Dove prináša maximálnu sviežosť a ochranu

Dove prináša maximálnu sviežosť a ochranu

Značka Dove prichádza na slovenský trh s prevratnou novinkou v oblasti antiperspirantov dezodorantov, ktorá svojim spotrebiteľkám poskytne maximálnu sviežosť a ochranu.


S novým radom dezodorantov antiperspirantov Maximum Protection, ktoré predstavujú maximálnu ochranu a maximálnu sviežosť počas celého dňa. S novinkou Maximum Protection už nehrozí žiadny pocit vlhka či nepríjemného zápachu. Nový Dove Maximum Protection poskytuje všetko to, čo je pre spotrebiteľky najdôležitejšie - dokonalá starostlivosť o pokožku podpazušia, ale tiež príjemný pocit sviežosti, vône a sucha. Predstavuje tak jedinečnú kombináciu účinnosti a starostlivosti o pokožku podpazušia.

 

     

 

V čom je Dove Maximum Protection iný? Poskytuje klinicky preukázanú ochranu proti poteniu a zároveň dodáva celodenný pocit sviežosti vďaka špeciálnej technológii zabraňujúcej nepríjemnému zápachu súvisiacemu s potením. Aj rad Maximum Protection od Dove navyše obsahuje 1/4 hydratačného krému a krásnu sviežu vôňu zanechávajúcu pocit sviežosti a čistoty. Tretí faktor, ktorým sa Dove Maximum Protection odlišuje od ostatných antiperspirantov je jeho obal. Maximum Protection prichádza v peknom balení v škatuľke, ktoré ho robí výnimočným a netradičným.

 

 

Dove prináša maximálnu sviežosť a ochranu

 

 

Revolučné zloženie nového radu zaručuje v porovnaní s našimi bežnými antiperspirantami v spreji dvojnásobnú ochranu proti tvorbe nepríjemného potu. Vďaka obsahu hydratačnej zložky navyše upokojuje podráždenú pokožku a zanecháva ju jemnú a hebkú. Dove sa stará o vašu pokožku, rozmaznáva ju a robí všetko pre podporenie jej prirodzenej snahy o regeneráciu.

 

Ani pri tomto rade Dove sa nemusíte obávať jeho použitia krátko po depilácii podpazušia. Najideálnejšia je ale aplikácia antiperspirantov Dove Maximum Protection večer pred spaním, kedy sú potné kanáliky najmenej aktívne, a tak na ne antiperspiračná zložka dokáže v najväčšej miere pôsobiť. Aj napriek rannej sprche bude antiperspirant účinný počas celého dňa.

 

 

Dove prináša maximálnu sviežosť a ochranu

 


Revolučný rad spotrebiteľkám ponúka dva varianty, a to Original Clean predstavujúci tradične kvalitnú starostlivosť a maximálnu ochranu. Druhým v rade je Go Fresh Uhorka a Zelený čaj, antiperspirant okrem maximálnej ochrany ponúkajúci aj energiou napĺňajúce a prírodou inšpirované vône.


Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena Dove Maximum Protection = 5,99 EUR


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

stanka adamčíková 04.08.13 17:59

SA
karma
-1.00

mne sa Dove neosvedčili

  • 0
Odpovedať

Angela Gavlasová 12.08.13 01:47

AG
karma
105.00

Zaujímavé novinky, určite vyskúšam, keďže Dove je jedna z mála kozmetiky, na ktorú nie som alergická...

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 01.02.14 20:17

DS
karma
-1.00

Tento chcem veľmi vyskúšať!!

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.14 10:47

MR
karma
-1.00

nemám vyskúšané antiperspiranty od dove lebo používam Niveu ale v lete treba vyskúšať.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní