Bio-vegánske sérum na riasy OPTILASH: Garancia zväčšenia rias o 66 %

Bio-vegánske sérum na riasy OPTILASH: Garancia zväčšenia rias o 66 %

OPTILASH je revolučná formulácia prírodného vegánskeho séra na riasy, testovaná podľa najprísnejších bezpečnostných požiadaviek s klinicky overenými výsledkami, ktoré prinášajú dramatické premeny v dĺžke, objeme a sile rias len za 28 dní.

Dlhšie riasy až o 66 % len za 28 dní*

Patentované sérum vyvinuté vo francúzskych laboratóriách Apotcare Paris garantuje krásne, husté a až o 66 % dlhšie mihalnice len za 28 dní používania. Výnimočne účinné zloženie zároveň vyživuje riasy, ktoré sa tak stanú nádherne dlhé a prirodzené.

Patentované inovatívne a nedráždivé sérum s použitím vysoko účinných látok, ako je kyselina hyalurónová, biotín a panthenol v kombinácii so zvlhčujúcim a na živiny bohatým komplexom Optiwide Complex®, zabezpečuje rýchly, rovnomerný a trvalý rast, hlbokú hydratáciu a optimálnu ochranu rias. Bez parabénov a bez hormonálnych derivátov je Optilash prielomom vo vede – ide o bezpečný a vysoko účinný  prírodný prípravok. Zloženie nielen podporuje rast rias, ale aj chráni pred lámaním a súčasne zlepšuje pružnosť a lesk.

Odporúčame: Serge Lutens L´Eau: Abstrakcia vyjadrená vôňou: “kvetinový kov”

sérum na riasy

Zdroj: Shutterstock®

Najbezpečnejšie sérum na riasy môžu používať aj tehuľky či ženy s citlivými očami

Bez hormonálnych derivátov a bez prostaglandínu (na rozdiel od iných podobných prípravkov), žiadny vedľajší účinok, žiadne zdravotné riziko. Formula Optilash je vhodná aj pre citlivé oči, nositeľa kontaktných šošoviek a okuliarov. Môžu ho používať tehotné ženy a tiež ženy, ktoré podstupujú lekársku liečbu, ako je chemoterapia. Zloženie séra je tak bezpečné, že ho môžu používať aj tehuľky :-). Jedno balenie vám vydrží minimálne 3 mesiace.
 

Optilash sérum

Zdroj: Shutterstock®

Ako ho používať

Optilash Advanced je koncentrovaná formula, ktorá vyžaduje jednu aplikáciu denne. Aplikujte ku korienkom rias horného viečka štýlom, akoby ste si nanášali očnú linku.  Vaše oko by malo byť úplne čisté, bez akéhokoľvek líčidla alebo očných krémov. Začnite od vnútorného rohu oka smerom von, priamo na koži pri korienkoch vašich rias. Používajte jedenkrát denne, vždy večer pred spaním.

*Klinicky preukázané výsledky, testy in vitro.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 10.03.19 06:53

ĽŠ
karma
100.00

Lákavé sérum po každej stránke!

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 10.03.19 17:38

MM
karma
100.00

určite kvalitný výrobok

  • 0
Odpovedať

Lucia Kobíková 13.03.19 20:58

LK
karma
100.00

Odporúčam aj Alverde kofeínové sérum, je tiež vegánske :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní