James Bond 007 Ocean Royale

James Bond 007 Ocean Royale

Nová pánska vôňa James Bond 007 Ocean Royale vyvolá v každom mužovi túžbu po dobrodružstve.

 


Nová vitálna vôňa James Bond 007 Ocean Royale je osviežujúcim doplnkom voňavého podpisu značky James Bond 007 so sebavedomým a dobrodružným nábojom.

 

 

 

Povzbudzujúci príval sviežosti tejto energickej dennej vône nadväzuje na nebezpečnú sofistikovanosť a nekompromisnú mužnosť najpopulárnejšieho tajného agenta na svete.
Ocean Royale sa opiera o akvatické tóny, ktoré muža ponoria do exotických vôd Karibiku. Je sviežim spojením zmyselných zložiek, ktoré sú zároveň výrazne mužné.

 

Vôňa
James Bond 007 Ocean RoyaleČerstvé zloženie toaletnej vody Ocean Royale obohacuje ponuku vôní James Bond 007 o nádych dobrodružstva. Morský akord muža prenesie do vzdialených destinácií, kým vrchné tóny limety, anízu a bergamotu vytvárajú energiu dodávajúcu esenciu, rovnako stimulujúcu, ako keď sa muž ponorí do hlbín mora. Lahodná kombinácia zložiek pomáha mužom pripraviť sa na očakávané dobrodružstvo so sebavedomím potrebným nato, aby uspeli. Na vyjadrenie nebezpečnej sofistikovanosti, ktorá je Bondovi vlastná, vôňa využíva podmanivé tóny kosatca. Bohatú zmyselnosť prebúdza rafinované tíkové drevo v srdci vône. Základ je pozvánkou do sveta nezameniteľnej mužnosti, v ktorom dominuje rad výrazných odolných drevín – tóny guajaku a cédra dopĺňa santal, ktorý svojou eleganciou vynáša vôňu Ocean Royale do nových výšin.Luxusné fazuľky tonky s akordom jamajskej kávy sú záverečným prvkom tejto intenzívnej mužnej vône. Will Andrews, člen tímu pre dizajn vôní P&G, poznamenáva:

 

„Vyvíjať ďalšiu vôňu James Bond 007 bolo naozaj vzrušujúce. Ocean Royale je skvelá vôňa kombinujúca sebavedomú sofistikovanosť a povzbudzujúcu sviežosť. Je to vôňa dobrodružnej stránky Bonda, avšak vyžaruje jeho klasický kultivovaný pôvab, ktorým je známy a ktorý tak zbožňujeme.“

 

 

James Bond 007 Ocean Royale

 


Inšpirácia
Už celé polstoročie očaruje James Bond naše predstavy svojou mužnosťou, šarmom a eleganciou. Muži ho obdivujú, ženy po ňom túžia. Jeho neutíchajúci zmysel pre dobrodružstvo sa odráža v novej vôni Ocean Royale. Nový prírastok v ponuke vôní James Bond 007 je príjemne povzbudzujúci, je to vôňa, ktorá mužom umožňuje začať deň s chladným sebavedomím a sofistikovanosťou.

 

 

Balenie
Ocean Royale si zachováva prvky nadčasového dizajnu debutovej vône James Bond 007. Sklenený flakón so štruktúrovaným povrchom je poctou luxusu Bondovho sveta. Tento raz sa flakón predstavuje v chladivom modrom odtieni dokonale zachytávajúcom osviežujúci charakter samotnej vône. Uzáver evokuje nenahraditeľné pomôcky, ktoré James Bond využíva. Logo 007 je jemne vyrytý na prednej strane flakónu a perfektne dopĺňa jeho úzky nadčasový dizajn.

 

 

James Bond 007 Ocean Royale
 

 

Kampaň
Kampaň vône Ocean Royale nadväzuje na debutovú kampaň značky James Bond 007.
Zachytáva autentický štýl Bonda s náznakom zápletky a tajomna. Vizuál nafotil uznávaný fotograf Greg Williams, tvár agenta zostáva ukrytá v tieni a pripomína siluetu z úvodných scén známych veľkofilmov. Kampaň stvárňuje Bondovo chladné, bezprostredné sebavedomie, približuje jeho zmysel pre objavy a dobrodružstvo, po ktorom muži tak túžia.

 

 

James Bond 007 Ocean Royale

 

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Lenka Brindáková 25.04.13 22:16

LB
karma
-1.00

hmmmmmmmmmmmmm James Bond :):):):):)

  • 0
Odpovedať

stanka adamčíková 24.05.13 14:16

SA
karma
-1.00

krásna vôňa, brúsim si na ňu zuby pre toho môjho Bonda :)

  • 0
Odpovedať

Katarína Lapšanská 26.05.13 10:23

KL
karma
-1.00

Veľmi pekná vôňa

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 26.05.13 10:43

BS
karma
100.00

Super, vhodný darček syn bude mať narodeniny, určite sa poteší.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 23.03.18 21:23

ĽU
karma
100.00

pekné flakony aj vône

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní