Bioderma - Sébium Al korektor

Bioderma - Sébium Al korektor

 

 

 

Francúzske dermatologické laboratóriá Bioderma sa snažia o vyvíjanie nových a nových inovácií, ktoré pomáhajú k liečeniu pokožky každej z nás. Jednou z  horúcich noviniek Sébium Al korektor od Biodermy zo zeleného radu. 

 

 

 

Tento malý zázrak napomáha eliminovať tvorbu vyrážok a uhrov najmä vďaka patentovanému komplexu Fluidactiv® . Komplex napomáha neutralizovať baktérie, ktoré sú zodpovedné za zápaly, odstraňuje začervenanie, ale zabraňuje i upchávaniu pórov. Pri prvom pohľade na tento výrobok mi napadlo príjemné večerné krémovanie pleti.

 

Bioderma - Sébium Al korektor

 

Obsah výrobku je však omnoho šikovnejší a dômyselnejší. Ide totiž o korektor, ktorý zakrýva nedostatky pleti spôsobené nepríjemným akné, či začervenaním pleti, ktorým občas trpím aj ja. Keď na korektor zaostríte zrak zistíte, že vrchnáčik sa dá odšraubovať, ale aj otvoriť. Odšraubovaním získate prístup k spomínanému korektoru, otvorením objavíte tuhý korektor v zelenej farbe s praktickým malým zrkadielkom.

 

Bioderma - Sébium Al korektor

 

 

Keďže som nikdy nemala možnosť otestovať takýto korektor s dvojakým zložením, bola som veľmi zvedavá a tešila som sa na samotné nanášanie. V prvom kroku je potrebné a vhodné použiť tuhý zelený korektor. Slúži najmä na lokálne vyrážky, ktoré prekrýva i lieči. Korektor sa dá nanášať štetcom alebo prstom. Mne veľmi účinne na tento účel poslúžil prst. Korektor sa naň pekne zachytil, stačilo po ňom veľmi jemne prejsť.

 

 

Bioderma - Sébium Al korektor

 

 

Spočiatku som si nevedela predstaviť, ako sa taká zelená farba môže stratiť na mojej bledej farbe pleti, no krúživým pohybom na potrebných miestach- najmä v lokalite vyrážok a začervenaných miest, si s tým statočne poradil a prekryl ich. Teraz už bola pleť pripravená na nanášanie tónovaného krému. Tento krém má riedku konzistenciu, preto stačí malé množstvo, ktoré pokryje celú tvár. Opäť mi na nanášanie poslúžil prst. Krém sa po pokožke veľmi pekne rozkladal a nebolo problémom roztrieť ho dostratena.

 

 

Bioderma - Sébium Al korektor

 

 

Spolu so zeleným korektorom skutočne prekryli všetky problematické partie na mojej pleti, ktorá aj po nanesení krému pôsobila veľmi prirodzene a sviežo. Veľkým plusom je aj príjemná jemná vôňa, ktorá prevonia celú pleť. Dvojitý korektor od Biodermy na mojej pleti pekne držal, nemastila sa a taktiež sa ani neleskla, čo považujem za ďalšie veľké plus, kvôli ktorému som púder nevidela po celý deň.


 

Bioderma - Sébium Al korektor

 

 

Tento korektor je skutočne dobrou voľbou pre typy pleti so sklonmi k začervenaniu a výskytu vyrážok. Pleť krásne rozžiari, prekryje nedokonalosti a preto ho ja osobne už z ruky nepustím :-)

 

 


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

15 komentárov

Marta Hollá 03.06.13 18:07

MH
karma
91.00

ja ho mám doma tiež a musím súhlasiť so všetkým. je naozaj super a veľmi spokojná.

 • 0
Odpovedať

Ivana Tomanová 03.06.13 18:26

IT
karma
-1.00

Super vecička. Pravidelne ho používam, je naozaj výborný. Určite odporúčam.

 • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 03.06.13 18:32

BS
karma
100.00

Výborné, dokonalé, určite vyskúšam.

 • 0
Odpovedať

Ľuba Reháková 03.06.13 18:50

ĽR
karma
-1.00

S týmto korektorom som naozaj maximálne spokojná. Je super. Zo začiatku ma po ňom sicer trocha štipkala pleť ale rýchlo to ustúpilo a je to už v pohode :)

 • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 03.06.13 19:53

LB
karma
-1.00

waau, perefektne spracovaná recenzia.. S Bioderma korektorom ešte osobnú skúsenosť nemám, doteraz som používala len jednoduché korektory, ktoré mali dosť nízku kryciu schopnosť, ale ako vidím, tento od Biodermy je naozaj úžasný. Musím sa po ňom poobzerať v lekárni :)

 • 0
Odpovedať

Miroslava Malá 04.06.13 15:10

MM
karma
-1.00

chystam si ho kúpiť , tak snáď nesklame ...keďže rada používam kozmetiku od biodermy :)

 • 0
Odpovedať

Ľuba Reháková 06.06.13 15:39

ĽR
karma
-1.00

K značke Bioderma mi nedá nenapísať toto - je to jedna z mála značiek, ktorej plne dôverujem. Rozmýšlala som na tým, že ako to, že si môžu dovoliť svoje produkty, rozdávať, dávať do rôznych súťaží, robiť akcie 1+ 1 zadarmo ... Pre mňa je odpoveď jednoduchá - majú tak kvalitnú a účinnú kozmetiku, že si to proste môžu dovoliť. Ak človek vyskúša (a je super, že má možnosť aj na vzorkách), tak mnohí si ich produkty kúpia znova a znova, napriek trocha vyššej cene. No v tomto prípade sa skutočne pripláca kvalita!!! Taký čo majú nie moc dobré produkty si nemôžu dovoliť rozdávať - lebo by sa im to proste nevrátilo .... :D. Bioderma už dávno ma má :D.

 • 0
Odpovedať

Marta Hollá 28.06.13 12:14

MH
karma
91.00

Aj na základe tejto recenzie som sa odhodlala tento produkt kúpiť. Nebol to jediný faktor, ale zavážilo :) Musím uznať, je naozaj super a môžem len odporučiť. Akurát toho "zeleného" sa mi míňa akosi rýchlo ...

 • 0
Odpovedať

Lucia Pavlovová 29.06.13 18:06

LP
karma
-1.00

vyzezá to veľmi dobre , a ešte k tomu 2 v 1 , super....už len zbehnúť kúpiť :)

 • 0
Odpovedať

Betka Voitekova 29.06.13 19:15

BV
karma
-1.00

super vec

 • 0
Odpovedať

Veronika Kulanová 02.07.13 11:16

VK
karma
-1.00

toto je ejdna z mala veci, ktore som z radu sebium nevyskusala

 • 0
Odpovedať

Zuzana Behancová 03.07.13 11:22

ZB
karma
-1.00

Super vec, hlavne zelená časť, ktorá spoľahlivo "zničí" vyrážku ...

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.08.14 17:32

MR
karma
-1.00

pre slečny ktoré majú problémy s akné skvelá voľba určite.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní