Marlies Moller uv-light & pollution protect hairspray: Ochrana a lesk

Marlies Moller uv-light & pollution protect hairspray: Ochrana a lesk

Stresy, ktoré vyplývajú zo životného štýlu, si vyžadujú klásť väčší dôraz na ochranné produkty. Tak ako vonkajšie stresové vplyvy negatívne pôsobia na pleť, aj vlasové vlákna podliehajú ich pôsobeniu, a to dokonca v ešte vyššej miere. Naše zákazníčky preto vyhľadávajú produkty s viacerými účinkami, jednoduchou aplikáciou a rýchlymi, viditeľnými výsledkami.

UV-light & pollution protect hairspray predstavuje novú generáciu vlasových sprejov, ktoré spájajú komplexnú ochranu vlasov s prirodzeným fixačným efektom stylingového produktu.

Pozri aj: Marlies Möller hairmilk: Čistota, výživa a lesk v jednom kroku

uv-light & pollution protect hairspray - účinky

Zdroj: Shutterstock®

Aktívne zložky

 • UV OCHRANA – vlasy charakterizuje nízka úroveň vlastných obranných mechanizmov. Pre optimálnu ochranu vlasov pred negatívnymi vplyvmi UV lúčov ich tento sprej zahalí do ochrannej vrstvy, ktorá zachováva žiarivosť a farbu vlasov – či už prirodzenú, alebo umelú – a bráni jej vyblednutiu.
 • FRUITBIOTM komplex ovocných extraktov a zeleného čaju zahaľuje vlasy do ochrannej vrstvy, ktorá predchádza usadzovaniu vonkajších nečistôt (z výfukových plynov, prachu, slanej vody, piesku atď.), čím chráni vlasovú štruktúru. Komplex zároveň vyhladzuje povrch vlasov, zanecháva ich vláčne, pružné a uľahčuje ich úpravu.
 • KERATÍN NA RASTLINNEJ BÁZE – keratín, ktorý je súčasťou nášho komplexu na vlasy & korienky, je veľmi podobný samotnému keratínu vlasov. Dopĺňaním rastlinného keratínu sa vlasy vyživujú zvnútra a ich poškodenie je menej viditeľné. Vlasy sú posilnené proti mechanickým stresovým faktorom, ľahšie sa rozčesávajú a zachovávajú si prirodzený lesk.
 • GLOSSYLIANCE – kombinácia výťažkov z kôry citróna a trstinového cukru vyhladzuje štruktúru vlasov, udržuje vlasy pružné a zahaľuje ich do nádherného zamatového lesku. 
ochranný sprej na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

NOVÁ GENERÁCIA VLASOVÝCH SPREJOV

… ako fixačný sprej s prirodzenou fixáciou

Nastriekajte sprej uv-light & pollution protect hairspray na upravené vlasy.

... ako komplexný ochranný sprej

 • Aplikujte uv-light & pollution protect hairspray na zmyté, uterákom presušené, ešte vlhké vlasy a nechajte ich voľne vyschnúť, alebo vysušte fénom. Ak si svoje vlasy žehlíte, alebo natáčate, použite špeciálny ochranný produkt pre prevenciu tepelného poškodenia.
 • Pre optimálnu ochranu vlasov pred UV žiarením a vonkajšími vplyvmi používajte sprej uv-light & pollution protect hairspray na celé vlasy, od korienkov po končeky.

… pre extra lesk a osvieženie účesu

Nastriekajte jemnú vrstvu prípravku uv-light & pollution protect hairspray na celé vlasy, alebo miesta účesu, ktoré chcete zvýrazniť. 

UV-light & pollution protect hairspray nájdete v predaji vo FAnn parfumérii.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 10.01.19 06:04

ĽŠ
karma
100.00

Generácia vlasových sprejov, s ktorou som sa ešte nestretla, ale určite oslovila.

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 10.01.19 07:53

SK
karma
113.00

dobrá vecička

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 10.01.19 09:23

MM
karma
100.00

určite treba vyskúšať

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní