Artistry Supreme LX: Nový pohľad na krásu

Artistry Supreme LX: Nový pohľad na krásu
 • 16.08.2017
 • Danka Šindléryová

  • Zdieľaj:
 • 3

Príčiny starnutia pokožky sa nachádzajú v rytmoch – presnejšie v prírodných biorytmoch tela. Pleť funguje tak ako má a pôsobí mlado, kým je pokožka harmonizovaná a plná sily. Ako však telo starne, tieto biorytmy sa rozladia. Je možné zharmonizovať mladistvé rytmy pokožky?

Vedci z Artistry na túto otázku prinášajú kladnú odpoveď v podobe nového radu Artistry Supreme LX. Vďaka drahocenným prísadám a účinným technológiám táto nová luxusná starostlivosť o pleť značky Artistry umožňuje pokožke pôsobiť mladšie až o ohromujúcich 15 rokov.  Rad sa skladá z dvoch produktov: 

 • Regeneračný krém ARTISTRY SUPREME LX™
 • Regeneračný očný krém ARTISTRY SUPREME LX™

Rad je doplnený o zatiaľ najnovšie zloženie a využíva najmodernejšie technológie od Artistry. Vďaka tomu prináša revolučné výsledky v starostlivosti o pleť.

Pozri aj: Nová starostlivosť o pleť od ARTISTRY

Artistry rad Supreme LX

Zdroj: Shutterstock®

Artistry Supreme LX: Tajomstvo spočíva v energii

Pokročilý výskum buniek doviedol vedcov Artistry ku zisteniu, že komplexné zníženie znakov starnutia začína v rámci 24 hodinového biorytmu pokožky. Toto zistenie podporilo objav rastlinného katalyzátoru, ktorý môže zharmonizovať prirodzené rytmy pleti a obnoviť tak jej mladistvý vzhľad. 


V rámci globálneho výskumu vedci značky Artistry konzultovali svoje zistenia so svetovo známymbotanickým výskumným centrom a globálnym lídrom v oblasti rastlinnej vedy. Viac ako 300 rastlín z každého kútu sveta bolo starostlivo vyhodnotených, a potom vedci zo spoločnosti Artistry vybrali krásny a mocný druh Gardenie Grandiflora. 


„V kmeňových bunkách tejto úžasnej kvetiny sme objavili vlastnosti, ktoré jej umožňujú rozkvitnúť aj v tých najdrsnejších klimatických podmienkach“, hovorí riaditeľ spoločnosti Global Technology Discovery Paul Seehra, Ph.D. 


„Potom sme spolupracovali so svetovým lídrom v oblasti botanického výskumu a vedy o rastlinách, ktorý využil jedinečný biotechnologický proces k oddeleniu kmeňových buniek Gardenie Grandiflora, a vytvoril tak čistý a stabilizovaný elixír.“ Tento účinný extrakt pomáha zharmonizovať prirodzené biorytmy pokožky a zvyšuje jej schopnosť obnoviť svoju prirodzenú a mladistvú silu. Obe zloženia Artistry Supreme LX využívajú regeneračné schopnosti týchto extraktov z Gardenie Grandiflora. 


Exkluzívny komplex CellEffect24 dopĺňa výťažky z kmeňových buniek Gardenie Grandiflora a zvyšuje schopnosť pokožky dopĺňať energiu. Táto technológia novej generácie je bohato obohatená o 24 karátové zlato, ktoré opticky rozptýli svetlo a obmedzí tak viditeľnosť vrások a jemných čiar.

Môže ťa zaujať: G&H - Amway starostlivosť o telo inšpirovaná prírodou

Kozmetika Artistry Supreme LX

Zdroj: Shutterstock®

Prirodzená krása, vo vnútri a navonok

„Komplex CellEffect24 je silná kombinácia vysoko účinných a exkluzívnych ingrediencií,“ dodáva Seehra. „Naše zloženie obsahujúce túto niekoľko fázovú technológiu okamžite ako aj v priebehu času vyživuje, dopĺňa energiu, opravuje a chráni pokožku, takže vyzerá a funguje, ako keby bola mladšia.“


V skutočnosti laboratórne testy za použitia jedinečného zloženia Artistry Supreme LX zahŕňajúce ako komplex CellEffect24 tak aj extrakty z kmeňových buniek Gardenie Grandiflora ukázali, že v porovnaní s neošetrenými bunkami prišlo k 68 násobnému zvýšeniu energetického indexu kože. 

Kolekcia Artistry Supreme LX sa predstavuje v elegantne navrhnutých obaloch. Kovovo zlaté povrchy evokujú drahé šperky a dodávajú sofistikovanosť a naznačujú vzácne a luxusné zloženie. Viečko Artistry Supreme LX Regenerating Cream je lemované 24 vrúbkami, symbolizujúcimi nielen 24 karátové zlato obsiahnuté v zložení, ale aj 24 hodinový cyklus biorytmov tela inšpirované komplexom CellEffect24. Horná časť viečka pripomína ciferník slnečných hodín a uzatvára tak príbeh o znovu harmonizácii.


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Kelemenová 16.08.17 13:36

SK
karma
86.00

luxusné balenie s obsahom 24 karátového zlata hovorí o kvalite výrobku... asi nebude patriť medzi lacné krémiky....

 • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 16.08.17 17:53

MM
karma
103.00

kde na to zobrať a nekradnúť? :-)

 • 0
Odpovedať

Milka Damašková 16.08.17 20:15

MD
karma
121.00

Za tú cenu môžem akurát len snívať...našťastie mám iné priority, ako mať luxusný krém:)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Krátky aj dlhý spánok je pre nás škodlivý! Ako ten dlhý vplýva na zdravie?
Zdravie

Krátky aj dlhý spánok je pre nás škodlivý! Ako ten dlhý vplýva na zdravie?

 • 7
 • 22.08.2021
Ako vyčistiť zlaté šperky? Takto im vrátiš druhý dych!
Domácnosť

Ako vyčistiť zlaté šperky? Takto im vrátiš druhý dych!

 • 7
 • 05.10.2021
Ako funguje delená strava? Spoznaj jej princípy, výhody aj nevýhody!
Chudnutie

Ako funguje delená strava? Spoznaj jej princípy, výhody aj nevýhody!

 • 8
 • 25.06.2021
TOPlist