Max Factor All Day Primer

Max Factor All Day Primer
  • 24.06.2014
  • Danka Šindléryová

Max Factor Facefinity All Day Primer jedinečná podkladová báza, ktorá je nevyhnutnosťou pre profesionálne nalíčený vzhľad, pretože vytvára nádherný matný podklad s celodennou trvácnosťou. 

Max Factor použil tajomstvo dlhotrvajúceho účinku obľúbeného make-upuFacefinity All Day Flawless a použil ho pri vývoji podkladovej bázy Max Factor Facefinity All Day Primer, do ktorej pridal aj ochranný faktor SPF20.

Tajomstvo bezchybného, dlhotrvajúceho vzhľadu pleti je ukryté v mikro korekčných zložkách, ktoré absorbujú pot a kožný maz, čím výrazne predlžujú trvácnosť vášho make-upu.

„Podkladová báza je nevyhnutným krokom pre prípravu pleti pred líčením a je obzvlášť vhodná pre mastnejšie typy pleti. Zmatňujúce čiastočky absorbujú kožný maz a výrazne predlžujú trvácnosť make-upu. Táto podkladová báza je skvelá – na pleti pôsobí hodvábne a vláčne. Aplikujte ju na pleť po nanesení ošetrujúceho krému pomocou rovného štetca na make-up, a sústreďte sa na oblasť T-zóny.” 
Pat McGrath celosvetová kreatívna riaditeľka pre Max Factor.

Max Factor All Day Primer

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

stanka adamčíková 09.07.14 17:36

SA
karma
-1.00

úžasné MF ako vždy

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní