Aj muži potrebujú dokonalú starostlivosť

Aj muži potrebujú dokonalú starostlivosť
 • 21.04.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 2

V dnešnej dobe už nie je ničím výnimočným, keď sa o seba muži starajú. Starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad je pre nich rovnako prirodzená ako starostlivosť o rodinu a blízkych. Základná kozmetická výbava muža musí okrem vône zabezpečiť aj množstvo ďalších funkcií, na ktoré muž nemá čas myslieť, ale sú dôležité.

Kozmetika Dove Men+Care prichádza na trh s dvoma novými sprchovými gélmi pre dostatočnú hydratáciu mužskej pokožky – Dove Men+Care Hydration Balance a Dove Men+Care Sensitive Shield.


V 21. storočí je starostlivosť muža o svoje zdravie a vzhľad samozrejmosťou. Upravení a príjemne voňajúci muži nestrácajú nič zo svojej mužnosti, práve naopak, ide o prejav ich zrelosti, kultúrnosti a súčasť šarmu. Aby sa však muži cítili naozaj sviežo a pohodlne, musí kozmetika pre nich určená spĺňať aj ďalšie atribúty okrem sviežej vône, ktorá je pre väčšinu základným kritériom výberu. Preto by zodpovední muži mali siahnuť po kozmetike Dove Men+Care. Tá aktuálne na trh uvádza dva nové sprchovacie gély pre maximálnu ochranu a dostatočnú hydratáciu mužskej pokožky. 

Dove Men+Care Hydration Balance

Je sprchovací gél na telo a tvár, ktorý vďaka hydratačnému zloženiu s technológiou Micromoisture zabezpečuje udržiavanie prirodzenej vlhkosti v pokožke a tá tak ostáva hydratovaná a v rovnováhe. Sprchovací gél má navyše príjemnú sviežu mužnú vôňu.

dove men +care novinky

Zdroj: Shutterstock®

Dove Men+Care Sensitive Shield

Je rovnako sprchovací gél na telo a tvár, ktorý okrem technológie Micromoisture, ktorá sa stará o hydratáciu pokožky, vyniká aj hypoalergénnym zložením vhodným pre citlivú pokožku. Má jemnú vôňu a tiež si zachováva všetky benefity produktov Dove Men+Care.

dove men +care novinky

Zdroj: Shutterstock®

Obe novinky sú už dostupné vo väčšine obchodných reťazcov a drogérií v dvoch veľkostiach balenia 250 ml a 400 ml. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena je 2,59 Eur (250 ml) a 3,49 Eur (400 ml).


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Monika Šomšáková 04.05.15 18:53

karma
-1.00

jednoznačne najlepšia kozmetka nie len pr emužov ale aj ženy

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 23.08.15 10:40

MR
karma
-1.00

niet čo vytknúť :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní