COLLISTAR UNICO LIQUID LIPSTICK: Priprav sa na vláčny matný efekt

COLLISTAR UNICO LIQUID LIPSTICK: Priprav sa na vláčny matný efekt

JEDINEČNÝ PRÍBEH KOLEKCIE UNICO SA ROZVÍJA S NOVÝM TEKUTÝM RÚŽOM UNICO LIQUID LIPSTICK S VLÁČNYM MATNÝM EFEKTOM, VYNIKAJÚCOU TRVÁCNOSŤOU A KRÁSNYM DIZAJNOM.

Revolučný produkt!

Príbeh tohto rúžu odštartoval výnimočný a exkluzívny aplikátor, ktorý značka Collistar navrhla tak, aby zafarbil a zvýraznil pery celkom dokonale a s maximálnou precíznosťou. Ďalšiu kapitolu príbehu otvára nový tekutý rúž krásne intenzívnej matnej farby, ktorá je plná pigmentov, a pritom pôsobí celkom prirodzene. Vitajte vo svete nového rúžu Unico Liquid Lipstick. Vláčny matný efekt a extrémna trvácnosť sa spájajú v novom skvoste Collistar, ktorý je ihneď rozpoznateľný vďaka ikonickému prúžkovanému dizajnu.

Krásny dizajn!

Unico Liquid Lipstick je úžasným spojencom ženy. Symbol sofistikovanej ženskosti a atraktívny doplnok zdokonalí obsah každej kabelky. Dizajn premyslený do najmenšieho detailu osloví ženy, ktoré považujú ikonické kúsky za symbol vlastnej ženskosti a asertivity. Kombinácia zlatého uzáveru a priezračného skla, cez ktoré preniká intenzívna farba, pôsobí luxusne a žiarivo.

Grafický aplikátor: už žiadne šmuhy!

Exkluzívny aplikátor pôsobí precíznejšie ako pomôcky grafika: vďaka dokonalej špičke precízne lemuje okraje a výstupky pier, zatiaľ čo jeho plocha uvoľňuje rovnomerné množstvo farby. Navyše má tvar aplikátora na povrchu pier príjemný masážny efekt.  

Odporúčame: TEST: Collistar Pure Actives Elastin Anti-Age Recompacting sérum

Collistar tekutý rúž na pery

Zdroj: FAnn

Farba: plná, sýto pigmentovaná, matná a výrazná!

Absolútne zvodná. Farba tohto rúžu je plná pigmentov, ktoré sa v okamihu uvoľňujú a zanechávajú na perách svoju magickú stopu. Svojou intenzitou pripomína tetovanie. Farebná škála pozostáva z 12 odtieňov od nahých, cez ružové až po výrazne červené.

Extrémna trvácnosť!

Unico Liquid Lipstick si aplikujte od stredu pier, pričom aplikátor držte oproti perám a jeho špičku smerujte k okrajom pier. Výsledkom bude farebná vrstva, ktorá spoľahlivo vydrží na perách celé hodiny. 

Textúra: vláčna a príjemná!

Výnimočne zmyselná textúra je obohatená o kyselinu hyalurónovú a kolagén, vďaka čomu vytvára na perách efekt druhej kože a v okamihu splýva s ich povrchom.

Nový tekutý rúž Unico Liquid Lipstick nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Katarína Konečná 03.11.19 14:57

KK
karma
109.00

Collistar ma nikdy nesklamal, už viem čo chcem pod stromček na Vianoce :)

  • 0
Odpovedať

Ivana Hlôšková 30.01.20 00:20

IH
karma
-1.00

Zaujala ma Vaša recenzia, dakujem. Pri najbližšej príležitosti si tento rúž kúpim a vyskúšam. Ďakujem za tip

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní