KAŽDÁ SME JEDINEČNÁ

KAŽDÁ SME JEDINEČNÁ

Azda nič nevyjadruje jedinečnosť tak ako slovo „unikát“. Je to niečo, z čoho existuje iba jeden exemplár, niečo cenné, vzácne...

Presne taký je každý jeden človek, každé jedno zviera či kvet – unikát. Milé dámy, nezabúdajme na to, že každá z nás je jedinečná, úžasná a nenahraditeľná bytosť. Sme krásne, inteligentné, pracovité a citlivé a nikdy si nesmieme nechať nahovoriť opak.

A čo tvorí našu jedinečnosť? Sú to spomienky, zážitky a skúsenosti, ktoré sa nedajú ani kúpiť, ani zdediť, musia sa ZAŽIŤ.

Odporúčame tiež:  

PRÍRODNÝ LUXUS PRE VAŠU PLEŤ: NOVÁ BIOKOZMETIKA OD ORIFLAME

nová vôňa od Oriflame MY DESTINY

Zdroj: Shutterstock®

Jedinečná ako každá z nás je aj nová vôňa od Oriflame MY DESTINY, inšpirovaná magickým turmalínom. Ktorúkoľvek si kúpite, budete majiteľkou ozajstného unikátu, pretože žiadny flakón sa vďaka špeciálnej výrobnej technológii neopakuje. Exkluzívny obsah však má každá jedna fľaštička. Intenzívna chypre vôňa s prímesou energizujúceho turmalínu je doplnená o tóny zeleného lekna, lupienky romantickej pivonky a akordy zmyselného pačuli.

Bude vás zaujímať: TEST: Oriflame- The ONE sada korektorov

Elegantný set My Destiny

Zdroj: Shutterstock®

Kolekcia My Destiny pokračuje zmyselnými tmavozelenými šperkami. Náramok My Destiny ide s aktuálnymi trendmi vo svete módy už len svojím širokým prevedením. Zlatý polkruh si jednoducho nastoknete nad zápästie a upravíte si veľkosť podľa potreby. V strede náramku sa dokonale vyníma tmavozelený podlhovastý živicový kamienok so vzorom turmalínu.

Elegantný set My Destiny obsahuje aj minimalistické náušnice, ktoré si jednoducho zamilujete. Ich visiace prevedenie je totiž stále neuveriteľne v kurze... Aj tu hrá hlavnú rolu živicový kamienok v tvare guľôčky s turmalínovým vzorom v krásnom tmavozelenom prevedení. Tentoraz nie je centrom pozornosti náramku, ale sa nežne hojdá na zlatých tyčkách.

Viac informácií o novinkách od Oriflame nájdete v aktuálnom katalógu alebo na www.oriflame.sk.

Bude vás zaujímať:  TEST: ORIFLAME - The ONE 5v1 - Sérum na nechty


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Lucia Kobíková 27.09.16 18:50

LK
karma
100.00

Nádherný set :), ten náramok je veľmi zaujímavý

  • 0
Odpovedať

Erika Semanová 10.03.17 20:36

ES
karma
-1.00

Krásny a pravdivý článok. Každá žena je jedinečná a Oriflame to nádherne vystihol touto vôňou.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní