Collistar Perfect Body - novinky 2017

Collistar Perfect Body - novinky 2017
  • 10.04.2017
  • Danka Šindléryová

Collistar Perfect Body predstavuje nové produkty, ktoré sa postarajú o vašu krásu.

Vsaďte na expertov a užívjte si krásu svojho tela. 

Aké novinky nás čakajú? Sledujte nás a každý deň a my vám ukážeme nové produkty, ktoré sa oplatí aspoň raz vyskúšať. Dnes predstavujeme:

Collistar Perfect Body - tvarujúce náplati

Kto iný, ak nie Collistar, by mohol dostať skvelý nápad „požičať si“ zo sveta medicíny sofistikovanú technológiu transdermálnych náplastí a preniesť ju do kozmetiky? Chuť inovovať je najväčšou hnacou silou talianskej značky. Nový produkt, ideálny pre každú ženu, ktorá si chce zoštíhliť pás, čerpá inšpiráciu vo fenoméne kórejskej krásy a je výsledkom odbornej spolupráce značky Collistar a tímu kórejských vedcov. Výsledkom je revolučný produkt telovej starostlivosti v parfumériách, ktorý otvára na trhu nové možnosti pre predaj kozmetických náplastí. 

Testovali sme : TEST: COLLISTAR - Pure Actives Serum - Liftingový gél na prsia

Collistar Perfect Body - novinky 2017

Zdroj: Shutterstock®

Náplasti predstavujú transdermálny systém s cieľom uvoľňovania zložiek v regulovanej a naprogramovanej miere. Tvorí ich povrchová ochranná vrstva a vnútorná vrstva, v ktorej sú rozptýlené aktívne zložky; taktiež obsahujú priľnavú fóliu, ktorá sa pred aplikáciou náplasti odstráni, pričom zaručuje, že náplasť zostane na mieste po celú dobu pôsobenia. Materiál obsahuje zmes lipolytických a drenážnych zložiek, napríklad garcíniu kambodžskú a kofeín, ako aj spevňujúce ginko biloba, v kombinácii s exkluzívnou termo-aktivačnou zložkou, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu. Účinok zložiek znásobuje špeciálna forma náplasti, ktorá podporuje ideálnu penetráciu zložiek, ich regulované uvoľnenie a predĺžený efekt na dobu až 8 hodín.

Testovali sme aj: TEST: COLLISTAR - Magica BB - Tónovací krém

Collistar Perfect Body - novinky 2017

Zdroj: Shutterstock®

Collistar Perfect Body - telový krém

V Taliansku je Collistar a trh s anticelulitídnymi a zoštíhľujúcimi prípravkami jedno a to isté. Dôkazom je podiel Collistar na trhu v rámci tohto segmentu vo výške 52,8%*, čo ho robí právom lídrom v predaji. Aj z tohto dôvodu značka uvádza ďalšiu novinku na zoštíhlenie, High-Definition Slimming Cream, telový krém vytvorený v spolupráci s Univerzitou v Siene, ktorý je aj súčasťou projektu Ti Amo Italia zameraného na použitie unikátnych a výnimočných talianskych zložiek. Telový krém vyniká úžasne hladkou textúrou, ktorá pri aplikácii vyvoláva pocit čistého pôžitku.

Collistar Perfect Body - novinky 2017

Zdroj: Shutterstock®

Novinky nájdete v parfumériách FAnn. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lucia Šeptáková 14.04.17 06:42

karma
108.00

To naozaj funguje,neverim..

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 14.04.17 11:34

SK
karma
86.00

Collistar u mna TOP znacka...vytobky ktore som vyskusala bili naozaj uzastne.....ja plne doverujem tejto novinku...este nikdy ma nesklamali...

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 14.04.17 13:24

SK
karma
113.00

zaujímavá novinka, nebolo by to zlé...

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 14.04.17 13:54

MM
karma
100.00

super kozmetika

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní