Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night
  • 29.07.2014
  • Danka Šindléryová

Miss Gabriela Night, novinka značky Gabriela Sabatini, bola vyvinutá pre mladé ženy, ktoré zbožňujú čas strávený v kruhu svojich priateliek, pretože sa vždy skvele zabavia. Je to vôňa, ktorá im dáva pocit, že sú perfektne pripravené na nastávajúcu noc, vedomie, že vyzerajú perfektne. Vyvoláva v nich pocit, že táto noc patrí im.

„Miss Gabriela Night je energická, veselá a uvoľnená vôňa, ktorá ženy pripraví na noc strávenú vonku.“ Gabriela Sabatini.

Vôňa je oslavou mladosti a veselých dievčenských nocí strávených na párty, v bare, či u priateľky. Venovaná žene, ktorá očaruje svojím nákazlivým smiechom, spontánnosťou, štýlom a zábavnou povahou, žene, ktorá vie, že dobre vyzerá. Žene, ktorá cíti, že táto noc patrí jej.

Miss Gabriela Night vyznieva mladistvo a uvoľnene, preto je ako stvorená pre ženy užívajúce si nočnú zábavu. Je ako trblietavé šaty, jagavá a zmyselná, rozžiari vašu auru a dokonale vás pripraví na noc plnú zábavy.

Vôňa spočiatku očarí zmysly ovocnou vitalitou marakuje, grapefruitu a čiernych ríbezlí. Delikátna tropická a pestrá šťavnatosť navodzuje atmosféru šťastia. Rozvíja ju zmes kvetinových tónov gardénie, jazmínu a frézie, ktorá odhaľuje veselú a nežnú ženskú silu. Nezabudnuteľný dotyk zmyselného santalu, zamatového pižma a ambrových tónov zjemňuje akord kokosového mlieka prispievajúci k celkovému pôvabu a zvodnosti.

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Marta Mihoková 31.07.14 08:44

MM
karma
106.00

Tak tuto vôňu mám rada je užastná

  • 0
Odpovedať

Jana Fuchsová 31.07.14 09:50

JF
karma
80.00

krásna vôňa- odporúčam

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 31.07.14 12:03

MR
karma
-1.00

Gabriela Sabatini mala vždy krásne vône- táto k nim rozhodne patrí

  • 0
Odpovedať

anka - fb anka all saga saganová 07.08.14 20:25

A-FAASS
karma
-1.00

od gabriely som uz vonavky mala ale tu este nie-

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 07.03.18 18:25

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní