Clinique Hello Cheekbones

Clinique Hello Cheekbones
 • 16.03.2015
 • Danka Šindléryová

  • Zdieľaj:
 • 2

Clinique ponúka dve jednoduché cesty k vizuálnemu zlepšeniu stavby kostí, s ktorou ste sa narodili.

Tajomstvo, ktoré si pri zdôraznení kontúr tváre vizážisti toľko chránia, spočíva v “dokreslení” výrazných lícnych kostí. Nie je to však vec jednoduchá. Teda nebola – až do tejto chvíle. Clinique vytvoril kolekciu krásnych, nevyhnutných maličkostí pre ľahké zvýraznenie lícnych kostí, spolu s aplikačnými tipmi a trikmi – takže môžete ľahko dotvárať, tvarovať a hlásať “Hello Cheekbones”.

VÝRAZNEJŠIE KONTÚRY S CERUZKOU CHUBBY

GET CHEEKY WITH CHUBBY

NOVÉ ceruzky pre kontúry a zvýraznenie Chubby Stick Sculpting Contour a Chubby Stick Sculpting Highlight si vďaka ľahkej, bezchybnej a osviežujúcej aplikácii proste musíte zamilovať. Niekoľkými jednoduchými ťahmi zaistia tieto farebné “pastelky” pre zvýraznenie lícnych kostí výsledky hodné umenia vizážistu. Ľahko sa rozotierajú teplom končekov vašich prstov, dokonale splynú s vašou pokožkou a vytvoria krásny vzhľad s prirodzenými, “ostro rezanými” rysmi.

Ako fungujú?

Ceruzka na zvýraznenie Chubby Stick Sculpting Highlight obsahuje perličky svetlo odrážajúcich pigmentov prejasňujúcich pleť, črty tváre sa krásne zvýraznia, čím sa dokonale zdôraznia lícne kosti. Ceruzka na kontúry Chubby Stick Sculpting Contour dodá požadovaným partiám tváre úžasnú hĺbku a výraz.

Clinique Hello Cheekbones

Zdroj: Shutterstock®

VÝRAZNEJŠIE RYSY VĎAKA PÚDRU

Ak chcete získať super-vyhladený look zvýrazňujúci rysy tváre, nájdete skvelého pomocníka v NOVÝCH paletkách Sculptionary Cheek Contouring Palettes. Tieto púdrové lícenky dodajú pleti sýte, farebne odolné zafarbenie a vytvoria prirodzene sviežu červeň a krásne zvýraznia štruktúru kostí tváre.

Ako fungujú?

Každá paletka obsahuje odtieň v troch farebných tónoch, ktoré môžete použiť samostatne pre farbu, kontúru či zvýraznenie. Alebo môžete tieto tri odtiene tej istej farby spojiť štetcom a naniesť dohromady a rýchlo tak vytvoriť prirodzene prežiarený look. Paletky sú ponúkané v 4 rôznych kombináciách odtieňov: Defining Nectars, Defining Roses, Defining Berries a Defining Nudes.

Clinique Hello Cheekbones púdre

Zdroj: Shutterstock®


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Monika Šomšáková 26.03.15 00:51

karma
-1.00

sculpting chubby stick ...wow proste super výrobok

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 24.08.15 19:25

MR
karma
-1.00

krásne už len nájsť správny odtieň :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní