Blumarine Dange-Rose: Nová moderná a odvážna vôňa

Blumarine Dange-Rose: Nová moderná a odvážna vôňa

Zmyselnosť, romantickosť a zvodnosť. Sila, chápavosť a ideály. Odvaha a nebezpečenstvo. To sú mnohé odlesky modernej, súčasnej ženskosti, ktorá nepozná limity, obmedzenia ani predsudky. Plejádu osobností v tejto žene spája magnetická sila ženskosti, slova rovnako jedinečného ako ruža a s toľkými možnými interpretáciami, koľko variant môžu mať jej lupienky. Symbol prirodzenej krásy reprezentuje chápavosť aj vášeň. Ruža je jemná, a pritom trvácna kvetina, ktorú neúprosnosť času zahalila do tajov večnosti. Žena a ruža odhaľujú nekonečné nuansy dvoch jemných vyjadrení prírody. Záhade, ktorá zjednocuje dva symboly príťažlivosti, túžby a nebezpečenstva venuje značka Blumarine svoju novú vôňu: Dange-Rose.

Blumarine Dange-Rose je moderným vyjadrením záhady nebezpečného vzťahu medzi citom a rozumom, medzi každodennými dilemami ženy, ktorá sa snaží uchovať si svoju jedinečnosť, a zároveň dosiahnuť úspech v modernej spoločnosti, medzi slobodnou sebavedomou ženskosťou a submisívnymi pocitmi pri neprestajnom hľadaní novej racionálnej aj pocitovej cesty k vybudovaniu si rovnocenného vzťahu s mužmi. 

Pozri aj: Miluješ prísady do kúpeľa? Prečo nepoužívať obľúbené bomby?

dámska moderná vôňa Blumarine Dange-Rose

Zdroj: Shutterstock®

Dange-Rose je nová vôňa Blumarine, ktorá vyjadruje výzvy ženy 21. storočia. Odvážnej idealistky, ktorá považuje vlastnú krásu za nekonvenčný prvok vlastnej osobnosti. Dokáže vyjadriť záhadnú ženskú zvodnosť, pretože využíva svoju mužnú stránku na prelomenie konvenčných obmedzení. Jej cieľom je byť ženou, ktorá nasleduje vlastné sny, a zostať pritom nohami pevne na zemi. Svoj entuziazmus k láske utužuje racionálnou analýzou a dokáže sa vysmiať prekážkam, ktoré jej svet kladie do cesty. Dokáže milovať svojho muža, pretože vie ako zvýrazniť a posilniť jeho dobré stránky. 

moderná a odvážna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

VÔŇA

Blumarine Dange-Rose je nová, moderná a odvážna vôňa evokujúca nový význam ženskosti kombináciou vonných zložiek, ktorá vyviera do pravej esencie zvodnosti. Blumarine Dange-Rose prináša nový charakter rodiny kvetinových-drevitých-aromatických vôní pomocou kombinácie tónov popisujúcich modernú, dynamickú ženskosť.

Vrchné tóny navodzujú dojem racionálneho očakávania sily prostredníctvom aromatických kvetov bazalky v sprievode sofistikovanej provokácie ružového korenia a ázijského charakteru hrušky Nashi. Žiarivý a svieži úvod vône je oslavou hodnôt modernej ženy, jej vzťahu k prírode a okoliu. 

Záhadnosť ženy je vyjadrená v srdci prostredníctvom ruže z Versailles, doplnenej dráždivou fréziou a opojnou esenciou magnólie. Srdce zachováva podstatu kvetinových dámskych vôní a evokuje nebezpečenstvo vyplývajúce z tvrdohlavej a sentimentálnej povahy ženy.

Nebezpečenstvo a záhadnosť sú posilnené v základných tónoch, kde sa spájajú s vláčnymi, jemnými a žiarivými tónmi kašmírového dreva, dôrazným pačuli a prenikavou tajomnosťou bielej ambry. Tieto tóny popisujú charakter modernej ženskosti, zahŕňajúci rôzne osobnosti a stránky súčasných žien. 

Zaujme ťa: Čo v domácnosti vymeniť za nové? Skontroluj týchto 5 vecí!

tvar púčika ruže

Zdroj: Shutterstock®

FLAKÓN

Oválny flakón vône Blumarine Danger-Rose doplnený čiernym kužeľovým uzáverom zastupuje mnohé stránky osobnosti ženy, niektoré tradičné, iné také, ktoré si žena vytvorila prispôsobovaním sa modernej dobe. Flakón svojím tvarom evokuje vzácny šperk. Pripomína brošňu a jeho prirodzene ergonomický tvar presne zapasuje do ženských rúk. Uzáver evokuje skrášľujúce produkty ako rúž, či kajalovú ceruzku, ale môže sa ľahko premeniť na improvizáciu zbrane – navodzuje myšlienku tajnej zbrane, ktorú má žena k dispozícii vo svojom rozume a dôvtipe. Flakón vône Dange-Rose zároveň pripomína prirodzený tvar púčika ruže, ktorý je prísľubom nádherne rozkvitnutej kvetiny. Čierna farba podnecuje dojem záhadnosti, strieborné označenie a logo sú nenápadnou ozdobou čistého dizajnu. 

kvetinovo-drevitá-aromatická vôňa

Zdroj: Shutterstock®

VONKAJŠIE BALENIE

Luxusné a elegantné balenie Blumarine Dange-Rose odhaľuje celú plejádu významov samotnej vône. Evokuje predstavu čiernych šiat vyrobených z barokovej látky ozdobenej ružovými lupienkami, pomedzi ktoré presvitajú záblesky svetla. Názov vône Dange-Rose a logo Blumarine pripomínajú luxusnú výšivku módnej značky na odeve. Rafinovaným prvkom je štruktúrované písmeno B vo vnútri balenia navodzujúce dojem nebezpečenstva a tajomstva.  

LÍNIA

 • Parfumovaná voda 30 ml
 • Parfumovaná voda 50 ml

Novú vôňu Blumarine Dange-Rose nájdete v predaji od septembra 2017 vo FAnn parfumériách.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Katarína Konečná 22.09.17 18:18

KK
karma
105.00

kvetinové vône môžem

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.09.17 14:22

MM
karma
100.00

toto bude vôňa pre mňa, pôjdem do Fann-ka otestovať

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 24.09.17 23:05

MZ
karma
-1.00

Krásny flakón.. a tento typ vône obľubujem, pôjdem sa na ňu kuk :)

 • 0
Odpovedať

Ingrid Šimoniková 21.11.17 21:20

karma
74.00

flakón mi pripada zvláštny ale vona sa mi páči dostala som vzorku pri nákupe vo fanku a môže byť...

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 14.12.17 09:45

SK
karma
114.00

skvostné

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 22.12.17 21:59

JK
karma
100.00

Tak to je niečo pre mňa

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 28.12.17 14:12

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní