Bvlgari Man Extreme

Bvlgari Man Extreme

  • Zdieľaj:
 • 5

Bvlgari predstavuje pánsku novinku Bvlgari Man Extreme.

Elegantná, imponujúca a návyková…

 

 

„Víťazstvo nad sebou samým je najväčším víťazstvom.”
Platón

 

 

 

 

 

Nové vyjadrenie modernej charizmy odhaľuje Bvlgari v pánskej vôni Bvlgari Man Extreme, spájajúcej intenzívnu sviežosť Stredomoria s modernými drevinami evokujúcimi vitalitu a silu Ríma.

Flakón sa vyznačuje inovačným kovovým efektom – je strieborný a bridlicovo sivý, akoby bol vyrobený z rímskeho mramoru a je poctou dedičstvu Bvlgari.


Bvlgari Man Extreme je znovuobjavením hlavných hodnôt ikonickej vône Bvlgari Man, ktorej mužná zmyselnosť vyjadruje vrodenú charizmu muža.


Bvlgari Man Extreme

Elegantná, imponujúca a návyková toaletná voda je spojením drevitých a sviežich tónov s mužným charakterom a elánom, je opojnou zmesou, ktorá prehovára dušu k zvodnosti a fascinácii.
Vôňa šťavnatých vrchných tónov ružového grapefruitu, bergamotu z Kalábrie a kaktusovej dužiny je príjemným pošteklením, ktoré v mužovi vyvoláva náhly prísun energie.
Srdce je nezvyčajne mužné, mieša kvety bielej frézie, guatemalského kardamómu a rastlinnej ambry.
V základe sa objavuje žiarivá stopa sebavedomých zemitých tónov balzy a vetiveru z Haiti, doplnených prírodnou živicou pre orientálnu hrejivosť a žiarivosť vône.

 

 

 „Novú vôňu Bvlgari som vytvoril s ideou evokovať nezvyčajnú sviežosť pri zachovaní modernej zmyselnosti v pozadí. Preto som zvolil najlepšie prírodné zložky pripomínajúce atmosféru Ríma,” vysvetľuje majster parfumér Alberto Morillas.


„V srdci vône je kardamóm, ktorý som osobne videl rásť, a ten dodáva vôni čistý a veľmi mužný rozmer. Pri začlenení do vône okamžite evokuje otvorený priestor siahajúci do nekonečna.

Mužnosť si vyžaduje jemne dvojzmyselnú silu, preto sme zvolili fréziu, ktorá ju sem vnáša svojou sviežosťou, nekonvenčnosťou a okamžitým jasom. Cieľom tejto vône bolo objaviť novú sviežosť s charakteristickým podpisom Bvlgari.”

 

Bvlgari Man Extreme
 

Bvlgari Man Extreme

 

 

 


 


  • Zdieľaj:
 • 5
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

stanka adamčíková 15.03.13 14:39

SA
karma
-1.00

skvelá vôňa, zvažujem jej kúpu, manžel bude mať narodeniny. síce má rád inú značku pánskych parfémov, mne sa táto vôňa veľmi páči takže asi ho darčekom prinútim k zmene :)

 • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 20.01.14 18:25

BS
karma
100.00

Tiež ma tá vôňa zaujíma pre syna, musím skúsiť nejaký tester...

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.08.14 17:40

MR
karma
-1.00

wauu pre skutočných chlapov.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní