MARLIES MÖLLER beauty haircare: Luxusná vlasová starostlivosť

MARLIES MÖLLER beauty haircare: Luxusná vlasová starostlivosť

Vstúpte do sveta dokonalosti, luxusu a profesionality vlasovej starostlivosti, vyvinutej pre splnenie všetkých individuálnych požiadaviek!

MARLIES MÖLLER beauty haircare sa postará o vaše vlasy, vlasovú pokožku a tiež zmysly pre nezabudnuteľný zážitok, porovnateľný s ošetrením v kaderníckom salóne.

HISTÓRIA ZNAČKY

Marlies Möller, hviezdna kaderníčka z Hamburgu, vytvorila vlastnú líniu vlasových produktov v roku 1988. Rozhodujúcim faktorom pre jej uvedenie bola túžba po dokonalej stylingovej pene pre jej potreby a potreby jej zákazníčok. Takej, ktorá by poskytovala vlasom dostatočnú výdrž, spojenú s objemom a pritom by vlasy nelepila. Cieľom značky dodnes zostáva urobiť z vlasovej starostlivosti nezabudnuteľne príjemný zážitok, prostredníctvom exkluzívnych, vysoko kvalitných produktov s profesionálnymi výsledkami, ktoré si ženy môžu dopriať v domácom prostredí.  

 • 1988:   Pani Möller uvádza značku MARLIES MÖLLER beauty haircare. Značka predstavuje komplexný systém starostlivosti o vlasy, spájajúci efektívnosť a luxus v jedinečnom prevedení.
 • 1996:   Zakladateľka rozširuje ponuku produktov o rad hrebeňov a kief, ktoré sú vyrábané ručne v Taliansku a spĺňajú kritériá najvyššej kvality.  

Zaujme ťa: Collistar LIBERA: Kolekcia, ktorú si jednoducho zamiluješ

moisture

Zdroj: Shutterstock®

MOISTURE - Vzácna hydratácia, priamo z hlbín morí, pre viac energie a vitálnu pružnosť vlasov

Úžasne osviežujúce produkty s cennými extraktmi rias, hydrochitínom, luxusným perlovým výťažkom a provitamínom B5 dodávajú vlasom novú pružnosť a energiu – s okamžitým efektom. Vlasy sú posilnené a vyživené hydratáciou bez zaťaženia. Produkty tejto línie sú obzvlášť šetrné k vlasom a vlasovej pokožke. Opierajú sa o exkluzívny komplex MARLIES MÖLLER hair&root beauty pre lesklé, zdravé a pevné vlasy – od korienkov po končeky.

Marine moisture shampoo

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE - Hydratačný šampón s morskými zložkami. Morský kokteil pre extra dávku hydratácie, lesk a pružnosť vlasov. S obsahom exkluzívneho komplexu MARLIES MÖLLER na vlasy a vlasové korienky (perfektná kombinácia vybraných aktívnych zložiek pre ošetrenie, ochranu a aktiváciu vlasov) a komplexu Phyto-Cell s kmeňovými bunkami jabĺk (pre posilnenie a zdravie vlasov a tiež pre zdravú vlasovú pokožku).
 • PRE KOHO JE URČENÝ - Šampón je ideálny pre ženy a mužov, ktorí svoje vlasy označujú za normálne a nehľadajú prípravky so žiadnym konkrétnym zameraním. 
 • AKO PÔSOBÍ - Šetrne čistí vlasy a vlasovú pokožku. Poskytuje vlasom a pokožke kvalitnú hydratáciu bez zaťaženia. Okamžite dodáva pružnosť a novú energiu. Posilňuje vlasy od korienkov po končeky.

Marine moisture conditioner

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Hydratačný kondicionér s morskými zložkami. Morský kokteil pre extra dávku hydratácie, lesk a pružnosť vlasov. S obsahom exkluzívneho komplexu MARLIES MÖLLER na vlasy a vlasové korienky (perfektná kombinácia vybraných aktívnych zložiek pre ošetrenie, ochranu a aktiváciu vlasov) a komplexu Phyto-Cell s kmeňovými bunkami jabĺk (pre posilnenie a zdravie vlasov a tiež pre zdravú vlasovú pokožku).
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Ideálny kondicionér pre zákazníčky, ktoré svoje vlasy označujú za normálne a nehľadajú prípravky so žiadnym konkrétnym zameraním. 
 • AKO PÔSOBÍ: Poskytuje vlasom kvalitnú hydratáciu bez zaťaženia od korienkov po končeky. Okamžite dodáva novú pružnosť, energiu a uľahčuje upravovanie. Uľahčuje rozčesávanie, najmä keď sú vlasy ešte vlhké. Dodáva vlasom novú silu a pôsobí antistaticky. Posilňuje vlasy od korienkov po končeky.

Marine moisture mask

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Intenzívna hydratačná maska na vlasy s morskými zložkami. Efektívne ošetrenie pre extra lesk a hydratáciu vlasov bez zaťaženia. S obsahom exkluzívneho komplexu MARLIES MÖLLER na vlasy a vlasové korienky (perfektná kombinácia vybraných aktívnych zložiek pre ošetrenie, ochranu a aktiváciu vlasov) a komplexu Phyto-Cell s kmeňovými bunkami jabĺk (pre posilnenie a zdravie vlasov a tiež pre zdravú vlasovú pokožku).
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Maska je ideálna pre zákazníčky, ktoré svoje vlasy označujú za normálne a nehľadajú prípravky so žiadnym konkrétnym zameraním. 
 • AKO PÔSOBÍ: Poskytuje vlasom optimálnu energiu, novú pružnosť a uľahčuje ich upravovanie. Obnovuje silu a regeneruje štruktúru vlasov. Dodáva vlasom pružnosť a pôsobí antistaticky. Posilňuje vlasy od korienkov po končeky.
colour

Zdroj: Shutterstock®

COLOUR - Prípravky na farbené vlasy

Vlasová kutikula sa pri farbení vlasov otvára s použitím H2O2 alebo/a amoniaku. Po jej otvorení pigmenty novej farby prenikajú do vonkajšieho obalu. Po pôsobení farby sa kutikula uzatvára použitím špeciálneho kondicionéra alebo kúry, ktorých úlohou je neutralizácia chemického procesu farbenia. Výsledkom je nová, svieža farba vlasov, ale aj stresový vplyv na vlasovú štruktúru.

Brilliance colour shampoo

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Hĺbkovo výživný šampón na farbené vlasy.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Šampón bol vyvinutý špeciálne pre farbené vlasy. 
 • AKO PÔSOBÍ: Upokojuje a ošetruje vlasovú pokožku. Posilňuje vlasové korienky. Optimálne predchádza strate farby počas zmývania. Spomaľuje rýchlu obnovu rastu šedivých vlasov. Chráni farbu vlasov pred vyblednutím. Chráni vlasy pred poškodením vplyvom UV žiarenia.

Brilliance colour conditioner

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Intenzívne regeneračný kondicionér.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Kondicionér bol vyvinutý špeciálne pre farbené vlasy. Je obzvlášť vhodný pre veľmi suché a poškodené vlasy.
 • AKO PÔSOBÍ: Uľahčuje rozčesávanie. Posilňuje vlasové korienky. Do hĺbky vlasy regeneruje. Spomaľuje rýchlu obnovu rastu šedivých vlasov. Chráni farbu vlasov pred vyblednutím. Chráni vlasy pred poškodením vplyvom UV žiarenia.

Odporúčame: Alma K For Men: Účinný zdroj výživy pre každého chlapa

volume

Zdroj: Shutterstock®

VOLUME

Veľká časť stylingových produktov vyhovuje jemným či riedkym vlasom len v prípade, že im poskytne extra dávku objemu. Pritom si cez deň často uvedomíme, že objem, ktorý sme si na vlasoch vytvorili ráno, vydržal len chvíľku. Jemné vlasy rýchlo strácajú objem a zlepia sa dokopy. Naše objemové produkty pôsobia na vlasy ako dve opačné strany magnetov – nedovolia vlasom, aby sa spájali a perfektne ich oddeľujú. Prípravky Volume majú maskarový efekt - pokrývajú vlasy jeden po druhom a posilňujú ich. Výsledkom je objem vlasov, ktorý vydrží dlhšie. 

Daily volume shampoo

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Objemový šampón. Pre vzdušný a ľahký objem bez zaťaženia.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Šampón dodá objem jemným a tenkým vlasom, pričom je vhodný aj pre ostatné typy vlasov, ak túžite po maximálnom objeme.  
 • AKO PÔSOBÍ: Objemové polyméry podporujú zhustenie a zdvihnutie vlasov pre dosiahnutie vzdušného efektu pri úprave. Vlasy navyše posilňuje. Podporuje odolnosť vlasov voči mechanickým vplyvom.

Lift up volume conditioner

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Objemový kondicionér pre uľahčenie rozčesávania, vláčnosť a lesk vlasov.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Šampón dodá objem jemným a tenkým vlasom, pričom je vhodný aj pre ostatné typy vlasov, ak túžite po maximálnom objeme.  
 • AKO PÔSOBÍ: Podporuje objem a posilňuje vlasy. Ošetruje vlasy a dodáva im nový objem. Chráni vlasy pred vonkajšími stresovými faktormi.

Liquid hair keratin mousse

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Objemová pena s regeneračným efektom. 
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Nevyhnutnosť pre poškodené vlasy, najmä pre tie, ktoré sa poškodili chemickým upravovaním.  
 • AKO PÔSOBÍ: Okamžite a viditeľne napráva poškodenú štruktúru v rohovinovej vrstve vlasov. Podporuje zdravý lesk vlasov. Uľahčuje rozčesávanie. Zlepšuje objem vlasov.

Volume boost styling spray

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Stylingový sprej, ktorý pôsobí efektom maskary, vďaka obsahu biopolymérov. 
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre jemné a tenké vlasy, ako aj pre ostatné typy vlasov, ak chcete dosiahnuť maximálny objem.    
 • AKO PÔSOBÍ: Zvyšuje odolnosť vlasov. Chráni vlasy počas tepelného upravovania.
luxury golden caviar

Zdroj: Shutterstock®

LUXURY GOLDEN CAVIAR

Luxusné prípravky pre tie najnáročnejšie zákazníčky. Pre dámy, ktoré sa túžia rozmaznávať a hýčkať svoje vlasy tými najlepšími prípravkami. Nádherné balenia, zmyselné vône a hodvábne textúry dokonale charakterizujú túto líniu.

Prípravky dodávajú vlasom hodvábnu jemnosť, hebkosť, eleganciu a zlatistý lesk. Zahalia vlasy do ošetrujúceho a voňavého závoja. Kombinácia tých najvzácnejších zložiek pre dokonalú regeneráciu pokožky hlavy stimuluje bunkový metabolizmus a okamžite vyrovnáva prípadnú stratu hydratácie.

Luxury golden caviar hair bath

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Luxusný šampónový kúpeľ.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre najnáročnejšie zákazníčky, ktoré túžia rozmaznávať svoje vlasy. 
 • AKO PÔSOBÍ: Luxusná vôňa a delikátna krémová pena mení každé umývanie vlasov na zážitok a výnimočný rituál. Už počas umývania vlasov ošetruje a omladzuje pokožku hlavy a dodáva jej dokonalú hydratáciu. Vlasy získavajú jemnosť, hodvábny lesk a hladkosť už počas umývania.

Luxury golden caviar mask conditioner

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Výnimočný produkt, ktorý sa môže používať ako kondicionér a/alebo maska.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre najnáročnejšie zákazníčky, ktoré túžia rozmaznávať svoje vlasy. 
 • AKO PÔSOBÍ: Trblietavá, zlatistá farba a výnimočná krémovosť symbolizujú ošetrujúci efekt tejto unikátnej masky/kondicionéra. V prípade nedostatku času sa môže používať aj ako kondicionér. Vlasy získavajú elegantný lesk, hodvábnu jemnosť a ľahko sa rozčesávajú. Predstavuje kombináciu maximálnej starostlivosti a výživy, výnimočnej vitality a energie pre dokonalý účes.

Luxury golden caviar spray

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Trblietavý vlasový sprej pred fúkaním.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre najnáročnejšie zákazníčky, ktoré túžia rozmaznávať svoje vlasy. 
 • AKO PÔSOBÍ: Trblietavý zlatistý sprej vytvorí na vlasoch jemný závoj bez zaťaženia. Hĺbkovo hydratuje a dodáva výnimočnú živosť. Zanecháva vlasy perfektne tvárne a dodáva elegantný objem a lesk. Ošetruje vlasy dokonalou kombináciou vzácnych zložiek pre maximálnu ochranu a výživu.

Neprehliadni: TEST: Collistar Magic Gloss Infinite Colour lesk na pery

perfect curl

Zdroj: Shutterstock®

PERFECT CURL - Prípravky na kučeravé a vlnité vlasy

Vlny a kučery sa riadia vlastnými pravidlami – či sú prirodzené alebo vytvorené. Vlnité vlasy sú obvykle suché, veľmi rýchlo sa stávajú drsnými a rozlietanými, neupravenými. Vlny a kučery nemajú rady kefovanie. Snaha o rozčesanie vlasov poškodzuje prirodzený tvar vĺn, vlasy sa ľahko zelektrizujú a sú rozlietané. Ideálny čas na rozčesávanie vlnitých vlasov je čas pri umývaní vlasov, pred zmytím šampónu.

Curl activating shampoo

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Šampón a kondicionér v jednom pre tvarovanie a zvýraznenie vĺn.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Vyživujúci šampón pre vlnité vlasy. 
 • AKO PÔSOBÍ: Podporuje tvar vĺn. Vyživuje a posilňuje vlasy. Dodáva energiu, optimálny tvar a nádherný lesk bez záťaže. Veľmi jemný pre pokožku vlasov a výživný pre vlasy. Chráni vlasy, vytvára okolo nich ochranný film. Dodáva objem.

Curl activating spray

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Bezoplachový prípravok pre tvar a energiu vĺn a kučier. Tiež aktivuje a dodá nový tvar „unaveným“ kučerám.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Prípravok je ideálny na použitie pre vlnité alebo kučeravé vlasy. Môže sa používať na vlhké alebo suché vlasy.
 • AKO PÔSOBÍ: Prirodzene podporuje vlny a kučery. Dodáva hydratáciu a energiu. Posilňuje vlasy a oživuje vzhľad vĺn. Dodáva jemný tužiaci efekt bez zaťaženia. Poskytuje nádherný lesk a žiarivosť.

Curl defining styling gel

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Stylingový gél na definíciu vĺn a kučier. Používa sa na mokré vlasy. Nelepí.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Prípravok bol vyvinutý špeciálne pre vlnité a kučeravé vlasy.
 • AKO PÔSOBÍ: Prirodzene chráni a podporuje tvar vĺn a kučier. Definuje a skrotí vlny a kučery. Dodáva hydratáciu a energiu. Podporuje lesk a spevňuje vlny a kučery.
specialists

Zdroj: Shutterstock®

SPECIALISTS - Špeciálne prípravky pre špeciálne potreby vlasov

Prípravky, ktoré plnia zvláštne požiadavky vlasov a vlasovej pokožky. Vždy, keď je vlasová pokožka podráždená alebo dochádza k nadmernému vypadávaniu vlasov, hľadajú ženy produkty pre obnovu rovnováhy a funkcií vlasovej pokožky. Zdravá vlasová pokožka je základom krásnych vlasov. 

Hair & scalp calming elixir

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Upokojujúci elixír. Prípravok pre ošetrenie citlivej a podráždenej vlasovej pokožky.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre podráždenú a citlivú vlasovú pokožku, ktorá sa prejavuje začervenaním a svrbením.
 • AKO PÔSOBÍ: Obnovuje rovnováhu vlasovej pokožky s dlhodobým efektom. Zmierňuje podráždenie a svrbenie. Uvoľňuje stresové prejavy vlasovej pokožky.

Micelle pre shampoo

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Novinka! Prvý krok v procese čistenia vlasov. Podporí efektivitu následne používaného šampónu.
 •  PRE KOHO JE URČENÝ: Pre všetky typy a dĺžky vlasov, pre akýkoľvek následne použitý šampón.
 • AKO PÔSOBÍ: Pôsobí ako mikro magnet. Odstraňuje nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov. Hĺbkovo čistí vlasy a pokožku hlavy. Dôkladne pripraví vlasy a pokožku hlavy na následné použitie vybraného šampónu. Redukuje množstvo následne použitého šampónu. Už počas používania prípravku Micelle Pre-Shampoo posilňuje korienky.

BB beauty balm for miracle hair

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Balzam pre krásne vlasy – tajomstvo dokonalého stylingu pre nádherné a ošetrené vlasy.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre všetky zákazníčky, ktoré túžia po dokonalých vlasoch s perfektným leskom. Chráni a pôsobí proti elektrizovaniu.
 • AKO PÔSOBÍ: Dodáva dokonalý lesk. Skvelá ochrana pred poškodením teplom a vplyvmi vonkajšieho prostredia. Bráni elektrizovaniu vlasov, kontroluje elektrostatickú energiu. Dodáva vlasom jemnosť, hebkosť a elegantný vzhľad s dokonalým leskom. Posilňuje jemné vlasy, ošetruje rozštiepené končeky. Uľahčuje rozčesávanie vlhkých, ako aj suchých vlasov a optimalizuje ich tvárnosť. 

Anti dandruff shampoo

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Jemný šampón proti lupinám na rastlinnej báze.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre dámy a pánov, ktorí majú problém s lupinami.
 • AKO PÔSOBÍ: Rýchlo a efektívne redukuje lupiny. Zabraňuje svrbeniu a páleniu pokožky tým, že redukuje uvoľňovanie histamínu. Rastlinná alternatíva boja proti lupinám. Posilňuje korienky a zlepšuje kvalitu novovyrastajúcich vlasov. Jemná a krémová pena zanecháva pocit sviežosti a čistoty.

Overnight hair mask

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Vlasová maska s trvácnym efektom. Maska na cesty.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Vytvorené pre dámy, ktoré túžia po hebkých a hladkých vlasoch bez zaťaženia.
 • AKO PÔSOBÍ: Napráva nedostatky. Dodáva vlasom hebkosť. Chráni vlasy pred vysúšaním.

Testovali sme: Collistar ultra-regenerating anti-wrinkle nočný krém

style & hold

Zdroj: Shutterstock®

STYLING – STYLE & HOLD: Stylingové produkty pre účesy, ktoré potrebujú úpravu tvaru a silnú fixáciu

Je množstvo štýlov a účesov, ktoré si vyžadujú intenzívne prípravky na úpravu. Intenzita fixácie nezávisí len od typu vlasov, ale aj od samotného účesu. Zatiaľ čo klasickým a postupným strihom najviac pristane jemná fixácia, moderné ostré strihy si vyžadujú intenzívne stylingové produkty, ktoré im poskytnú pevnú fixáciu. 

Flexible styling foam

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Stylingová pena na ochranu vlasov pred negatívnymi vplyvmi fénovania a podporu ľahšieho upravovania účesu.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Ideálna pre účesy, ktorým pristane jemné a prirodzené fixovanie.
 • AKO PÔSOBÍ: Poskytuje vlasom prirodzenú a prispôsobivú fixáciu, pri ktorej sa môžu voľne hýbať. Fixuje vlasy, a pritom nepôsobí lepkavo. Dá sa ľahko vyčesať alebo vymyť. Poskytuje vlasom dôležité zvlhčenie pred fénovaním.

Finally flexible hairspray

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Vlasový sprej pre prirodzený efekt.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Vhodný pre ženy, ktoré túžia po prirodzenom tužiacom efekte a prispôsobivom vzhľade vlasov.
 • AKO PÔSOBÍ: Umožňuje zmenu účesu a štýlu úpravy vlasov, kedykoľvek sa vám zažiada. Fixuje akýkoľvek účes. Chráni vlasy pred efektom vlhkého počasia. Zachováva účes krásny v každom počasí.

Crystal shine hair lacquer

 • O AKÝ PRÍPRAVOK IDE: Lak na vlasy s aerosolovým rozprašovačom. 
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Vhodný pre fixáciu všetkých vlasov a štýlov. Pre ženy, ktoré túžia po dlhej trvácnosti účesu a žiarivom lesku vlasov.
 • AKO PÔSOBÍ: Má silný fixačný a dlhotrvácny efekt. Poskytuje vlasom výnimočný lesk. Chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia.
hair brushes

Zdroj: Shutterstock®

PROFESSIONAL BRUSH

Náš sortiment profesionálnych kief a hrebeňov je zameraný na viaceré kroky starostlivosti a upravovania vlasov. Tieto luxusné kefy a hrebene majú rúčku a základ vyrobený z bukového dreva, ktoré je špeciálne upravené niekoľkými vrstvami vosku. Vlákna sú vytvorené zmesou diviačej srsti a nylonových zakončení, ktoré sú upravené tak, aby ľahko prenikali do vlasov a šetrne ich rozčesávali. Tvar rúčky je upravený pre jednoduché držanie.

Allround hair brush

 • O AKÝ PRODUKT IDE: Oválna kefa na vlasy. Efektívna čistiaca kefa na úpravu suchých vlasov. 
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre všetky typy vlasov a vlasovej pokožky.
 • AKO PÔSOBÍ: Odstraňuje z vlasov nečistoty a zvyšky stylingových produktov. Šetrne rozčesáva. Dodáva vlasom jemný lesk.

Hair & scalp massage brush

 • O AKÝ PRODUKT IDE: Vysokokvalitná masážna kefa na vlasy a vlasovú pokožku.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Pre všetky typy vlasov a vlasovej pokožky.
 • AKO PÔSOBÍ: Stimuluje cirkuláciu. Zmierňuje tlak, akému bola vystavená vlasová pokožka. Uľahčuje rozčesanie mokrých vlasov.

Medium round styling brush

 • O AKÝ PRODUKT IDE: Vysokokvalitná, stredne veľká okrúhla kefa na úpravu vlasov.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Vhodná pre krátke až stredne dlhé vlasy.
 • AKO PÔSOBÍ: Napomáha k efektívnemu stylingu.

Allround comb

 • O AKÝ PRODUKT IDE: Vysokokvalitný profesionálny hrebeň na úpravu vlasov.
 • PRE KOHO JE URČENÝ: Vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov. 
 • AKO PÔSOBÍ: Rozčesáva mokré aj suché vlasy. Zvýrazňuje kučery a detaily účesu.

Produkty MARLIES MÖLLER beauty haircare nájdete v predaji vo FAnn parfumérii. 


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľudka Uličná 03.05.18 20:28

ĽU
karma
100.00

pekná kozmetika

 • 0
Odpovedať

Mária Liščinská 16.06.18 23:40

karma
132.00

Micelle pre shampoo, ktorý som vyhrala v súťaži na vašom webe pred mesiacom som začala používať ešte len tento týždeň, a skutočne musím potvrdiť, že je výborný. Vlasy po umytí sú krásne lesklé, podajné, prevoňané jemnou vôňou (raz som skúšala len s ním a úplne to stačilo) I keď v návode použitia sa odporúča po umytí tohto micelárneho šampóna použiť ešte druhý šampón, naozaj to nie je nutné. Veľká vďaka vám! Lebo bez vás, by som túto úžasnú značku vôbec nespoznala! ;)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní