DARČEKY FIRST MINUTE!

DARČEKY FIRST MINUTE!

Najčarovnejší sviatok v roku už jemne klopká na naše dvere a my pomaly, ale isto, do svojich domov vpúšťame atmosféru a vôňu Vianoc. Miesime cesto na medovníčky či vianočné pečivo, vešiame po byte škoricu a začíname oprašovať ozdoby na stromček a dekorácie, ktoré navodia magickú atmosféru.

Kým však zasadneme k štedrovečernému stolu, čaká nás ešte dlhá cesta, pretože k Vianociam patrí aj obdarúvanie tých, ktorých nadovšetko milujeme. Chceme im vyčarovať úsmev na tvári, a to často nie je jednoduché.

Ak si prelistujete prvý predvianočný katalóg Oriflame, zistíte, že všetko sa dá a že úsmev na tvári vyčarujú aj maličkosti darované zo srdca. Nech sa páči, inšpirujte sa prírodnou kozmetikou, zvodnými vôňami a nádhernými doplnkami a začnite si užívať ten najkrajší čas v roku!

Odporúčame tiež: TEST: Oriflame - telové produkty SWEDISH SPA

oriflame krém na ruky a mydlo Spiced Citrus

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORICOVÉ OPOJENIE

Žiadne korenie nesymbolizuje Vianoce tak ako škorica. Jej prekrásna vôňa sa spája s Vianocami už celé stáročia... A k čomu sa aróma škorice hodí najviac? No predsa k mandarínke, ktorá je takisto symbolom zimy. Toto úžasne voňavé duo premietol Oriflame do kozmetiky a vznikol krém na ruky a mydlo Spiced Citrus. Tieto výrobky sa počas sychravej zimy postarajú o to, aby ste mali pokožku rúk hydratovanú, jemnú a náležite prevoňanú. Navyše vždy, keď si ovoniate ruky, ucítite magickú vianočnú atmosféru. 

 
krém na ruky a mydlo Spiced Citrus

Zdroj: Shutterstock®

VIETE, ŽE... Škorica je jedno najstarších korení na svete a spomína sa už v Biblii? V niektorých častiach sveta bola dokonca cennejšia ako zlato! Škorica sa dodnes využíva v medicíne, v kozmetickom priemysle a, samozrejme, v kuchyniach po celom svete.

Obrovská sila sa škorici naozaj nedá odoprieť. Aj pre jej liečivé účinky a znamenitú vôňu sa v Oriflame rozhodli, že prírodný škoricový olej sa stane hlavnou prísadou nového Hojivého zázraku. Kultový produkt nabral už mnohé podoby a my veríme, že si jeho škoricové prevedenie zamilujete tak ako my. Aj tento zázrak používajte na pery, na suchú pokožku aj na nechtovú kožtičku a užívajte si pritom dôkladnú výživu. Nad jeho kúpou neváhajte dlho, ide o limitovanú edíciu!

 
oriflame hojivý zázrak

Zdroj: Shutterstock®

Viac tipov na darčeky nájdete v aktuálnom katalógu alebo na www.oriflame.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Erika Špacírová 14.11.16 14:57

karma
93.00

milujem vôňu škorice a pomarančov :)

  • 0
Odpovedať

Marcela Šagatova 14.11.16 19:54

karma
-1.00

krasne vonaju, uplne mi pripominaju vianoce

  • 0
Odpovedať

Eva Denciová 16.11.16 14:57

ED
karma
-1.00

Vianočna mňamka :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.12.16 20:35

SK
karma
113.00

má to veľmi rada

  • 0
Odpovedať

Alexandra Petriková 09.12.16 07:32

AP
karma
-1.00

Krásne vonaju :)

  • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 19.12.16 16:14

ľO
karma
-1.00

týmto vôňam neviem odolať

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 05.01.18 10:38

ĽU
karma
100.00

pekná škoricová vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní