Davidoff Cool Water Night Dive

Davidoff Cool Water Night Dive
  • 02.05.2014
  • Danka Šindléryová

Táto zelená orientálna vôňa má kontrastnú a rafinovanú štruktúru.

Je založená na doposiaľ zriedka používanej prírodnej zložke parfumérstva, pistacii lentiscus, ktorá je však jednou z najkvalitnejších.

Od neopracovaných zelených fazuliek až k zmyselným a tajomným drevitým tónom kadidla, bohatosť jeho rôznych stránok znie celou vôňou. 

Cool Water Night Dive sa otvára čistým a strhujúcim pocitom osvieženia, ktorý prináša zmes mrazivej mäty a chladivého vodného ovocia, starostlivo zostavená k posilneniu zelených vplyvov pistacie lentiscus. Táto pozoruhodná predohra pomaly ustupuje príťažlivým a moderným orientálnym nótam kašmeranu. Jej pižmová, korenitá intenzita je dotváraná podmanivými jantárovými nótami posilňujúcimi drevitú silu pistacie lentiscus.

Flakón vône Cool Water Night Dive je reinterpretáciou klasického flakónu Cool Water. Zachováva si svoj charakteristický tvar, ale odtieň priesvitného skla tento krát odráža nočnú atmosféru vône. Farba gradujúca od ultramarínovej až po svetlo modrú predstavuje vzhľad oceánu v noci a strieborné tóny loga pripomínajú odraz mesiaca nad vodou.

Davidoff Cool Water Night Dive

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 19.08.14 17:40

MR
karma
-1.00

wau, krásny flakón, ale aj vôňa musí byť očarujúca, zvodná wauuu, vyzerá to zaujímavo.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 11.03.18 23:25

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní