Max Factor Creme Puff

Max Factor Creme Puff

 

Púder - NENAHRADITEĽNÝ POMOCNÍK PRI LÍČENÍ OD ROKU 1953


Tento rok sa nesie v znamení skutočnej ikony krásy – kompaktného púdru na každú príležitosť Max Factor Creme Puff, ktorý slávi 60 rokov od svojho uvedenia.

 

 


Dokonalá krycia schopnosť, oslnivý jas a prirodzený efekt stoja za úspechom tajnej hollywoodskej zbrane ihneď potom, ako sa Creme Puff objavil na trhu.


TEN ISTÝ PRODUKT – NOVÝ DIZAJN

Aj ikona túži z času na čas po vylepšení! Už 60 rokov zahaľuje Creme Puff pleť žien do zlatistej žiarivosti, a teraz prichádza v novom, zlatom balení odrážajúcom eleganciu, luxus a sviežosť. Obľúbený produkt sa nezmenil. Stále je to ten istý, skvelý kompaktný púder so svetlo odrážajúcimi čiastočkami pre vláčny povrch, nádherný jas a prekrytie akýchkoľvek chybičiek krásy. Prirodzene, legendárna vôňa vyžarujúca pôvab Hollywoodu zostala bez zmeny.
 

 

 

 

 

PREDSTAVUJEME: MODERNÚ IKONU KRÁSY, GWYNETH PALTROW


Tvárou novej kampane na Max Factor Creme Puff je oskarová herečka a stelesnenie skutočnej krásy, Gwyneth Paltrow. Prominentná herečka je skvelou inšpiráciou pre Creme Puff a medzinárodný tím profesionálnych maskérov Max Factor.

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Blažena Sádovská 04.01.14 15:47

BS
karma
100.00

to musí byť kvalita...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní