Ľadovcová voda v kozmetike: Spoznaj blahodarné účinky kolekcie CHARM

Ľadovcová voda v kozmetike: Spoznaj blahodarné účinky kolekcie CHARM

Ľadovcová voda sa využíva už niekoľko desaťročí. Niektorí ju predávajú v balených fľašiach, avšak niektorí objavili jej blahodarné účinky pre našu pleť.

Ľadovcová voda na míle vzdialená od zdrojov ľudskej kontaminácie sa môže popýšiť vlastnosťami, ktoré ju robia oveľa čistejšou ako iné vody. A práve tieto jej účinky sa využívajú v kozmetike, hlavne pri výrobe extrémne jemných výrobkov s vysokou hydratačnou schopnosťou. Aby sme boli presnejší, tak v kozmetickom priemysle sa využíva v prípravkoch, ktoré sú určené na čistenie pleti a jej zvlhčovanie.

Pozri aj: Katalóg tianDe 2018 / 2019: Objav novinky, ktoré na teba čakajú!

voda z ľadovca

Zdroj: Shutterstock®

Voda, základný živel, ktorý je potrebný pre fungovanie celého tela. Veď napokon sa aj samotné telo skladá z vody, ktorá zastáva dôležité funkcie v mnohých procesoch:

 • Je súčasťou tkanív a je potrebná pre primerané trávenie
 • Zabraňuje dehydratácii organizmu
 • Udržiava pokožku hydratovanú a hladkú

Prečo je však ľadovcová voda taká prospešná pre našu pokožku? Okrem toho, že má famózne hydratačné schopnosti, tak obsahuje tiež vápnik, horčík, sodík, síran a ďalšie zložky. No to nie je len tak. Pre kozmetické účely sa využíva najmä voda z ľadovca Argentière (Francúzske Alpy), ktorá steká cez porézne vulkanické skaly, čím v sebe zhromažďuje už spomínané minerály.

Línia CHARM

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Voda z ľadovcov v línii produktov CHARM

Ľadovcová voda je čistá voda, ktorá sa síce nezískava zo zemského povrchu, ale aby sa zabránilo používaniu kontaminovanej ľadovcovej vody, tak sa získava voda z hĺbky niekoľkých desiatok metrov.

Ak ste začali na svojej pleti pozorovať prvé vrásky a v podstate vaša pleť začala strácať mladosť, tak vyskúšajte luxusný rad pleťovej kozmetiky z línie CHARM. Objavte teda tajomstvo mlado vyzerajúcej pleti prostredníctvom pleťových prípravkov!

CHARM – Krém na očné viečka proti vráskam

Vek každej ženy prezrádzajú v prvom rade ruky, ale aj oči. Práve vrásky v okolí očí sú jasným signálom toho, že žena „už má niečo za sebou“. Vrásky však vznikajú postupne a nenápadne. Najprv sa vytvorí nedbalá pavučinka pri každom úsmeve, z ktorej sa postupne vytvoria hlboké vrásky. Očný krém CHARM pristupuje k starostlivosti o očné okolie, ktorého pokožka je príliš tenká, šetrne a s láskou ju hydratuje. Zvyšuje jej elasticitu a redukuje opuch či tmavé kruhy pod očami.

CHARM - Pleťové krémy "Koncentrát krásy" a "Aquaterapia"

Mimické vrásky sa môžu u ženy objaviť v každom veku. Avšak tie hlboké sa objavuje hlavne po štyridsiatke v dôsledku zníženej produkcie kolagénu.

Spevnite teda kontúry svojej tváre a vyhlaďte, respektíve minimalizujte vzhľad hlbokých vrások, a to vďaka krémom obsahujúcim ľadovcovú vodu. Ich účinné zložky nielenže hydratujú, ale tiež spevňujú kontúry tváre, zjemňujú ju a rozjasňujú. 

Produkty z pleťovej línie CHARM nájdete v ponuke na tiandekozmetika.sk


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Zuzana Szocsova 29.11.18 20:13

ZS
karma
100.00

zaujimava kozmetika.. tusim prva o ktorej pocujem, ze obsahuje ladovcovu vodu

 • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 02.12.18 11:42

DB
karma
117.00

to je teda zaujímavá novinka...

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 04.12.18 09:09

SK
karma
114.00

už len treba vyskúšať, ako funguje

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 06.12.18 21:41

ĽŠ
karma
100.00

Veľmi zaujímavá, už len pre spôsob ako sa získava.

 • 0
Odpovedať

Jana Pitonakova 28.12.18 09:06

JP
karma
100.00

Na začiatočné vrasky je uz tolko kozmetiky ze neviem co skôr pouzivat. Chcelo by to porovnanie.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní