Dior Diorskin STAR

Dior Diorskin STAR
 • 18.10.2014
 • Danka Šindléryová

Diorskin Star je prísľubom “rozjasňujúceho” efektu pre dokonalú, modernú a krásnu pleť, ktorá je v konečnom dôsledku žiarivejšia ako kedykoľvek predtým: rozjasnená a vyhladená, bez tmavých škvŕn alebo sfarbenia, s rafinovanou textúrou.

Táto jedinečná a ľahučká tekutina okamžite a natrvalo obnovuje veľkolepé a zdokonaľujúce svetelné efekty štúdií Dior. Obohatená o koncentrát pigmentov a rozjasňujúce zložky, ktoré sa starajú o Vašu pleť, kombinuje žiarivosť make-upu a účinnosť starostlivosti o pleť v jednom prípravku. Diorskin Star maximalizuje svetlo, neutralizuje farebné nedokonalosti a opravuje štruktúru pleti deň po dni.

NEROZPOZNATEĽNÝ EFEKT

Umožniť možno čo najčistejšie svetlo ktoré rozžiari vašu pleť, zatiaľ čo opravuje jej nedokonalosti, znamenalo urobiť nemožné: vytvorenie textúry, ktorá bude na pleti takmer nerozpoznateľná. Diorskin Star dokázal vypočuť túto výzvu. Neuveriteľne jemná textúra, ktorá ľahko priľne a nasleduje kontúry vašej tváre. Vyrovnáva nedokonalosti vašej pleti a zdokonaľuje farby a textúry, aby bola následne zabudnutá. Všetko, čo na pleti zostane je príjemný, korigujúci, dlhotrvajúci závoj, ktorý vytvára zdokonaľujúci jas.

Dior Diorskin STAR

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGENICKÉ ODTIENE

Prispôsobené odtieňom každej pleti, 12 odtieňov Diorskin Star poskytuje paletu šitú na mieru v službe dokonalej pleti. Obsahuje ideálnu dávku pigmentov v teplých odtieňoch, ktoré vytvárajú zdravý jas vašej pleti a ešte viac intenzívnejšiu žiaru. Pri samotnom nanášaní je odtieň, ktorý vidíte vo fľaštičke verne reprodukovaný a zostáva rovnaký po celý deň, bez toho aby sa zmenil alebo vybledol.

Dior Diorskin STAR

Zdroj: Shutterstock®


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Martina Zahoranová 19.10.14 13:40

MZ
karma
92.00

skvelá značka a určite aj skvelý produkt

 • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 20.10.14 14:28

karma
-1.00

raz by som chcela vyskúšať taký luxus na tvári

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.10.14 09:51

MR
karma
-1.00

vyzerá sľubne :)

 • 0
Odpovedať

Mária Tomanová 21.10.14 18:53

MT
karma
-1.00

vyzerá naozaj supet luxusne

 • 0
Odpovedať

Zuzana Behancová 21.10.14 19:30

ZB
karma
-1.00

vyzerá dobre, možno raz skúsim

 • 0
Odpovedať

Ingrid Šimoniková 27.10.14 19:49

karma
74.00

práve riešim aký make-up kúpit u nás nieje parfumerka a cez net neviem ako zvoliť ODTIEŇ no a ešte mám dolemu či zainvestovať DO známej drahej značky.... bože kto mi poradíííí??? mala som make-up z New Yorku pred rokom mi ho poradil sám make-up artista tam priamo v predajni a bol úžasný lenže sa mi pro problémoch z chrbticou rozbil mám odvtedy slabu pravu ruku a proste mi vypadol rovno na dlaždice v kúpeni a žial ten odtieň Uu NáS V PREDAJI PROSTE NIEJE.... a žial to bol ojedinelý taký výlet a tak ten odtieň nezoženiem a veru peniažkou tiež nemám na zvyš ale pleť už tiež má svoje roky a kvalitu v podobe super make-upu by potrebovala....

 • 0
Odpovedať

Zuzana Madarászová 29.10.14 10:53

ZM
karma
-1.00

Uvidíme :))

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní