Lancôme La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum

Lancôme La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum
 • 09.11.2014
 • Danka Šindléryová

“V priebehu posledných dvoch rokov slávila vôňa La Vie Est Belle medzinárodný úspech. Po výnimočnom štarte si Eau de Parfum získala srdcia mnohých žien a dosiahla úplne nové perspektívy: šťastie nie je len hmlistá fantázia; je hmatateľnou a dosiahnuteľnou realitou. Jeho zloženie vychádzajúce z pôvodnej klasickej vône si získava priazeň žien a Francúzky ho milujú. Celosvetovo obsadzuje pozíciu v top 4 najpredávanejších ženských parfumov.

Pred niekoľkými mesiacmi navrhla značka Lancôme novú víziu vôňa šťastia s La Vie Est Belle L’Eau De Toilette, ktorá je žiarivou variáciou originálnej vône. Nový úspech potvrdzuje pátranie po šťastí, ktoré je absolútne univerzálne. Táto vôňa je naplnená pôvabom a slobodou, je mnohotvárna. Lancôme začína písať úplne novú kapitolu La Vie Est Belle príbehu, aby zdokonalil ženskosť.

V súčasnosti prichádza La Vie Est Belle L’Absolu De Parfum vychádzajúci zo základných zložiek a pretvára ich do vyšších dimenzií. Menej, ale lepšie. Podstatou je, že táto vôňa oslavuje viac šťastia. Lancôme uvádza úplne novú koncepciu krásy vzniknutej súhrou s vôňou kosatca. Výsledná vôňa následne prináša intenzívnejší zážitok, ktorý vzniká z luxusných ingrediencií a tvorí rovnováhu medzi vzácnou vôňou kosatca s výnimočnými vábnymi tóny.

“Teplo parfumu, jeho intenzita a aura prebudí v každej žene jej zmyselnosť. Zažite s touto vôňou pocit naplnenia a chvíľky šťastia.”
Françoise Lehmann 
Generálna riaditeľka Lancôme International

Lancôme La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa je transformovaná pomocou aldehydov – pozoruhodných prísad spojených s niektorými z najzaujímavejších zložiek francúzskeho parfumérskeho priemyslu. Sú súčasne elegantné a silné, prestupujú celým zložením, ženám ponúka eleganciu. Dodávajú energiu vrchným tónom, pričom skrášľujú najkrajšie kvetinové vône jazmínu, pomarančového kvetu a ruže Damascena. Nakoniec spoločne s vôňou iris zvyšujú intenzitu púdrového kúzla.

Zloženie bolo prepracované, ale napriek tomu zostáva verné prestížnej a výnimočnej vôni. Základné srdce pačuli je zbavené svojej zemitej fazety, má hĺbku, je jemného a návykového charakteru, pričom prináša novú textúru. Živica, jantárovo zafarbené tóny Cistus labdanum a Cashmeranu, dreviny dodávajúcej vôni na sýtosti. Sladké a bohaté tóny obohatené o akcenty balzamu, tabaku, korenia, dymu, kože a vanilkového lusku jednoducho pridávajú na návykovosti.

“Základné srdce pačuli obsahuje hlboké a lesné tóny. Jeho vôňa so sebou prináša viac z tradičnej esencie, je tabakovo zafarbená s náznakmi vlhkého dreva. Stredné tóny sú získané rozdelením pačuli esencie do menších frakcií, a to tých najzaujímavejších vybraných. Tento proces pomáha k dosiahnutiu čistejšej, jasnejšej , teplejšej lesnej vône, ktorá je vo výsledku pre ženy vhodnejšia. Pačuli nie je tak temné a udržiava si svoju tajomnú stranu,” zdôrazňuje Dominique Ropion.

Lancôme La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum

Zdroj: Shutterstock®


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

ľubka Olexyová 09.11.14 08:58

ľO
karma
-1.00

vyzerá to vábne,zaujali ma aj základné srdce vône

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 09.11.14 13:48

MZ
karma
92.00

určite ho pri najbližšej príležitosti ovoniam, flakónik je veľmi pekný

 • 0
Odpovedať

Andrea Vidová 09.11.14 19:16

AV
karma
-1.00

no ovoniam a uvidím.Ale vyzerá luxusne

 • 0
Odpovedať

Karolína Lehotová 10.11.14 07:58

KL
karma
-1.00

Tak, túto vôňu by som rada vyskúšala

 • 0
Odpovedať

Renáta Mularčíková 10.11.14 19:24

RM
karma
100.00

vyzerá výborne,ale vôňu ešte nepoznám

 • 0
Odpovedať

Daniela Májiková 11.11.14 10:25

DM
karma
-1.00

musím vyskúšať zaujal ma

 • 0
Odpovedať

melinda buday 11.11.14 13:37

MB
karma
-1.00

už mám skvely darček na vianoce

 • 0
Odpovedať

Mária Sedláková 13.11.14 15:12

MS
karma
73.00

podľa zloženia by sa mi mohol páčiť, mám rada vône čo obsahujú vanilku

 • 0
Odpovedať

anka - fb anka all saga saganová 17.11.14 20:10

A-FAASS
karma
-1.00

flakoník krásny juj tej by som potesila ,vôna štastia ta by sa zišla.

 • 0
Odpovedať

Ivana Tomanová 05.01.15 21:02

IT
karma
-1.00

Tento parfém som vyhrala ale určite by som si ho nekúpila...nevonia zle, no je strašne silný a dosť sladký. Stačí ho dať raz a cítiť ho dosť dlho...podľa flakónika som ho tipovala na príjemnú sviežu vôňu.

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 05.03.18 18:34

ĽU
karma
100.00

krásny flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní