Bottega Veneta Deluxe Collection

Bottega Veneta Deluxe Collection

Rovnako prirodzená ako vlastná koža, rovnako osobná ako charakteristický podpis, vône BOTTEGA VENETA zachytáva zmyselný sen o umení stvorenom prírodou. Táto mimoriadna vôňa sa teraz predstavuje v Deluxe Collection, ktorá ponúka jedinečné možnosti luxusu.

Predstavuje Deluxe Collection pri príležitosti prvého výročia vytvorenia vône. Táto unikátna vôňa, navrhnutá tak, aby zvýraznila a posilnila váš zmyslový pôžitok, reflektuje hlbokú oddanosť značky BOTTEGA VENETA remeselnej zručnosti. Dômyselne vyzdvihuje dôverné dámske gestá pri aplikácii vône.

 

Bottega Veneta Deluxe Collection

Zachytáva zmyselnosť povestného koženého tovaru tohto presláveného návrhárskeho domu. Inšpirovaná benátskou krajinou, vôňa zachytáva rovnováhu medzi prírodou a umením, syntézu vzrušenia a intelektu. V srdci vône sa ukrýva nevtieravý kožený akord, ktorý si svoju cestu prepletá skrz kvetinovo-cyprusové tóny zjemnené tónmi slivky. Tajomná a nezabudnuteľná – vôňa zachytáva zmyselnosť, kultivovanosť a individualitu ženy.

 

BOTTEGA VENETA DELUXE COLLECTION Deluxe Collection obsahuje parfum v naplniteľnom flakóniku s elegantným balónovým rozprašovačom (náplň EdP 100 ml), tuhý parfum, ktorý je možné taktiež znovu naplniť. Rafinované a osobité spracovanie využíva jemné materiály a ikonické motívy, ktorými sa značka preslávila. Každý produkt z tejto kolekcie môže byť použitý samostatne, alebo je možné ich vrstvenie.

 

                Bottega Veneta Deluxe Collection

 

Flakón, inšpirovaný benátskym sklom a tradičnou talianskou karafou, je majstrovskou kombináciou čistých línii, zaoblených kriviek a prepletanej textúry na dne. Jemný rozprašovač podčiarkuje vznešené gesto pri aplikácii vône na telo. Rozprašovač je sám o sebe veľmi zaujímavou záležitosťou v kontraste s vintage štýlom, balónikom hruškovitého tvaru a inovatívnym uzáverom.

 

   Bottega Veneta Deluxe Collection

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lucia Vozárová 14.08.13 17:49

LV
karma
-1.00

mam, mam, mam ju ;) je krasna, zenska, zmysela. Sice je tazsia, ale na spolocensky vecer ako stvorena :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.08.14 18:27

MR
karma
-1.00

vyzerá sľubne.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 26.03.18 10:32

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní