AMWAY TRUVIVITY - novinka na poli nutrikozmetiky

AMWAY TRUVIVITY - novinka na poli nutrikozmetiky

Značka Nutrilite od spoločnosti Amway skĺbila schopnosti v oblasti výživy a kozmetiky a vytvorila nový systém TRUVIVITY. Táto novinka na poli nutrikozmetiky využíva komplexy PhytoInfuse Complex a PhytoCeramide Complex a prináša nový prístup k starostlivosti o pleť prostredníctvom doplnkov stravy: Najskôr je potrebné vyladiť vnútornú fyzickú a duševnú pohodu, čo sa navonok prejaví rozžiarenejšou pleťou.

Blogy a časopisy, sociálne siete venované zdraviu, zdravšie potraviny, viac pohybu… Posledných niekoľko rokov ovládla nová vlna posadnutosti starostlivosťou o zdravie. Jedným z ukazateľov dobrého zdravia je tiež pleť. Krásna, žiarivá pleť ukazuje navonok, ako sa cítime vo vnútri. Ak máte dobrú pleť, hlásate do sveta: Cítim sa dobre, starám sa o seba a mám zdravú sebadôveru. Pre lepší vonkajší vzhľad pleti používame rôzne hydratačné prípravky, krémy a pleťové mlieka. Avšak pleť je vystavená mnohým stresovým faktorom pôsobiacim zvnútra: negatívny vplyv na pleť môžu mať napríklad zlé stravovacie návyky alebo nedostatok spánku.

TRUVIVITY je nová značka spoločnosti Amway. Tento kozmetický systém je zložený z doplnku stravy v tabletkách a doplnku stravy vo forme nápoja. Tabletky zaisťujú prísun vitamínov A a C a zinku, ktoré spolupôsobia a prispievajú k udržaniu normálneho stavu pleti a k ochrane kožných buniek pred oxidačným stresom.

Nápoj s obsahom vitamínu C prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania a napomáha k správnej tvorbe kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre pružnosť pokožky.

Tetovali sme: TEST: Artistry Youth Xtend – Ochranný krém na deň

TRUVIVITY - nutrikozmetika - Značka Nutrilite od spoločnosti Amway

Zdroj: Shutterstock®

Krása pramení zvnútra

Zatiaľčo výrobky, ktoré sa aplikujú lokálne, zaistia rýchle, viditeľné výsledky vo vrchných vrstvách pleti a zredukujú viditeľnosť jemných liniek a vrások, výrobky TRUVIVITY pôsobia zvnútra. Systém je určený pre ženy aj mužov, dopĺňa denný režim staroslivosti o pleť a zameriava sa na krásnu pleť vďaka dvom novým komplexom:

PhytoInfuse Complex obsahuje tri rastlinné výťažky: výťažok zo šípiek, kustovnice čínskej a hroznových jadierok. Výťažky z hroznových jadierok a z šípiek pomáhajú chrániť bunky pred volnými radikálmi. Pšeničné ceramidy obsiahnuté vo PhytoCeramide Complexe sú prírodné, bezlepkové rastlinné ceramidy z celozrnnej pšenice.

Tetovali sme: TEST: ARTISTRY HYDRA-V™ Osviežujúci očný gél-krém

TRUVIVITY - nutrikozmetika - Značka Nutrilite od spoločnosti Amway

Zdroj: Shutterstock®

Nová úroveň žiarivej pleti

„Ako stárneme, pleť sa stenšuje a ceramidy vo vrstve stratum corneum (najvrchnejšia vrstva pleti) nie sú tak husto rozprestrené, a nemôžu teda pôsobiť ako účinná bariéra pleti,“ hovorí Dawna Venzon, odborníčka na doplnky stravy z Amway. „To môže spôsobiť, že je pleť slabšia a suchšia.“

TRUVIVITY poskytuje skutočne celkové a účinné kozmetické riešenie. Na rozdiel od bežných prístupov k starostlivosti o pleť, ktorých cieľom je hydratácia pleti zvonkajšku, TRUVIVITY ponúka výživové doplnky, ktoré pôsobia zvnútra.

Tetovali sme: TEST: Artistry Hydra - V - Hydratačná maska

TRUVIVITY - nutrikozmetika - Značka Nutrilite od spoločnosti Amway

Zdroj: Shutterstock®

Doplnok stravy v tabletkách obsahuje PhytoInfuse Complex, vitamín C a zinok a jeho pôsobením je pleť chránená pred účinkom oxidačného stresu. V rámci každodennej starostlivosti o pleť sa každý večer užívajú dve tabletky. Tento prípravok využíva regeneračné procesy prebiehajúce v pleti počas noci, aby sa vysporiadal s negatívnymi účinkami pôsobenia okolitého prostredia na pleť, ako je vystavenie slunečnému žiareniu, znečisteniu alebo známkam hektického životného štýlu.

Doplnok stravy vo forme nápoja obsahuje vitamín C, zinok, PhytoCeramide Complex a výťažok z brusiniek. Nápoj s osviežujúcou grapefruitovou príchuťou si môžete vychutnať ráno alebo v priebehu dňa a v ňom obsiahnuté živiny Vám pomôžu znížiť únavu a vyčerpanie a podporia zdravý vzhľad Vašej pleti.

Tetovali sme:  TEST: Artistry - Exact Fit dlhotrvajúci make-up

Pre viac informácií navštívte: www.amway.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Dávid Kubica 18.05.16 19:51

DK
karma
-1.00

Velmi rad by som to vyhral. Kozmetika, ktora posobi zvnutra je slubna.

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 03.06.16 08:25

MZ
karma
-1.00

Vitamíny určite treba dopĺňať, no nepreháňať to s nimi :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní