Beyoncé Pulse NYC

Beyoncé Pulse NYC

Sexy. Elektrizujúca. Neohrozená. Slová opisujúce Beyoncé môžu rovnako dobre opisovať tiež New York. Inšpiráciou pre najnovšiu vôňu Beyoncé sa tentoraz stalo svetové hlavné mesto kultúry. Pretože Beyoncé verí, že vôňa je najlepším módnym doplnkom, rozhodla sa vytvoriť sebaistú kvetinovú chypre vôňu pre sofistikované, sebavedomé, elegantné ženy.

 
 

Óda na New York

Parfumér žijúci celý život v New Yorku, Carlos Vinals zo spoločnosti Symrise, vytvoril Pulse NYC ako osobné predstavenie New Yorku z pohľadu Beyoncé.

 

Beyoncé Pulse NYC

„Inšpiráciou pre túto vôňu bola Beyoncé a pulzujúce mesto, ktoré sa stalo jej domovom. Aby bolo možné zachytiť jedinečného ducha oboch z nich, bolo treba vytvoriť skutočne neobyčajnú vôňu – pôvabnú, napriek tomu divokú, vyzývavú, ale sofistikovanú, sexy, napriek tomu elegantnú – a zároveň zachovať vyberavý podpis, ktorý spája všetko dohromady.“

 

Vôňa sa otvára iskrivou malinou, výrazným granátovým jablkom a šťavnatou hruškou. Ovocné tóny striedajú kvetinové tóny žiarivej pivonky a exotického jazmínu sambakového. V srdci vône Pulse NYC rozkvitá divoká orchidea, ktorá je obľúbenou kvetinou Beyoncé a ako symbol sily a sebadôvery sa objavuje vo všetkých jej vôňach. Vôňa sa potom rozvíja vďaka zmyselnosti pačuli, kašmírového pižma a tortičiek „Red Velvet“. Tento akord, ktorý bol vo vôni zachytený vôbec prvýkrát, zvádza zmysly.

 

 

 

Beyoncé Pulse NYC

 

Výrazný design

 

Beyoncé Pulse NYC

 

Pulse NYC vystihuje podstatu New Yorku ako svojou vôňou, tak balením. Čistá tekutina sa skrýva vo vybrúsenom, transparentnom flakóne v tvare kryštálu, ktorého inšpiráciou sa stali hladké línie mrakodrapov prenikajúce do mesta.

 

Invertný flakón, ktorý sa predstavuje v elektrickej modrej so strieborným kovovým uzáverom, stavia na pôvodnom balení vône Pulse, inšpirovanom kostýmami Beyoncé a jej jedinečným štýlom.

 

Flakón je ukrytý v holografickej krabičke vyžarujúcej svetlo a žiariace ako ulice a budovy mesta, ktoré nikdy nespia.

 

 

 

 

 

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

stanka adamčíková 24.05.13 14:13

SA
karma
-1.00

celkom pekná vôňa

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 06.08.13 18:08

AK
karma
100.00

Tato vona Pulse od Beyonce sa mi velmi paci-je to elegantna,pulzujuca a sexy vona-som nou ocarena.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.08.14 09:38

MR
karma
-1.00

nemala som možnosť privoňať ale flakon ma nezaujal. neviem nezaujal.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 23.03.18 21:25

ĽU
karma
100.00

zaujímavy flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní