HALLOWEEN Man X: Rebelská vôňa odrážajúca súmrak

HALLOWEEN Man X: Rebelská vôňa odrážajúca súmrak

Noc má vlastný jazyk, vôňu, pravidlá a dokonca aj zvláštne zvuky. Keď slnko zapadne za obzory mesta a mesiac zhodí na budovy svoj záhadný plášť, svet získava celkom inú perspektívu. Pretože noc je časom hriešnikov a tých, ktorí nikdy nechodia po vyšliapaných chodníčkoch.

Pocit, ktorý mám v rukách, vôňa kože, keď si nasadzujem rukavice a adrenalín, keď počujem dunenie motora môjho športiaka, to je niečo, čo sa nedá opísať v 140 písmenkách. Nerobím to pre lajky ani followerov. Tento okamih absolútnej slobody venujem len sebe. Finálna destinácia ma nezaujíma; cesta je to podstatné. Pretože noc ukrýva množstvo tajomstiev a X označuje miesto, kde sú ukryté.  

Odvážite sa ich objavovať?

Odporúčame: Nové sprchové krémy a telové mlieka miss fenjal pre okamihy pôžitku

pánska orientálna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Mesto je môj prirodzený priestor a noc je dokonalým okruhom nato, aby sa moja osobnosť prebudila. Temnota ma vyzýva k zážitkom, zmene, k tomu stať sa niekým iným, zisťovať vlastné limity a objavovať nové pocity.

Život je neustálym skúšaním a robením chýb. Len my rebeli robíme chyby neprestajne, pretože máme odvahu postaviť sa proti zažitým pravidlám, dokážeme inak myslieť, byť o krok viac vpredu a skúmať miesta, na ktoré sa ešte nikto neodvážil.

Vždy som veril, že plávanie proti prúdu má v sebe črty hrdinstva a je nekonečne lepšie, než nechať sa unášať prúdom. Rebelská povaha poháňa moju tvorivosť a s príchodom noci odštartuje nekonečnú hru zvádzania, v ktorej šepot je ako objatie a pohľad dokáže viac ako slová.

pánska toaletná voda

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

DIZAJN

Vôňa sa predstavuje v tmavom nočnom prevedení flakónu, ktorý odráža súmrak. Kombinácia čiernych a tmavomodrých tónov je umocnená matným čiernym uzáverom, pôsobiacim neuveriteľne mužne. Vonkajšie balenie je čierne a jeho ozdobou je veľké písmeno X prechádzajúce od modrej farby k čiernym tónom. Dizajn je odrazom voňavého vyjadrenia HALLOWEEN Man X.   

Pozri tiež: BENTLEY FOR MEN BLACK EDITION: Vždy s postojom a štýlom

pánska vôňa Halloween

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: FAnn paerfumérie

VÔŇA (Rodina: orientálna fougére)

Na zachytenie zmyselného tajomna noci v meste si parfumér Nicolas Beaulieu zvolil návykový kokteil, ktorý prebúdza zmysly a pôsobí ako voňavý magnet.  

Začína sa sviežimi tónmi citróna, kardamómu a levandule rozvinutými v hrejivom srdci škoricovou kôrou a dvojicou akordov: akord Black Jack je unikátnym spojením whisky, praženej kávy a kože, zatiaľ čo minerálny akord sa pohráva s tónmi betónu príznačnými pre mesto a s vitálnymi tónmi ambry.

Základ vône ukrýva gurmánsku dušu fazuliek tonky, zmyselnosť modernej ambry a orientálny dotyk kadidlového dymu.

pánska neodolateľná vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: FAnn pafumérie; Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

KAMPAŇ

Nadväzujúc na predchádzajúci vizuál HALLOWEEN je aj hrdina vône HALLOWEEN MAN X nafotený dole hlavou. Dôvod? Svet vyzerá zaujímavejšie, ak sa naň pozeráte z inej perspektívy. Industriálne prostredie opustenej fabriky je ideálnym miestom, kde môže hlavný hrdina okúsiť rýchlosť. Kde môže stretnúť niekoho, s kým strávi noc a s kým si užije hučanie motora. Reklamný vizuál je prácou fotografa Santiaga Estebana.  

Hlavným hrdinom je 23-ročný britský model Tyler Maher, ktorý patrí k najvyhľadávanejším tváram súčasnosti. Takmer dvojmetrový muž so svetlomodrými očami vyžaruje povahu rebela a nekonvenčnosti, vďaka čomu sa stal tvárou kampane HALLOWEEN  Man X.

Vôňu HALLOWEEN Man X nájdete v predaji vo FAnn parfumérii.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 03.05.19 07:17

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavá kampaň!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní