Bvlgari Man in Black

Bvlgari Man in Black
 • 12.10.2014
 • Danka Šindléryová

Jedinečný výtvor mužných, neo-orientálnych prvkov, nová parfumovaná voda je treťou časťou trilógie muža Bvlgari, nasledujúcou po vôňach Bvlgari Man a Bvlgari Man Extreme. Vôňa s korenistými vrchnými tónmi, ktoré hladko prechádzajú k zmyselnému teplu ambry, aby sa ustálili v drevitých dymových tónoch. Bvlgari Man in Black zachytáva výraznú esenciu moderného muža, potomka rímskych bohov. Umiestnená v žiarivom ebenovom flakóne,Bvlgari Man in Black vyniká neprehliadnuteľným, neo-orientálnym podpisom, ktorý charakterizuje zahaľujúca zmyselnosť.

Tak ako Vulkán – charizmatický rímsky boh ohňa – aj nová vôňa využíva silu Stredomoria a extrémnu, neskrotenú silu Zeme. Je určená mužovi, ktorý stelesňuje modernú, nezameniteľnú mužnosť. Odráža podstatu muža Bvlgari, jeho inšpiratívnosť a triumfálnosť. Bvlgari opäť interpretuje veľké témy parfumérstva prostredníctvom cenných prírodných surovín. Vo svete pánskych vôní je Bvlgari Man in Black neprekonateľným dielom vo svojej sile, výraznej sýtosti a asertívnej charizmy.

Bvlgari Man in Black

Zdroj: Shutterstock®

 

Svojou ohnivou novinkou Bvlgari završuje výnimočný cyklus, v ktorom sa legendárny klenotník ponoril hlboko do mytológie, ako aj do bohatého rímskeho dedičstva, aby prerozprával pôsobivý príbeh zrodenia moderného muža.

Genéza trilógie muža Bvlgari začína Vulkánom, mýtickým rímskym bohom ohňa a ochrancom kováčov. Od čias veľkého Homéra je Vulkán predstaviteľom magického ohňa, ktorý každoročne v ľudskej podobe zostúpil na Zem, aby poctil Rimanov na festivale Volcanalia.

Vyhnaný z Olympu hlavným bohom Jupiterom a bohyňou Juno, Vulkán padol do Stredozemného mora, kde ho prichýlili nymfy Tethys a Euronyme. Útočisko našiel v prostredí gréckych ostrovov – vo vulkanickom súostroví na severe Sicílie, ktorému dominujú ostrovy Stromboli a Lipari.

Vychádzajúca z tyrkysových hĺbok Stredozemného mora, ohnivá hora Stromboli siaha vysoko k zafírovej oblohe a je pokrytá čiernym pieskom pokropeným ružovým granátom, cez ktorý presvitajú okrové kryštáliky sáry a drsné obsidiány. Žeravá láva sa vylieva z krátera sopky a tečie do mora, kde vytvára panorámu drsnej krásy – vyžarujúcej svetlo a božskú nádheru vyvolávajúc zdesenie aj očarenie, silu aj pokoj.

Tu, v novom domove, sa rozvinula legendárna zvodná a fyzická sila Vulkána. Pod ochranou nýmf založil nové kráľovstvo pod zemským povrchom ostrova, obklopený sopkami gréckych ostrovov, kde vyrábal zázraky zo železa, striebra, zlata a platiny a vyvíjal výnimoč zbrane a šperky pre bohov. Bez toho, aby sa radil medzi klenotníkov tej doby, vytvoril tie najvýnimočnejšie diela antiky: palác slnka, výzbroj pre Achilesa a Aeneasa, žezlo Agamemnona a korunu Ariadny.

Bvlgari Man in Black

Zdroj: Shutterstock®

Táto slávna minulosť sa stala inšpiráciou trilógie vôní Bvlgari Man, zachytávajúcej esenciu spoľahnutia sa na vlastné sily a úžasnej sebakontroly legendárneho muža. Vulkán 21. storočia, muž Bvlgari, dominuje a panuje vlastnému svetu. Sebavedomý, výrazný a úspešný, je archetypom pravej mužnosti.

Bvlgari Man in Black je vôňa odrážajúca jeho intenzívnu mužnosť. Výnimočná nová vôňa vyjadruje všetky paradoxy súčasného muža – jeho živelnú vitalitu, uvedomovanie si vlastných chýb a vôľu prekonať ich. Kontrolovaná vlna zvodnej sily a extrémnej sofistikovanosti.

Vôňa odhaľuje svoje korenisté, žiarivé tóny. Nezvyčajný ambrový rum vytvára zvláštny kontrast s jemne korenistými tónmi a vyvoláva netradičnú, živú stopu.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Martina Zahoranová 12.10.14 09:25

MZ
karma
92.00

parfémy Bvlgari sú perfektné a tento bude určite super

 • 0
Odpovedať

Iveta Sýkorová 12.10.14 22:27

IS
karma
-1.00

Parfémy Bvlgari mám rada, ako dámske tak aj pánske. Bývajú naozaj vydarené. Už sa teším kedy ovoniam túto novinku.

 • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 14.10.14 09:55

karma
-1.00

je na čase sa poobterať po darčeku na vianoce pre manžela a syna,pôjdem vyskúšať či by sa im táto novinka nehodila

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.10.14 10:15

MR
karma
-1.00

tak toto u mňa vyhráva s prehľadom :)

 • 0
Odpovedať

Anton Toman 21.10.14 19:26

AT
karma
-1.00

Bvlgari je luxusná značka a aj keď neviem ako vonia tak si dovolím tvrdiť, že je určite veľmi pekná.

 • 0
Odpovedať

Gabriela Vrabľová 23.10.14 09:59

GV
karma
85.00

hmm bvlgari man mam veľmi rada, tato novinka in black môže byť tiež zaujímavá

 • 0
Odpovedať

Zuzana Madarászová 29.10.14 10:54

ZM
karma
-1.00

zaujímavý popis

 • 0
Odpovedať

Daniela Šurláková 03.11.14 22:20

karma
97.00

Jáj tak táto vôňa vyzerá nebezpečne,neviem čí by som sa udržala,keby ju použil môj manžel.Ale môj manžel ju nepoužije,tak sa asi udržím.

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 05.03.18 19:03

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní