Lancôme Rénergie Multi-Lift

Lancôme Rénergie Multi-Lift
  • 23.02.2015
  • Petronela Kotlárová

    • Zdieľaj:
  • 0

Rad Rénergie sprevádza milióny žien v boji proti vráskam a strate pevnosti pokožky už dlhšie ako 20 rokov. Je symbolom značky Lancôme, a rovnako ako značka samotná aj celá rada nachádza inšpiráciu v zásadných vedeckých poznatkoch, s ktorými neustále posúva hranice krásy. Darí sa jej tak prinášať na trh stále účinnejšie kozmetické produkty starajúce o starnúcu pleť.

Aj dnes prináša Lancôme priekopnícke poznatky. Inšpiráciu tentoraz nachádza v pre kozmetiku úplne novej oblasti – Astrobiológii. Vďaka svojim nespočetným znalostiam o biologických mechanizmoch kože a originálnym testovacím metódam, vrátane výskumu v oblasti Astrobiológie, otvára nové perspektívy v boji proti starnutiu.

lancome

Zdroj: Shutterstock®

Ženy si už nemusia vyberať medzi účinnosťou alebo textúrou – Lancôme prináša novú pleťovú starostlivosť v troch nových textúrach: ľahký krém Légére, krém a hustý krém Riche.
Tieto tri zmyslové zážitky napĺňajú očakávania všetkých žien a sú odpoveďou na ich rozličné aktuálne potreby a rôzne ročné obdobia. Získajte s nimi späť svoje sebavedomie.

 
ĽAHKÝ KRÉM LÉGÉRE

Laboratóriá Lancôme prekročili prah možností a vytvorili novú textúru v podobe ľahkého krému Légére, čo je nová generácia textúry, ktorá ženám prináša ešte zmyselnejší zážitok. Táto svieža, vzdušná a pritom výživná textúra sa zľahka vsiakne do pleti a jemne ju zahalí do hydratujúceho závoja.

Testy preukázali, že liftingová starostlivosť Rénergie Multi-Lift Redefining Lifting výrazne redukuje vrásky už za 4 týždne. Boli merané liftingové účinky nového ľahkého krému Light Cream metódou vyjadrujúcou pružnosť pokožky pomocou horizontálnych a vertikálnych osí. Sledovaná bola oblasť kože na lícnych kostiach, tvári a čeľusti. Obrazová analýza týchto rozličných partií preukázala obnovenú pružnosť pokožky v oblasti čeľusti smerom k uchu a vypnutie pokožky na lícnych kostiach.


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní