Katalóg tianDe 2018 / 2019: Objav novinky, ktoré na teba čakajú!

Katalóg tianDe 2018 / 2019: Objav novinky, ktoré na teba čakajú!

Niet nad ten upokojujúci zvuk šuštiacich strán a vôňu úplne novučičkých katalógov a časopisov, ktoré sa nám každý deň dostávajú do rúk. Možno to bude znieť ako nejaký fetišizmus, ale predpokladáme, že sa medzi nami nájdu viacerí, ktorým sa vytvára husia koža pri listovaní novučičkého katalógu.

Síce žijeme v pretechnizovanej dobe, kedy si všetko môžeme pozrieť „online“ (prostredníctvom chytrých telefónov, tabletov, počítačov, televízorov, pripojených na internet,...) bez námahy a bez nutnosti vytiahnuť päty z domu, vypnúť ich a prelistovať si katalóg padne vhod určite každému z nás. A to najmä vtedy, keď si vytvárame cenové ponuky, rozširujeme svoje obzory či jednoducho chceme nájsť niečo nové, čo by nás mohlo osloviť. A keďže sa nám blížia Vianoce, tak nepochybujeme o tom, že ste už aj vy začali premýšľať nad vhodnými darčekmi, ktoré by potešili nielen dámy, ale aj pánov, tak sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať novinkami zo sveta tianDe, ktoré nájdete v ponuke na www.tiandekozmetika.sk!

Pozri aj: Metličkové žilky a kŕčové žily: Odkiaľ sú a ako sa ich zbaviť?

pleťové a očné sérum

Zdroj: Shutterstock®

Na vrásky, hydratáciu, ale aj pre zdravie

Čína patrí medzi krajiny, ktoré to jednoducho vedia. Nie, nemáme na mysli lacnú pracovnú silu, ale starobylé recepty a tradičnú čínsku medicínu, ktorá mnohým z nás pomáha už niekoľko rokov. Čínske bylinky totiž patria medzi vysoko cenené liečivé suroviny, ktorých schopnosti a účinky sa používajú pri zdravotných problémoch, ale aj pri problémoch s pokožkou. Poprípade, našu krásu len podčiarkujú a prispievajú k jej zdokonaleniu.

V najnovšom katalógu preto nájdete širokú ponuku produktov, ktoré si zamilujete vy, vaša polovička, ale aj vaše deti. Prospejú vašej kráse, ale aj zdraviu.

Ak vás trápia vrásky, tak stavte na jedinečné účinky pleťového a očného séra v tvare rybičky. Tieto séra pokožku hydratujú, spomaľujú proces starnutia, zlepšujú textúru pleti, atď. (Viac sa o nich dozviete tu).

ľadovcová voda

Zdroj: Shutterstock®

Ľadovcová voda = večná mladosť!

Účinky ľadovcovej vody nepatria medzi tie najznámejšie, o ktorých by sa hovorilo každý deň. Čo je naozaj škoda, pretože vďaka nej môžete prinútiť svoju pleť rozpamätať sa na mladosť. Ľadovcová voda totiž obsahuje veľké množstvo minerálov, ktoré pomáhajú vyhladzovať pleť, zlepšovať jej kontúry a navyše ju hydratujú.

dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Nekonečná krása s tianDe

Ak ste si mysleli, že v ponuke nájdete len krémy, séra, pleťové masky, čajíky či šampóny, tak ste na omyle. Totižto, k širokému spektru produktov sa pridáva aj dekoratívna kozmetika, vďaka ktorej môžete podčiarknuť svoju prirodzenú krásu alebo ju trošičku „zdokonaliť“.

Vedeli by ste si vybrať z ponuky tianDe? Patríte k tým, ktorí nedajú dopustiť na reálny katalóg, ktorý si môžu „ošahať“ a prelistovať osobne? Tak v tom prípade si nezabudnite objednať najnovší katalóg! Ale, ak predsa len patríte k tým „moderným“, tak nový katalóg si môžete prezrieť aj online: tiandekozmetika.sk/online-katalog/.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 31.10.18 18:55

ĽŠ
karma
100.00

Lákavé novinky!

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní