Max Factor Colour Elixir Gloss

Max Factor Colour Elixir Gloss
  • 20.04.2014
  • Danka Šindléryová

Trendom sa stávajú intenzívne farebné lesky, ktoré zahalia pery žiarivým vzhľadom s hladkým pocitom balzamu.

Dostupné v najtrendovejších odtieňoch, nové lesky odejú pery do vláčnosti, podmanivých letných farieb a hladkého pocitu. Dosiahnutie pôsobivého vzhľadu uľahčuje špeciálny penový aplikátor, ktorý zabezpečuje správne dávkovanie farby na pery a umožňuje vrstvenie farebnej intenzity. Vysoký podiel farebných pigmentov v zložení lesku sa hladko rozplýva na perách, dodá vám dostatočnú farebnosť pri samostatnej aplikácii alebo ozvláštni vaše pery pri nanesení na vrstvu rúžu.

Osvojte si hodvábny neutrálny efekt s leskom Colour Elixir Gloss v odtieni Pristine Nude pre zvýraznenie prirodzenej krásy vašich pier oslnivým ružovým podtónom. No ak počas leta túžite mať pery výnimočné, siahnite po sýtejších farbách trendovej palety: vytvorte si žiadostivé pery s odtieňom Polished Fuchsia, ktorý vám zaručí 3D pery s neuveriteľným pocitom ľahkosti. Bez ohľadu na váš vkus a štýl, tieto intenzívne farebné hydratačné lesky vám dodajú presne takú žiarivosť, akú od lesku očakávate, a pridajú k nej výživu a nádherne hladký pocit balzamu.

Max Factor Colour Elixir Gloss

Zdroj: Shutterstock®

Svetová kreatívna riaditeľka pre Max Factor, Pat McGrath, hovorí: „Hoci balzamy a tónovacie balzamy poskytujú perám výživu, na pohľad pôsobia nevýrazne a chýba im správna farba. Max Factor Colour Elixir Gloss pôsobí príjemne ako balzam, avšak bohatý obsah pigmentov pery nádherne zafarbí, najmä v prípade tmavších odtieňoch. Navyše má žiarivejší lesk, čo dodáva perám plný tvar.”

Pat pokračuje: „Najviac výnimočným je pre mňa odtieň Polished Fuchsia, keďže dodáva maximálny výraz a dokonale ladí s letným trendom pestrých pier. Finálnym efektom je naozaj vysoko žiarivá farba. Je dokonalý.”

Max Factor Colour Elixir Gloss

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 20.04.14 19:47

MZ
karma
92.00

lesky Max factor sú super

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.08.14 17:53

MR
karma
-1.00

tie odtiene vyzerajú super, po nanesení na pery vyzerajú pery plnšie. :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní