LANCOME novinky

LANCOME novinky
  • 28.04.2015
  • Petronela Kotlárová

Dovoľte mi predstaviť Vám ďalšie, iste skvelé novinky luxusnej značky LANCOME. Konkrétne tento dnešný článok bude o riasenke, krémových očných tieňoch v ceruzke a vodeodolnom géle pre tvarovanie obočia. 

Hypnôse Volume-à-porter má ako prvá kefku s elastomerom. Jej 306 štetiniek zaručí rovnomernú aplikáciu bez zbytočného navrstvenia. Dokonale mäkká kefka riasy jemne rozčeše. Jej kratšie štetinky zahalia riasy od korienkov a dlhšie štetinky potom roznesú formulu až ku končekom.

lancome

Zdroj: Shutterstock®

Ombre Hypnôse Stylo krémové očné tiene v ceruzke obsahujú pigmenty, perleť a vyhladzujúce prvky v perfektnej ľahkej, krémovej textúre a intenzite. Výsledkom je 24-hodinová dokonalosť, na ktorú sa možno spoľahnúť. Dostupné sú v ôsmych odtieňoch - od najprirodzenejších až po najintenzívnejšie. 

lancome

Zdroj: Shutterstock®

Sourcils Gel - vodeodolný gél pre tvarovanie obočia, ktorého hybridná gélovo-krémová konzistencia sa rozpúšťa do ďalších farieb, hustoty a objemu. Vďaka veľmi jemnému perleťovému pigmentu má schopnosť reprodukcie prirodzených chĺpkov na obočí. Dostupný je v troch odtieňoch. 

lancome

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Monika Šomšáková 04.05.15 18:46

karma
-1.00

lancome by som raz chcela vyskúšať

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 07.07.15 18:08

karma
93.00

Ombre Hypnôse Stylo krémové očné tiene v ceruzke sa mi veľmi páčia

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 23.08.15 10:35

MR
karma
-1.00

riasenka vyzerá super :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní