Max Factor Clump Defy

Max Factor Clump Defy

Expert v oblasti maskár, Max Factor, predstavuje novinku pre dokonalý objem rias – bez akýchkoľvek kompromisov
NOVÁ maskara Clump Defy vám umožní zhustiť vaše riasy a vrstvu po vrstve dosiahnuť až o 200% krajší objem*. Riasy pritom zostanú nádherne oddelené a výrazné, bez vzniku zlepencov.


Jedinečný efekt umožňuje kefka na báze inovačnej technológie. Kefka Anti Clumps dokáže riasy nafarbiť bez toho, aby ich zlepila. Má rovnomerne rozložené štetinky, ktoré predchádzajú zlepeniu rias, nádherne ich farbia, zvýrazňujú a oddeľujú. Technológia zaručuje bohaté zafarbenie rias a mega objem s pôsobivým výsledkom.

 

 

Max Factor Clump Defy

 


V súčasnosti ženy často musia robiť kompromisy: túžia po super objeme, ale pri nanesení viacerých vrstiev sa znásobuje množstvo zlepených rias. Preto hľadajú pomôcky, ktoré im pomôžu zbaviť sa zlepencov a oddeliť riasy. S novou objemovou maskarou Max Factor Clump Defy sú zlepence minulosťou! Riasy dokonale zvýrazňuje a napĺňa výnimočným objemom, pretože každá riasa sa počíta!

 


Max Factor Clump Defy„Ženy by nikdy nemali robiť kompromisy pri skrášľovaní svojich rias a teraz už naozaj ani nemusia. Táto maskara im ponúka možnosť absolútne predísť zlepencom, takže riasy môžu byť krásne husté a výrazné len po pár ťahoch kefky.” Pat McGrath, kreatívna riaditeľka Max Factor

 


Ako je možné, že kefka Anti Clumps dokáže doručiť riasam taký mega objem?
1. Farbiaca plocha – kefka má veľkú plochu, pomocou ktorej pokrýva riasy množstvom farby.
2. Precízne usporiadané štetinky – priestor medzi štetinkami je menší, preto predchádza formovaniu zlepených rias, a zároveň umožňuje nanesenie viacerých vrstiev farby bez rizika zlepencov. Navyše riasy perfektne zvýrazňuje a oddeľuje.
3. Tvar prispôsobený riasam – rafinovaná, zaoblená kefka dokonale priľne k línii rias a dodá im super objem.

 


Kefka Anti Clumps pôsobí v tandeme so špeciálnym zložením farby Clump Defy proti zliepaniu rias. Zloženie farby obsahuje napríklad vosky a hlinu, ktoré sú základom super objemu a umožňujú vrstvenie maskary. Zloženie sa opiera o systém dvoch polymérov vytvárajúci prispôsobivú vrstvu, ktorá umožňuje nanášať jednu vrstvu maskary za druhou, až pokým nezískate objem, po akom túžite. A keďže riasy sa nezliepajú, ich vzhľad môžete kedykoľvek počas dňa alebo pred večerným podujatím jednoducho osviežiť nanesením novej vrstvy maskary.

 

 Max Factor Clump Defy


„Táto maskara je mega! Môžete si ju nanášať znova a znova, riasy sa nezlepia. Kefka Anti Clumps so špeciálne navrhnutými štetinkami je presne tým, čo vám nesmie chýbať v kozmetickej taštičke, ak túžite po mega objemných riasach“, dodáva Pat.

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ivana Goliašová 03.03.14 20:12

IG
karma
-1.00

Skvelá je, práve ju používam!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní