Blumarine Innamorata

Blumarine Innamorata

„Inšpiráciu som našla v prvom štádiu lásky: v zaľúbení… keď sa poobzeráte vôkol seba a uvedomíte si, že nikto iný nedokáže nahradiť osobu, do ktorej ste sa zamilovali, pretože nikto iný nie je rovnaký ako ona, ani ako jej vôňa…“ Anna Molinari

Príbeh lásky… Blumarine Innamorata.Pre ženu, ktorá je zamilovaná a ktorej srdcom otriasajú vášnivé pocity. Tej, ktorá prežíva vzrušenie. Módna návrhárka Anna Molinari, ktorá je sama stelesnením ženskosti, romantickosti a zmyselnosti, venuje pre túto ženu novú vôňu. Innamorata zachytáva kúzelné chvíle zaľúbenia a môže zastaviť čas.

Zaľúbenie prebehne za okamih. Spomienka naň trvá večne.
Innamorata, jedinečná vôňa pre nezabudnuteľný dojem.
Voňavé kvapky, ktoré vyvolajú pocit čistého vzrušenia zo zaľúbenia.

Blumarine InnamorataVôňu Blumarine Innamorata obliekol známy parížsky dizajnér Thierry De Baschmakoff do výnimočného flakónu vyjadrujúceho čistú a pretrvávajúcu ženskosť. Mnohotvárny flakón sa ligoce zlatými a platinovými tónmi.
Označenie vône v čiernej farbe sa vyníma na prednej strane. Uzáver v platinovo-zlatej farbe s kovovým lemom je ozdobou žiarivého flakónu, pýši sa ozdobným kvetinovým motívom. Flakón je stelesnením módneho štýlu Blumarine, vyjadruje ženskosť par excellence.

Vonkajšie balenie vône Blumarine Innamorata spája kreativitu a prirodzenosť. Nezvyčajný platinový odtieň vysiela zlatisté odrazy. Jeho povrch na dotyk pripomína príjemnú vláčnosť látok. Vlnitý efekt v prednej časti je odkazom na mnohotvárnosť flakónu, motív kvetinovej čipky evokuje elegantný uzáver. Ružovo-béžová farba zvýrazňuje názov vône: Blumarine Innamorata Eau de Parfum.

Len niekoľko kvapiek a pocítite náhle vzrušenie zaľúbenia, silnú zbraň tejto nezabudnuteľnej vône. Esencia talianskej zvodnosti. Náhle odhalenie. Úžasná nová vôňa. Lákavá, prekvapivá, vzrušujúca. Vrchné tóny majú v sebe silu odzbrojujúceho úsmevu… Akoby sa zachvela zem… Neodolateľne iskrivá zmes bergamotu, mandarínky a marakuje. Srdce vyjadruje vzrušenie, túžbu a obdiv… Opojný buket… Kvetiny, slnko a ženskosť… Ylang ylang, kvietky frangipani, grapefruitu a magnólie.Základ vyvoláva obraz dych vyrážajúceho tanca, zamilovanej extázy. Zmyselnosť a teplo…Krémové pižmo objíma tóny kašmírového dreva a benzoínu, podnecuje hlboký pocit zvodnosti.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 21.08.14 19:29

MR
karma
-1.00

jemná, romantická vôňa + flakón

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 27.03.18 15:13

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní