ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maska

ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maska

Do kozmetického priemyslu stále vstupujú nové trendy a inovácie. Novinkou v starostlivosti o pleť sú aj masky, ich základ tvoria textilné vlákna. Klasickým predstaviteľom tejto generácie prípravkov starostlivosti o pleť je ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maska. 

Rozdiel medzi bežnými pleťovými maskami a hydratačnou maskou ARTISTRY HYDRA-V™ je v sile hydratácie a v spôsobe jej aplikácie.

Celá kolekcia ARTISTRY HYDRA je určená pre hĺbkovú hydratáciu pleti žien, ale aj mužov každého veku aj typu pleti. Vývoj tohto radu bol inšpirovaný objavom, ktorý získal Nobelovú cenu. Ide o objav akvaporínov, teda akýchsi vodných kanálikov nachádzajúcich sa vo vnútri medzibunkového priestoru. Tieto kanáliky umožňujú priestup vody cez bunkové membrány do každej bunky a tak sa výrazne podieľajú na dlhodobej, hĺbkovej hydratácii pleti,“ vysvetľuje školiteľka spoločnosti Amway Zuzana Gavendová, a pokračuje: „Maska je skĺbením nových technológií. A ponúka aj nový spôsob použitia, ten spočíva v aplikácii účinných látok cez hodvábny sieťovaný základ, ktorý je nasýtený účinnými látkami, predovšetkým vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej, čo je jedna z najsilnejších zložiek, ktorá dokáže viazať vodu.“

Tento typ aplikácie je jednoduchší a pohodlnejší ako pri nanášaní masiek vyrobených z klasických nosičov a masťových základov.

Masku sme už v redakcii testovali: TEST: Artistry Hydra - V - Hydratačná maska

Artistry Hydra - V - Hydratačná maska

Zdroj: Shutterstock®

Ako ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maska funguje?

V priebehu dvadsaťminútovej relaxácie, keď je maska priložená na tvári, dochádza postupne k uvoľňovaniu hydratačnej esencie, vďaka tomu do pokožky začnú prestupovať lipozómy s minerálnou vodou z nórskych fjordov spolu s vysokým množstvom kyseliny hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová po prestupe do pokožky funguje ako dlhodobý fixátor vody v hlbokých vrstvách pokožky. Efekt prejasnenia, zvláčnenia, vypnutia a hydratácie pleti prichádza okamžite a pretrváva dlhodobo.

Testovali sme tiež: TEST: ARTISTRY HYDRA-V™ Osviežujúci očný gél-krém

ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratačná maska

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Zámečníková 03.06.16 09:00

MZ
karma
-1.00

Super, že ste dali aj recenziu :).. Určite sa pôjdem na ňu pozrieť :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní