Iceberg Tender White

Iceberg Tender White
  • 18.04.2014
  • Danka Šindléryová

Modernosť a sofistikovanosť ikonického talianskeho módneho domu a ich symbolickej farby – bielej – ako symbolu žiarivosti a rafinovanosti. Harmónia kontrastov evokuje neprekonateľnú silu otesaného štýlu značky ICEBERG, prirodzeného sebavedomia zmyselnej ženy a čistoty bielej farby.

Zadámskou vôňou ICEBERG WHITE prichádzaICEBERG TENDER WHITE ako nová voňavá dimenzia bielej farby, ktorá je teraz ešte belšia, jemnejšia, odrážajúca príťažlivú rozvážnosť. Vôňa v jednej chvíli pudrová a žiarivá ako čerstvo napadnutý sneh. Nežná vôňa prebúdzajúca krehkosť a citlivosť ženy. Vôňa, ktorá farbí svet na biely svojím únikom k čistým pocitom.Zahalená do svetla, žena ICEBERG TENDER WHITE podčiarkuje svoju ženskosť. Biela je jej silou, jej inšpiráciou. Elegancia je jej zvodnosťou, neha jej dodáva príjemnú vyrovnanosť. Keď spomalí, dopĺňa energiu svojej duši a hýčka ju vláčnosťou bielej bavlny.

Vôňa
ICEBERG TENDER WHITE je zmesou surových prírodných tónov a sofistikovaného štýlu. Žiarivosť inšpirovaná čerstvým snehom a komfortom jemnej bielej bavlny. Neuveriteľne jemná vôňa zahaľuje telo ako obláčik. Neskôr nadobúda hĺbku. Pozdvihnutá jemným vánkom, odráža delikátnu zvodnosť.

Žiarivosť ružového korenia a malín oživuje sviežosť grapefruitu. V srdci rozkvitajú ruže a pivónie. Ženské kvetiny sa miešajú s akordom bielej bavlny: spojenie sladkých mandľových tónov hlohu a pudrového kosatca. Základ zahreje pokožku a biela naberá na intenzite so zmyselnosťou vanilky a pižma. Pocit pokojnej vyrovnanosti napĺňa ovzdušie. Výnimočná rafinovanosť a nezabudnuteľná neha.

Pyramída tónov

HLAVA: ružové korenie, grapefruit, maliny
SRDCE: ruža, pivónia, hloh
ZÁKLAD: kosatec, vanilka, pižmo

iceberg tender white parfum

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Zahoranová 18.04.14 22:28

MZ
karma
92.00

myslím že táto vôňa by sa mi páčila vôňu vanilky mám strašne rada

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.08.14 17:55

MR
karma
-1.00

biela farba zvýrazňuje ženskosť a táto vôňa ženskosť určite podčiarkne

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 12.03.18 20:53

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní