Ducati - Fight For Me Extreme

Ducati - Fight For Me Extreme

  • Zdieľaj:
 • 2

Sen Ducati sa zrodil z obchodnej iniciatívy troch bratov v Bologni v roku 1926.  Spoločnosť Ducati je v súčasnosti európskym lídrom vo výrobe vysokovýkonných športových motocyklov. Charakteristické motorky a chladný kultový imidž radia Ducati medzi najprestížnejšie značky vo svete motocyklov. Vďaka úspechom na medzinárodných pretekárskych okruhoch má Ducati znamenitý know-how pre vývoj cestných motocyklov, ktorý značku preslávil ako

                                                           „Ferrari sveta dvoch kolies.“

Pravou esenciou všetkých jedinečných vecí na svete je výnimočnosť a prestíž.
Najznámejšie filmové hviezdy a medzinárodné celebrity, od Toma Cruisa po Davida Beckhama, si vybrali Ducati spomedzi obrovského počtu iných dostupných motocyklov.

Ducati sa okrem toho pýši mimoriadnou filmografiou: Matrix Reloaded, Catwoman, Blade 2, Yes Man atď. Motocykle Ducati sa používajú v najväčších filmových produkciách, reklamách najmódnejších značiek a trendových videoklipoch.

Výnimočný dizajn a charakteristický štýl. Ducati je medzinárodná štýlová ikona, veľvyslanec značky „Made in Italy“ po celom svete. Fight For Me Extreme je vôňa pre neho a vôňa o ňom. Jedinečná, silná, mocná, vôňa, ktorá vás celkom opantá. Nekompromisne a bez ústupkov.

Ducati - Fight For Me Extreme

Vôňa
Srdce, ktoré tlčie rýchlosťou a adrenalínom. Rýchly štart. Ostrá sviežosť bergamotu a zeleného jablka, s dotykom citróna pre extra kyslosť. Prvý kontakt s vôňou je intenzívny a absolútne vás pohltí, ako motorka prerážajúca čerstvý vzduch v čase hlbokej noci.


So stúpajúcou rýchlosťou srdce vyžaruje silu a energiu – esencia geránia s korenistou hrejivosťou škorice a klinčekov splývajú do opojnej atmosféry moci.
Už niet návratu. Základ odhaľuje hrejivú kombináciu santalu a vanilky s tónom ambry, ktorá prispieva k rafi novanej, zmyselnej a neochvejne mužnej ozvene.

 

Balenie
Nenapodobiteľný štýl Fight For Me Extreme. Nespochybniteľne mužná vôňa do najmenšieho detailu flakónu a balenia. Oválny uzáver v matnom červenom prevedení s gumovým povrchom je nenápadným odkazom na rukoväte motorky. Elegantný čierny názov sa vyníma nad výrazne červeným podpisom Ducati. Cez flakón presvitá ambrová tekutina evokujúca intenzívnu, horúcu zmyselnosť. Vonkajšie balenie v čiernej farbe na prednej strane a červenej po bokoch upúta kontrastným, bielo-červeným označením názvu vône a značky.

Vizuál
Pohľad, osud. Záhada a sila príťažlivosti. Tento muž nemá najmenšiu snahu skrývať či krotiť moc, ktorá z neho vyžaruje. Je tým, kým je. Zdá sa, že je jej osudom nasledovať ho. V pozadí vizuálu sa črtajú svetlá mesta v prichádzajúcej noci. Motorka je pripravená na svoj rýchly štart. Pohľad muža, ostrý a prenikavý, je predzvesťou dobrodružstva, ktoré má na dosah. Stane sa ona súčasťou tohto dobrodružstva?
Rozhodnutie je na ňom. Na nej je, aby to zistila…

 

            Ducati - Fight For Me Extreme   

 
 

 


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Zdenka Slahučková 03.02.13 22:30

ZS
karma
100.00

Tak toto vyzerá naozaj lákavo, zaujímavý flakón a to zloženie vône, ufff, jablko, bergamot, citrón, určite by som neodolala, drahý by ju mal zvážiť :D

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 26.03.18 19:27

ĽU
karma
100.00

zaujímavz flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Najkrajšie ženy zo súťaže Miss Universe: Pozri, ako vyzerajú dnes
Voľný čas

Najkrajšie ženy zo súťaže Miss Universe: Pozri, ako vyzerajú dnes

 • 0
 • 06.03.2023
Hovorí ti niečo „meditácia v chôdzi“? Vypusť paru a dopraj si ju kedykoľvek
Zdravie

Hovorí ti niečo „meditácia v chôdzi“? Vypusť paru a dopraj si ju kedykoľvek

 • 0
 • 17.12.2022
Darovanie krvnej plazmy – kto ju môže darovať a na čo sa používa?
Zdravie

Darovanie krvnej plazmy – kto ju môže darovať a na čo sa používa?

 • 2
 • 16.01.2023