Jaguar Excellence

Jaguar Excellence

  • Zdieľaj:
 • 2

Nová, exkluzívna pánska vôňa od JAGUAR FRAGRANCES
JAGUAR EXCELLENCE – Eau de Toilette

PRAVÉ POTEŠENIE
JAGUAR si počas svojho fungovania zaistil pevné miesto vo svete medzinárodných prémiových značiek: autá JAGUAR sú synonymom spojenia maximálneho výkonu a estetiky. Sú to autá pre tých, ktorí dokážu oceniť najpokrokovejšie technológie, jedinečné materiály, najvyššiu remeselnú zručnosť a výnimočný dizajn. Plus milujú nadčasovú eleganciu. Tak, ako všetky veľké značky, aj JAGUAR odráža unikátny a nezameniteľný prístup k životu vo všetkých svojich produktoch. A prirodzene, aj vo svojich vôňach.Teraz predstavuje jedinečnú novinku, JAGUAR EXCELLENCE Eau de Toilette, osviežujúcu vôňu z rodiny drevitých, orientálnych a sviežich.Je venovaná všetkým úspešným, sebavedomým mužom, ktorí dbajú na svojrázny štýl značky JAGUAR aj pri výbere vôní. JAGUAR EXCELLENCE je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí si v každom ohľade potrpia na dokonalosť.

DOKONALOSŤ Z KOLÍSKY SELEKTÍVNEJ PARFUMÉRIE
Vôňu JAGUAR EXCELLENCE zostavil Richard Ibanez, skúsený parfumér zo spoločnosti Robertet v Grasse. Mestečko na juhu Francúzska je považované za kolísku selektívnej parfumérie, práve tu sa v 16. storočí začali pestovať kvetiny a bylinky s cieľom ich transformovania do parfumov.
Spoločnosť Robertet vznikla v roku 1850 a je známa pre svoje prémiové vône, ako aj využívanie prírodných ingrediencií. A tak má všetky predpoklady pre vytváranie vôní JAGUAR.

Jaguar ExcellenceNEUVERITEĽNE MUŽNÁ A OHROMUJÚCO SVIEŽA
Od prvej sekundy, ako k nej privoniate, odkrýva toaletná voda JAGUAR EXCELLENCE podmanivú kaskádu sviežosti: prírodné tóny grapefruitu, mandarínky a ružového korenia vyzbrojujú úvod vône povzbudzujúcou silou.Po pár minútach vôňa predvádza svoje rafinované stránky prostredníctvom konvalinky, kosatca a kvetov pomarančovníka – nezvyčajnej a absolútne jedinečnej kompozície.Najviac overené a otestované ingrediencie drevito-orientálnych pánskych vôní prichádzajú na rad v základe – vanilka, ambra a fazuľky tonky.

NADČASOVO ELEGANTNÝ DIZAJN V BÉŽOVEJ A STRIEBORNEJ
Dizajn vône JAGUAR EXCELLENCE hovorí originálnym jazykom automobilov JAGUAR: jasne zadefinované línie sa spájajú s futuristickými prvkami, aby vytvorili dielo nadčasovej krásy.

Prestížna parížska dizajnová spoločnosť Aesthete vytvorila transparentný flakón z masívneho skla s elegantne zaoblenými okrajmi, ktoré nádherne ladia s béžovou tekutinou.Logo divého jaguára je spolu s názvom vône vyryté na prednej strane flakónu v žiarivom striebornom odtieni. Rovnako žiarivý je aj strieborný uzáver, ktorý perfektne korešponduje s logom.Mužne elegantná kombinácia béžovej a striebornej sa objavuje aj na vonkajšom balení vône.

 


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 21.08.14 19:44

MR
karma
-1.00

pre pánov ako stvorená. :)

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 27.03.18 15:09

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Za vysvedčenie skvelý darček, ktorý poteší a naučí
Inšpirácie

Za vysvedčenie skvelý darček, ktorý poteší a naučí

 • 0
 • 03.07.2022
Ako vybrať zdravú školskú tašku pre vaše dieťa?
Rodina

Ako vybrať zdravú školskú tašku pre vaše dieťa?

 • 1
 • 15.08.2022
Film Princezná rebelka nesie krásne posolstvo!
Rodina

Film Princezná rebelka nesie krásne posolstvo!

 • 0
 • 24.07.2022
TOPlist