AIGNER FIRST CLASS EXECUTIVE - Nová hrejivá a zmyselná pánska vôňa

AIGNER FIRST CLASS EXECUTIVE - Nová hrejivá a zmyselná pánska vôňa

FIRST CLASS EXECUTIVE – je novou, hrejivou a sebavedomou pánskou vôňou Aigner. Móda je prelietavá, štýl vrodený. FIRST CLASS je vôňa pre muža s prirodzenou charizmou a štýlom. Teraz Aigner pridáva k tejto vôni novinku, ktorá je ešte sofistikovanejším vyjadrením mužnosti. FIRST CLASS EXECUTIVE je hrou kontrastov svetla a tmy pre muža, ktorý chce pre seba len to najlepšie. 

Cez deň používa vôňu FIRST CLASS a keď sa chystá von do spoločnosti, FIRST CLASS EXECUTIVE sa stáva jeho večerným doplnkom. Hrejivá a zmyselná vôňa FIRST CLASS EXECUTIVE je hlbšia: stimuluje zmysly a skvele sa hodí na nočné dobrodružstvá.  

Nemusí si požičiavať nikoho štýl. Disponuje uvoľnenou príťažlivou eleganciou, ktorou zaujme kdekoľvek sa vyberie. Uvedomuje si to, ale nepredvádza sa. Presne ako jeho vôňa – je sebavedomý a nepotrebuje okolo seba robiť rozruch. Je moderný, vzdelaný, scestovaný s vrodeným zmyslom pre štýl a neodolateľnou aurou. Vyberá si trendové, sofistikované a príťažlivé vône prezrádzajúce jeho vkus. 

Testovali sme: Eisenberg Homme Protivráskový krém

zmyselná pánska vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa

FIRST CLASS EXECUTIVE má hrejivú, viac drevitú a intenzívnu kompozíciu. Je zmyselnejšou verziou originálnej vône FIRST CLASS, pričom odhaľuje kontrast žiarivého grapefruitu s drevitými tónmi vetiveru, pačuli a zmyselnosťou pižma.

Vôňu FIRST CLASS EXECUTIVE otvára šťavnatý akord grapefruitu vyzdvihnutý bergamotom a sladkým pomarančom s dotykom ružového korenia. Už úvodný akord pôsobí príjemne a štýlovo. V srdci rozkvitá zmyselný jazmín a kvet pomarančovníka. Súhru tónov grapefruitu a vetiveru v základe umocňujú drevité a ambrové tóny v sprievode mužného machu, bieleho pižma a zemitého pačuli. Spôsob, akým sa drevité a pižmové tóny, rozvíjajú na pokožke odzrkadľuje uvoľnenú zvodnosť; takú, ktorej podľahnete bez toho, aby ste si to vôbec uvedomili. 

Pyramída tónov

 • Hlava: bergamot, sladký pomaranč, grapefruit
 • Srdce: kvet pomarančovníka, vodný jazmín, ružové korenie
 • Základ: vetiver, pačuli, santal, biele pižmo, ambra, dubový mach

Reklamná kampaň

Tvárou vône FIRST CLASS EXECUTIVE je nemecký herec a spevák Tom Beck, ktorý je perfektným stelesnením charakteru novej vône.  

Odporúčame: Regenerácia, energia a okysličenie pleti v jednom kroku. Ako na to?

pánska toaletná voda

Zdroj: Shutterstock®

Dizajn

Flakón charakterizuje ikonická podkova, symbol značky. Uzáver a flakón majú pripomínať tvar batožiny – evokujúc luxus a rafinovanosť značky. Logo Aigner, celosvetovo uznávaný symbol tradície, inovácie a štýlu, je neodmysliteľnou súčasťou dizajnu. Pozornosť detailom príznačná pre kožené výrobky Aigner je zjavná aj na vonkajšom balení vône FIRST CLASS EXECUTIVE, na ktorom je názov vône umiestnený v podobe batožinového štítku.

Značka

Už vyše 40 rokov je značka Aigner elitnou triedou nemeckých lifestylových značiek. Svojím pôsobením v štyroch produktových segmentoch – kožené produkty, doplnky, móda a vône – sa značke podarilo úspešne presadiť v predaji už vo viac ako 40 krajinách na celom svete. 

Línia

 • Toaletná voda 50 ml
 • Toaletná voda 100 ml

Vôňu Aigner FIRST CLASS EXECUTIVE nájdete v predaji od novembra 2017 v sieti FAnn parfumérii.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Mária Maxianová 16.11.17 16:38

MM
karma
100.00

to by bol vhodný darček pod stromček pre mojich chlapov

 • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 16.11.17 17:56

KK
karma
105.00

práve sa začínam obzerať po vianočných darčekoch, musím sa zastaviť v parfumérii ovoňať

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 16.11.17 18:26

SK
karma
114.00

zloženie vyzerá dobre

 • 0
Odpovedať

Angela Gavlasová 18.11.17 15:09

AG
karma
105.00

A mám tip pre bráška na Vianoce :)

 • 0
Odpovedať

Milka Damašková 18.11.17 16:20

MD
karma
132.00

Parfém to môže byť dobrý...no ten chlap čo je tvárou reklamy...tak škaredo pozerá..

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 28.11.17 20:58

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa....

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní