Chloé L´Eau de Chloé

Chloé L´Eau de Chloé

L’Eau de Chloé
Vrstvy šifónu ožiarené slnkom. Bosé nohy vo vysokej tráve. Žiara vychádzajúceho slnka na pokožke. Klasická Chloé otvára novú kapitolu svojej histórie. Aura jemná ako vánok. Tak isto, ako klasická vôňa, aj táto unikátna Eau predstavuje vzácnu eleganciu a prekvapivú modernosť. Slobodná, spontánna, žiarivo ženská.
Spoznajte L´Eau de Chloé…

 


Originálna interpretácia Chloé Rose
Pôvodnú vôňu Chloé vytvoril v roku 2008 Michael Almairac (Robertet) a počas krátkej doby sa z nej stala klasika. Táto elegantná kvetinová vôňa, ktorá je takmer okamžite rozpoznateľná, sa teraz predstavuje v novom svetle. Inšpiráciu pre svoju sviežosť našla u Chloé Rose. L´Eau de Chloé bola vytvorená tým istým parfumérom a obsahuje výnimočnú koncentráciu extraktu z ruží, ktorý prepožičiava vzácny osviežujúci pocit. Ľahká ako rosa, táto ružová vôňa vás zaplaví svojou čistotou. Jemná harmónia citrusov pripomína letné, lahodné a osviežujúce limonády. Temperamentná a zároveň elegantná, vzdušná a éterická ruža zanecháva na koži jemný dotyk. Pačuli postupuje kúsok po kúsku a predstavuje dokonalé zakončenie vášho vzhľadu.

 

                Chloé L´Eau de Chloé

Ikonický flakón
L’Eau de Chloé kopíruje dnes už známe čisté línie luxusného skleneného flakónu, zatiaľ čo flakón vône Chloé Eau de Parfum je uzavretý lesklým kovovým límcom, táto nová interpretácia sa odhaľuje cez priesvitné čisté sklo. Kultová stužka, teraz vo svetlo zelenom odtieni, odráža jarnú sviežosť vône. Flakón je zakončený strieborným kovovým uzáverom a ukrytý v anízovej krabičke s vyrazeným logom Chloé v bielej farbe.

 

                              

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 21.08.14 18:52

MR
karma
-1.00

kultová stužka ma vždy zaujme a dávam plusové body :)

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 27.03.18 14:57

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní