako si vybrať ten ideálny pre seba s MUDr. Evou Tkáčovou, Mirkou Luberdovou a Ing. Želmírou Komorechovou. Stretnúť ste sa mohli s inšpiratívnymi ženami, ktoré sú naozaj odborníčkami vo svojej oblasti. S Janou Pištejovou, Luciou Lucid Sládečkovou a Veronikou Vágner Husárovou sme diskutovali o Kulte krásy ženy 21. storočia a s life-koučkou Janette Šimkovou sme hovorili o tom, Prečo sa ženy rozvádzajú a muži zahýbajú.

SUPERfeel konferencia 2018

Zdroj: Shutterstock®

Autor foto: Mako Hindy

„Konferencia SUPERfeel je mojou srdcovkou! Aj v tomto ročníku sme návštevníčkam ponúkli v rámci piatkového popoludnia pestré prednášky a diskusie, stretnutie s inými inšpiratívnymi ženami a som nesmierne rada, že sa nám podarilo naplniť tému konferencie absolútne dokonalo,“ hovorí organizátorka Ivana Kičikoleva a už teraz plánuje ďalší ročník.

Autor foto - úvodná: Mako Hindy


Návrat hore
Autor článku

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Liek na žalúdočné problémy či zápal ďasien: Akú silu ukrýva lyžičník?
Zdravie

Liek na žalúdočné problémy či zápal ďasien: Akú silu ukrýva lyžičník?

  • 47
  • 4
  • 07.08.2019
Ako na chudnutie? Na týchto 5 vecí pri zhadzovaní kíl určite zabudni!
Ako schudnúť

Ako na chudnutie? Na týchto 5 vecí pri zhadzovaní kíl určite zabudni!

  • 124
  • 7
  • 09.06.2019
Najúčinnejší trik, ako ušetriť viac peňazí: Tento ti zmení život!
Inšpirácie pre sebarozvoj

Najúčinnejší trik, ako ušetriť viac peňazí: Tento ti zmení život!

  • 40
  • 3
  • 23.08.2019