Baldessarini COOL FORCE - nová pánska vôňa

Baldessarini COOL FORCE - nová pánska vôňa
 • 02.04.2017
 • Danka Šindléryová

DNA značky BALDESSARINI Fragrances prichádza v novom vyjadrení v pánskej vôni pre moderných mužov BALDESSARINI COOL FORCE.

Nič neopisuje esenciu značky lepšie než jej slogan „ODDEĽUJE MUŽOV OD CHLAPCOV“. A v duchu tohto sloganu nová vôňa BALDESSARINI COOL FORCE zjednocuje prvky typickej mužskej sily do úžasnej intenzity a energickej sviežosti. Otvára celkom nový svet vôní, pretože vône BALDESSARINI doposiaľ nikdy nevynikali takým pocitom osvieženia.

KONCEPT

COOL FORCE popisuje kontrast medzi sviežosťou a silou. V tomto zmysle vôňa odráža presne to, čo poháňa dopredu ambicióznych mužov súčasnosti. Ich život je plný kontrastov: očakáva sa, že budú silní, plní energie, že budú demonštrovať svoju mužnosť, a pritom si zachovajú chladný pokoj a príťažlivý štýl. BALDESSARINI COOL FORCE je vôňa pre moderných mužov, ktorých jedinečný charakter je inšpiráciou pre iných. Majú plne pod kontrolou luxusný a pokrokový život, ktorý vedú, a vždy s úspechom čelia výzvam súčasnej doby. 

Odporúčame prečítať: Čierna farba - elegancia, štýl, výnimočnosť, tajomnosť

Baldessarini COOL FORCE - nová pánska vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Vône BALDESSARINI sú stelesnením nekompromisnej elegancie a majú silný charakter. Všetky ich spája svojrázny podpis v podobe nezameniteľných tónov pačuli. COOL FORCE je aromatická vôňa, ktorá muža revitalizuje dynamickou energiou a v kombinácii s typickou mužnosťou vôní BALDESSARINI v základe efektívne spája sviežosť a silu v jednej harmónii. 

Parfumér Vincent Schaller o kompozícii vône: „Predstavoval som si ju ako sviežu a šťavnatú. Tento druh špeciálnej sviežosti v sebe nesú prírodné zložky ako šalvia, kardamóm a akord morskej vody. Keďže sa jedná o vôňu BALDESSARINI, chcel som, aby bola COOL FORCE mužná, zmyselná a hrejivá. Pre tento účel som si zvolil vzácne dreviny – céder, santal a palisander – v kombinácii s aromaticky sladkou myrtou. A presne tak, ako elegantný oblek dotvára vzhľad muža, navrhol som, aby vôňu dotvárali tóny pižma, pačuli a sicílskeho bergamotu.“ 

Odporúčame tiež: Jarné šaty, v ktorých aj vaša postava bude vynikať - časť prvá

Baldessarini COOL FORCE - nová pánska vôňa

Zdroj: Shutterstock®

LÍNIA 

 • Toaletná voda 50 ml
 • Toaletná voda 90 ml
 • Voda po holení 90 ml
 • Sprchový gél 200 ml
 • Tuhý dezodorant 75 ml

Nová vôňa Baldessarini Cool Force dostupná v sieti parfumérií FAnn od apríla 2017.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Maxianová 02.04.17 09:20

MM
karma
100.00

táto vôňa by bola určite vhodná pre manžela

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 07.04.17 11:12

SK
karma
86.00

veľmi príjemná voňa pre priateľa

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 02.01.18 13:53

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní