Max Factor Masterpiece Glide & Define

Max Factor Masterpiece Glide & Define

Kompaktná očná linka, ktorá pôsobí ako v jednom tandeme s vysokocenenými maskarami Masterpiece a umožňuje bezproblémové dosiahnutie krásnych, výrazných a oslnivých očí…

Dajte zbohom roztraseným linkám a otestujte si Max Factor Masterpiece Glide & Define – precíznu očnú linku, skvelý doplnok kolekcie Masterpiece, ktorá dodáva očiam pôvab a výraz celkom jednoducho. Kompaktná tekutá očná linka Masterpiece Glide & Define je riešením, ktoré vám umožní bezproblémové, bezchybné, precízne, jednoduché a hladké nanesenie linky. Špeciálne vytvorené zloženie s optimálnym časom zaschýnania je zárukou ľahkého odstránenia akejkoľvek chybičky pri nanesení. Spolu s maskarami Masterpiece predstavuje táto linka spôsob, akým si žena zvýrazní krásu svojich očí použitím pár šikovných ťahov bez námahy a to tak pri dennom ako aj pri večernom líčení.
Max Factor Masterpiece Glide & DefineVďaka jemne zahrotenej a precíznej špičke a hladkej tekutej konzistencii, ktorá sa však nanáša s presnosťou a ľahkosťou ceruzky, je nová linka Masterpiece Glide & Define od Max Factor predurčená na to, aby sa stala základnou súčasťou každodenného skrášľujúceho rituálu ženy.

Praktická veľkosť zase umožňuje prípravku stať sa perfektným doplnkom každej kabelky.
Kvalitu novej linky Masterpiece Glide & Define oceňuje aj tvorivá riaditeľka pre Max Factor, Pat McGrath, ktorá ju používala pri líčení modeliek počas módnych prehliadok jeseň/zima 2009: „Kolekcia Masterpiece sa stala nenahraditeľnou súčasťou mojej pracovnej výbavy a zbožňujem tiež novú linku, ktorú Max Factor vyvinul. Masterpiece Glide & Define je ideálna pre rýchle a jednoduché skrášlenie vzhľadu, pričom umožňuje vytvorenie rozličných vzhľadov na deň aj na noc – od klasického zvýraznenia očí až po očarujúce objemné a slávnostné.“
Pat McGrath nám tiež prezradila niekoľko svojich tipov, ktoré môžete využiť pri aplikácii očnej linky:
„Tekutá linka sa v minulosti ťažšie nanášala, avšak teraz si ju môžete aplikovať ľahko a tak, aby pôsobila prirodzene – verte mi. Očná linka je kľúčovou pomôckou, pokiaľ chcete upraviť alebo zmeniť tvar svojich očí. Pomocou nej dokážete zmeniť ich tvar a veľkosť, zaručiť objemnejší vzhľad rias a dokonca vyvážiť nerovnomerné črty tváre. A pokiaľ sa jedná o túto sezónu, zabudnite na tradičné čierne linky a pre maximálny výraz svojich očí siahnite po tmavosivých alebo tmavohnedých odtieňoch.“


Max Factor Masterpiece Glide & Define

Ako si naniesť očnú linku na bežný deň či do práce?
Kľúčom je nanášať linku zľahka, pričom viečko by malo byť mierne natiahnuté, aby linka smerovala čo najbližšie pozdĺž prirodzenej línie rias. Použite čiernohnedý alebo hnedý odtieň linky, ktorý pôsobí prirodzene a následne riasy zdôraznite pomocou niektorej z maskár Masterpiece.

Pre dramatický výraz očí, alebo pri nočnom líčení…
Tekutá očná linka predstavuje skvelú pomôcku pri vytváraní výrazného nočného vzhľadu. V takomto prípade si zvoľte dymový odtieň Smoke linky Masterpiece Glide & Define – pôsobí sexy a šik. Linku nanášajte v hrubšej vrstve pozdĺž vrchných rias tak, aby na okraji oka bola hrubšia a aby mierne vyčnievala za líniu rias. Pozdĺž spodných rias urobte pomocou linky jemné bodky a rovnomerne ich rozotrite do rias. Pôsobivú dĺžku, objem aj výraz dodajú riasam 3 vrstvy maskary Masterpiece MAX na vrchné aj spodné riasy.
Masterpiece Glide & Define nájdete v predaji v čiernom, hnedom a dymovom odtieni.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní