MAX FACTOR UVÁDZA VELVET MATTES LIPSTICK COLLECTION

MAX FACTOR UVÁDZA VELVET MATTES LIPSTICK COLLECTION
  • 19.02.2017
  • Danka Šindléryová

Keď sa jedná o rúž s matným efektom, ženy musia často robiť kompromisy a zmieriť sa s tým, že intenzívna matná farba prináša so sebou vysušujúci pocit na perách.

Teraz však nastáva zmena. Ako súčasť svojej najnovšej línie pokrokových produktov Max Factor teraz uvádza Velvet Mattes Lipstick Collection – kolekciu revolučných rúžov, ktoré perám poskytujú oboje – trendový matný efekt, ako aj pocit vláčnosti a hydratácie. 

Velvet Mattes Lipstick Collection

Bola navrhnutá pre doručenie intenzívneho matného efektu v spojení s krémovým hydratačným pocitom. Tradičné matné rúže obsahujú zvýšený podiel pudrových častíc, ktoré môžu pôsobiť pri dopade svetla nerovnomerne. Prirodzene zvýšený podiel pudrových častíc je na úkor hydratačných olejov.

Zloženie rúžov Velvet Mattes Lipstick Collection sa líši od tradičných matných rúžov, pretože neobsahuje zvýšený podiel pudrových ani tuhých častíc. Nová kolekcia využíva hydratačné zloženie populárnych rúžov Colour Elixir, pričom je obohatená o odrážajúce čiastočky sľudy s nepravidelnou štruktúrou, ktoré umožňujú dosiahnutie matného efektu. 

Odporúčame prečítať tiež: Max Factor False Lash Epic Mascara

MAX FACTOR UVÁDZA VELVET MATTES LIPSTICK COLLECTION

Zdroj: Shutterstock®

Spolu s kolekciou matných rúžov Velvet Mattes Lipstick Collection uvádza Max Factor aj kontúrovaciu ceruzku na pery Colour Elixir Universal Lip Liner – dokonalú pomôcku pre komplexné skrášlenie pier, bez ohľadu na odtieň rúžu.

Max Factor Colour Elixir Universal Lip Liner má priehľadné zloženie zostavené z voskov, ktoré formujú bariéru a uzamykajú farbu rúžu na perách. Nová neviditeľná kontúrka sa hodí k všetkým odtieňom aj typom rúžu, pričom perfektne predchádza ich roztečeniu, či rozmazaniu za kontúry pier. 

Testovali sme: TEST: Max Factor Masterpiece Waterproof maskara

MAX FACTOR UVÁDZA VELVET MATTES LIPSTICK COLLECTION

Zdroj: Shutterstock®

Kolekcia rúžov Velvet Mattes Lipstick Collection a kontúrovacia ceruzka Colour Elixir Universal Lip Liner v parfumériách FAnn od februára 2017. smiley


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Mária Maxianová 19.02.17 14:20

MM
karma
100.00

krásne odtiene

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 20.02.17 17:40

KK
karma
111.00

max faktor ma nikdy nesklamal

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 20.02.17 21:53

SK
karma
114.00

nádherné farby

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 15.03.17 20:29

DB
karma
117.00

úžasné odtiene a zaujímavá kontúrka

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní