Bioderma Photoderm Opaľovacia hmla a Photoderm MAX Aquafluid

Bioderma Photoderm Opaľovacia hmla a Photoderm MAX Aquafluid

Sezóna spálenej pokožky sa k nám blíži. Slnko svieti, bazén volá a my sme naplnení horiacou túžbou získať letné opálenie. Ale po dlhej a mrazivej zime je veľmi ľahké zhorieť touto túžbou, avšak úplne iným spôsobom, než by sme chceli. Vidina krásne opálenej pokožky sa razom pretrhne ako obláčik a premení sa na bolestivé červené popáleniny, ktoré nás a našu pokožku udržia niekoľko týždňov od bazéna. Avšak, takéto popáleniny môžu zanechať aj trvalé následky.

UV žiarenie poškodzuje vlákna v koži, nazývané elastín, čo spôsobuje, že sa pokožka začne rozpadať a prepadať, v dôsledku čoho na pleti vznikajú vrásky, tvoria sa slnečné škvrny, ale aj slnečné vyrážky. Rovnako pôsobením škodlivého UV žiarenia v nadmernom množstve môže dôjsť k vzniku rakoviny.

Ak vaše telo túži po slnku, vitamíne D, energii a život je príliš krátky na to, aby ste sa pred slnkom ukrývali, tak vyskúšajte opaľovacie prípravky Bioderma z radu Photoderm!

Testovali sme: Bioderma Sensibio Gel moussant čistiaci gél pre citlivú pleť

Bezpečný pobyt na slnku

Slnko môže byť požehnaním, ale aj prekliatím. Pri pokuse o opálenie sa, niekedy veci nejdú podľa plánu (veď v živote je všetko nevyspytateľné) a vy môžete skončiť s druhým stupňom popálenín. Vďaka, slnko!

Ak teda trávite čas vonku – stačí aj menšia prechádzka, práca v záhradke či sa chcete cielene opaľovať a chytať bronz, tak nezabudnite na poctivú ochranu vašej pokožky. Myslite pritom na základné pravidlo: čím vyššie SPF obsahuje krém, tým lepšie.

Bioderma Photoderm Opaľovacia hmla

Zdroj: Shutterstock®

Bioderma Photoderm Opaľovacia hmla SPF 30

Zahaľte sa do jemného obláčika, ktorý vás jedným razom osvieži, ale aj ochráni! Opaľovacia hmla je ideálna pre každého, kto nemá rád natieranie akéhokoľvek krému na svoju pokožku. Stačí nastriekať na pokožku, nechať vsiaknuť a ste chránení.

Opaľovacia hmla je vhodná na použitie na celé telo. Dôraz kladieme hlavne na cestičku vo vlasoch a miesta, kde začínajú vlasy – práve toto sú tie oblasti, na ktoré pri aplikovaní ochranného krému zabúdame. Rovnako to platí aj v prípade plešiny.

Zaujme ťa: Bioderma Sensibio H2O Micelárna odličovacia voda

Bioderma Photoderm MAX Aquafluid

Zdroj: Shutterstock®

Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+

MAXIMÁLNA slnečná ochrana vo forme aquafluidného opaľovacieho krému na tvár, ktorý stimuluje vlastné obranné mechanizmy pokožky.

Je to ochranný krém alebo zjednocujúci BB krém? My tvrdíme, že sú to 2 produkty v jednom balení. Je dostupný v troch prevedeniach – neutrálny, svetlý a tmavý, vďaka čomu nahradí váš letný makeup a zároveň poskytne vašej pokožke dokonalú ochranu.

Ktorý z nich bude vašim BIODERMA hrdinom tohto leta?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Martina Varhaníková 18.06.18 13:55

karma
110.00

Už roky používam na opaľovanie a ošetrenie pokožky Biodermu....som s ňou veľmi spokojná . Photoderm MAX Aquafluid SPF 50 mám tiež odskúšaný, ale je dosť mastný na moju pokožku.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 18.06.18 19:36

MM
karma
100.00

mám rada produkty spoločnosti Bioderma, i teraz požívam olej v spreji, ale rada by som vyskúšala aj túto novinku

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 26.06.18 22:00

MR
karma
114.00

chystáme sa v júli na dovolenku k moru uvažujem nad tou opaľovacou hmlou veru

  • 0
Odpovedať

Ivana Šurániová 08.08.18 14:41

karma
100.00

ta hmla je vyborna

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní