Bioderma - Matricium

Bioderma - Matricium

Laboratoire Bioderma sa vždy usilovala využívať v dermatológii biológiu, a vďaka nej liečiť príčiny problému, nielen následky. Matricium® je neoddeliteľnou súčasťou tejto filozofie, ponúka nový prístup k „liečbe starnutia“, ktorý dopĺňa a uzatvára celý rad už existujúcich metód, či už chirurgických, dermatologických, alebo kozmetických.

 

 

Bioderma vyvíjala Matricium 30 rokov. Nový vo svojej podstate, funkčnosti a v starostlivosti o starnúcu pleť.

Iný vo svojej podstate: Sila a originalita tohto produktu spočíva v tom, že je vyrobený z prvkov, ktoré sa v pleti prirodzene nachádzajú. Vďaka tomu, že je 100-percentne biomimetický, dovoľuje pokožke, aby sa prirodzene obnovovala.

Iný vo funkčnosti:  Na rozdiel od iných prípravkov, ktoré pokožke jednoducho dodávajú aktívne látky, Matricium obsahuje ingrediencie, pôsobiace v najhlbších vrstvách kože. Vytváraním optimálneho bunkového mikroprostredia, umožňuje obnovovať vlastné regeneračné procesy. Pokožka sa regeneruje prirodzene, do hĺbky a natrvalo.

Výskum a klinické štúdie tejto zdravotnej pomôcky potvrdzujú antioxidačné schopnosti (spomalenie starnutia kože) a schopnosť naštartovať mitotický index (index ukazujúci kvalitu delenia buniek), obnoviť kožné tkanivo a absorbovať oxidačný stres (spomaľuje starnutie kože). Tieto závery potvrdzujú, že Matricium je v regenerácii tkaniva a buniek kože naozaj prelomovým prípravkom a zaručuje skutočné biologické omladenie pokožky.

Bioderma - MatriciumMatricium® je veľmi špecifický produkt, ktorý vytvára optimálne bunkové prostredie a umožňuje to, čo zatiaľ nedokázal žiadny iný kozmetický prípravok: skutočne hĺbkovú regeneráciu buniek a tkaniva. Preto je Matricium® označované ako zdravotnícka pomôcka.

Matricium® obnovuje funkčnosť buniek procesom vlastnej regenerácie a obmedzením oxidačného stresu.. Vďaka svojim unikátnym účinkom na bunkovú životaschopnosť a rast je ideálnym doplnkom každého chirurgického, dermatologického alebo kozmetického omladzujúceho ošetrenia, či zákroku. Nie je určené pre dosiahnutie rýchlych kozmetických výsledkov, ale pre postupný a dlhodobý biologický efekt regenerácie tkaniva, pretože poskytuje skutočnú starostlivosť pre zrelú pleť.


NAJLEPŠÍ PRODUKT PRE KRÁSU JE TAKÝ, KTORÝ VYTVORILA SAMA POKOŽKA


100 % BIOMIMETICKÝ = pokožke vlastný


ÚPLNE BEZPEČNÝ
Matricium® je sterilná biomimetická zdravotnícka pomôcka bez obsahu akýchkoľvek kozmetických prídavných látok (konzervanty, alkohol, parfumácia, farbivá, silikóny,...) alebo akýchkoľvek látok, ktoré sú pleti cudzie, čo zaručuje kompletnú bezpečnosť a absolútnu znášanlivosť.

 

VÝSLEDKY používaniBioderma - Matriciuma:
Pokožka je biologicky obnovená, pevnejšia, silnejšia, pružnejšia

Vďaka tomu, že všetky bunky získajú späť svoju úplnú funkčnosť, a fibroblasty produkujú viac vlákien lepšej kvality, pokožka je odolnejšia, žiarivá a plná života. Znova sa správa, ako sa má, a výsledky sú omnoho výraznejšie a jasnejšie na prvý pohľad.
Od prvej aplikácie Matricium® je pokožka nabitá všetkými látkami, ktoré potrebuje pre obnovu svojich ideálnych biologických funkcií, a je tak chránená pred všetkými negatívnymi vplyvmi oxidačného stresu (jedného z hlavných príčin starnutia pleti). Je to akoby získala naspäť svoje prirodzené biologické funkcie. Fibroblasty a keratinocyty (bunky zodpovedné za kvalitu spojivového tkaniva) sa obnovujú lepšie a jednoduchšie.


Bioderma - MatriciumNEUVERITEĽNE JEDNODUCHÉ POUŽITIE


Pre všetky typy pleti. Stačí jedna aplikácia každý večer počas 30 dní. Aplikujte celú ampulku na tvár, vrátane krku a okolia očí. Matricium® je možné kombinovať s akýmkoľvek iným typom pleťovej starostlivosti, ale môže sa používať aj samostatne – v závislosti od potrieb danej pokožky.

Vhodné je v každom veku, najmä po 30. až 35. roku a neskôr. Každá ampulka vydrží 12 hodín po otvorení. Matricium® používajte v cykloch, ideálne 4-krát do roka.

 

30 samostatných jednorazových balení
každé obsahuje 1 ml

Cena : 49 Eur
 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 21.08.14 19:34

MR
karma
-1.00

mala som vzorku doma, bioderma je naozaj kvalitná značka.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní