Collistar tvarujúce a spevňujúce náplasti na problémové partie

Collistar tvarujúce a spevňujúce náplasti na problémové partie

Len niekoľko mesiacov po uvedení tvarujúcich náplastí na bruško a boky, ktoré sa stali telovým bestsellerom v predaji v parfumériách*, predstavuje Collistar novú verziu účinných náplastí: tvarujúce a spevňujúce náplasti na problémové partie s efektom šokovej terapie.

Je nepopierateľné, že talianska značka Collistar sa stala lídrom** na trhu, nielen s ohľadom na podiel, ale tiež vzhľadom na popularitu a prestíž značky u zákazníkov.

* Údaje agentúry NPD za jún 2017 – predaj telových výrobkov selektívnych značiek podľa kusov a hodnoty v prestížnych talianskych parfumériách.  

** Údaje agentúry NPD za jún 2017 – celkový predaj výrobkov selektívnych značiek podľa kusov a hodnoty v prestížnych talianskych parfumériách.  

„INTELIGENTNÁ” NÁPLASŤ, KTORÁ TVARUJE A SPEVŇUJE

Náplasti sú „naprogramované“ tak, aby regulovali pôsobenie technológie, pričom sa skladajú z vonkajšej ochrannej vrstvy a vnútornej, z ktorej sa uvoľňujú aktívne zložky. Priľnavá strana je chránená vrstvou, ktorá sa pred použitím odlepí a umožní náplasti perfektne priľnúť k ošetrovanej partii tela. Materiál obsahuje zmes aktívnych zložiek, ktoré pôsobia na tkanivo pokožky: kofeín a karnitín s lipolytickým a drenážnym efektom, kolagén pre pružnosť a pevnosť, ako aj výťažok ginka pre tonizáciu, spevnenie a ochranu pokožky pred voľnými radikálmi. Zloženie obsahuje aj špeciálne látky, ktoré vyvolávajú striedavý hrejivo-chladivý efekt, čím stimulujú mikrocirkuláciu a podporujú drenážny efekt. Ich účinok zintenzívňuje technológia, umožňujúca postupné uvoľňovanie aktívnych zložiek až do 8 hodín.

Testovali sme: Collistar Magic Gloss Infinite Colour lesk na pery

Collistar formovacie náplasti

Zdroj: Shutterstock®

NA MIERU UŠITÝ TVAR A ZOSTAVA NÁPLASTÍ, IDEÁLNE NA KRITICKÉ PARTIE

Balenie obsahuje 48 náplastí v 2 rôznych veľkostiach, určených na miesta, kde sa vytvárajú najväčšie tukové zásoby a sú najviac náchylné na ochabnutie: 32 dlhých náplastí si môžete aplikovať na stehná a vnútorné stehná, 16 kratších náplastí na ramená, vnútorné ramená, zadok a boky. Náplasti sú umiestnené v ochrannom vrecku, ktoré zabezpečuje ich neporušený stav. Aplikačné inštrukcie sú zobrazené zreteľne na vonkajšom balení. Môžete ich používať kedykoľvek počas dňa – jemný materiál náplastí je pod odevom neviditeľný – alebo počas spánku. Náplasti môžete nechať pôsobiť maximálne 8 hodín a pre riešenie problémových partií si ich vždy aplikujte na rovnaké miesta. Ošetrované oblasti sú po aplikácii pružnejšie a vyhladené. Pri pravidelnej aplikácii len počas 4 týždňov sa prejavy ochabnutia a tukových zásob redukujú° a postava nadobúda krajšie krivky. Pri pravidelnom používaní počas celého roka udržujú tieto náplasti vašu postavu v príťažlivom vzhľade.  

° Výsledky klinických a inštrumentálnych testov na 30 ženách, ktoré náplasti používali počas 4 týždňov.

PATCH-TREATMENT  RESHAPING FIRMING CRITICAL AREAS shock treatment

Zdroj: Shutterstock®

VYSOKO POKROKOVÉ RIEŠENIA, KTORÉ ŠETRIA VÁŠ ČAS

Venované ženám, ktoré chcú spájať výsledky s maximálnou praktickosťou, tieto náplasti si aplikujete len za pár sekúnd. Odstráňte z náplasti ochrannú vrstvu a aplikujte ju na čistú, suchú pokožku ošetrovanej oblasti. Jemne pritlačte, aby náplasť dokonalo priľnula. Nechajte pôsobiť maximálne 8 hodín. Náplasť neuvoľňuje tekutinu, ľahko sa odstraňuje a nezanecháva na pokožke žiadne stopy. Odporúčame aplikovať náplasti na rovnaké partie dvakrát týždenne aspoň počas jedného mesiaca. Náplasti sú jednorazové, nepoužívajte ich opätovne. Neaplikujte na podráždenú pokožku či pokožku priamo po depilácii.

Pocity hrejivosti, šteklenia, ako aj začervenanie pokožky sú znakom účinnosti produktu. Neaplikujte na iné časti tela, ako sa uvádza v tomto návode. Nepoužívajte počas ani po cvičení. Pri prvom použití odporúčame nechať náplasť pôsobiť kratší čas a s každou ďalšou aplikáciou čas pôsobenia predlžovať. Po aplikácii si umyte ruky. Pre intenzívne pôsobenie na problémové partie v dňoch, kedy si neaplikujete náplasti, ošetrite pokožku vaším obľúbeným spevňujúcim, tvarujúcim či proticelulitídnym produktom. Výsledky dosiahnete rýchlejšie a viditeľnejšie!

PATCH-TREATMENT RESHAPING ABDOMEN AND HIPS shock treatment

Zdroj: Shutterstock®

PATCH-TREATMENT RESHAPING ABDOMEN AND HIPS shock treatment

Na jar 2017 výskum Collistar predstavil revolučný produkt v oblasti telových ošetrení, špeciálne náplasti pre vytvarovanie oblastí bruška a bokov. Pri aplikácii na tieto partie náplasť postupne uvoľňuje do pokožky aktívne zložky pre dosiahnutie cieleného, postupného efektu, ktorý pretrvá po celých 8 hodín. Už po prvých aplikáciách je ošetrovaná pokožka hladšia a pružnejšia. S pravidelnou aplikáciou sú výsledky výraznejšie: redukujú sa tukové zásoby, pás je užší, bruško a boky pôsobia spevneným a tvarovaným dojmom°. Balenie obsahuje 8 jednorazových náplastí.

Vyrobené z vláčneho materiálu, náplasti sú komfortné a dokonalo priľnú k pokožke bruška či bokov, ako druhá koža. Odporúčaná aplikácia je dvakrát denne, pričom prvé výsledky uvidíte po 8 týždňoch používania. Náš tip? Pre ešte lepšie výsledky Collistar odporúča v tých dňoch, kedy si neaplikujete náplasti, ošetriť pokožku počas spánku s prípravkom Intensive Abdomen and Hip Treatment - Night.

° Výsledky klinických a inštrumentálnych testov na 30 ženách, ktoré náplasti používali počas 4 týždňov.

Collistar Patch-Treatment Reshaping Firming je dostupná v sieti parfumérií FAnn od apríla 2018.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 05.09.18 21:32

JK
karma
100.00

Zas skvelá novinka

  • 1
Odpovedať

Kristína Sekeráková 04.05.20 21:02

KS
karma
133.00

Tak toto by som bola vážne zvedavá, že či aj funguje ako sľubuje.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní