Collistar Extraordinary Duo Lipstick

Collistar Extraordinary Duo Lipstick
  • 17.05.2016
  • Danka Šindléryová

Koľko rôznych podôb môže mať rúž? Tisíce. Presne ako žena, ktorá ho nosí. Rúž môže byť odrazom jej nálady. Môže byť jej verným priateľom. Môže dohliadať na jej pery. A čo je najdôležitejšie, môže ju urobiť jedinečnou a vyzdvihnúť jej žiarivú krásu.

Ale teraz je tu rúž, ktorý dokáže ešte viac. Rúž, ktorý má potenciál byť unikátnym.

Totálne unikátnym. Nový rúž

Collistar Extraordinary Duo Lipstick

je rúž, aký tu ešte nebol. 

Je to tak: na trhu nie je žiadny rúž taký ako Extraordinary Duo Lipstick. Prvé, čo si všimnete, je štvorcový tvar tyčinky sformovaný z dvoch kontrastných odtieňov bok po boku v perfektnej harmónii: jeden na zvýraznenie kontúr, druhý na vyplnenie pier intenzívnou zmyselnou farbou a výnimočne hladkou krémovou textúrou. Desať odtieňov odhaľuje srdce a dušu tohto rúžu. Zahalený v luxusnom balení ešte viac zdôrazňujúcom jeho unikátnosť, ikonickosť, sofistikovanosť a eleganciu, ktoré budete chcieť predviesť pri každej možnej príležitosti. 

 Collistar Extraordinary Duo Lipstick

Zdroj: Shutterstock®

Každý detail rúžu Extraordinary Duo Lipstick je odrazom výnimočného pokroku. Desať odtieňov charakterizuje plná, živá a žiarivá farebnosť. Zloženie s vysokou koncentráciou pigmentov zanecháva pery vláčne a pokrýva ich dokonale trvácnou vrstvou, ktorá perám súčasne dodáva krajší objem. 

Je to práve farba, ktorá robí Extraordinary Duo Lipstick takým jedinečným. Alebo skôr farby zladené spolu v jednom rúži.

Niektoré sú delikátne: ‘sensitive’, ‘charming’, ‘innocent’ a ‘native’ kombinujú koralové, červené a hnedé tóny s neutrálnymi a jemnejšími. Ale môžu byť aj prekvapivé a vyzývavé, vďaka hrejivým a výraznejším kombináciám: ‘mischievous’, ‘dynamic’, ‘eccentric’, ‘sophisticated’ a ‘impulsive’ trúfalo spájajú intenzívne oranžové a červené tóny s fialovými a fuksiovými. Tóny rúžu ‘divine’ sú zas poklonou zmyselnosti: dva červené odtiene skombinované ako óda na ženskosť. 

 
Testovali sme tiež: COLLISTAR ART DESIGN rúž
 Collistar Extraordinary Duo Lipstick

Zdroj: Shutterstock®

Nové rúže Extraordinary Duo Lipstick nájdete v sieti parfumérií FAnn.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Zámečníková 03.06.16 07:32

MZ
karma
-1.00

Wau, zaujímavé.. Určite sa pôjdem na ne pozrieť do Fannka :)

  • 0
Odpovedať

Zuzana Behancová 22.06.16 09:57

ZB
karma
-1.00

Už som to dávnejšie videla na nete a vyzerá to zaujímavo

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní