Maybelline - Volum´ Express The Rocket

Maybelline - Volum´ Express The Rocket

Špirála, podobne ako malé čierne šaty patria neodmysliteľne k ženskej móde. Tak ako sa móda nezaobíde bez doplnkov, špirála sa nezaobíde bez inovácie a detailov. Dokonalý výsledok je pritom často závislí na detailoch. Maybelline New York prichádza s inovovanou riasenkou Volum´ Express The Rocket. Mihalniciam v okamihu pridá objem a pritom ich krásne oddelí.

Niečo z histórie

Maybelline - Volum´ Express The Rocket

Pôvabný pohľad chceli ženy vlastniť od nepamäti. Príkladom je mladá žena Mabel Williams, ktorá sa cez neprajnosť osudu rozhodla bojovať o svoju osudovú lásku. Aby upútala pozornosť milovaného muža, rozhodla sa zvýrazniť svoj pohľad. Použila sadzu z olejovej lampy. Nápad doviedol k dokonalosti jej brat chicagský farmaceut Thomas Williams. Napadlo ho totiž vylepšiť tento zafarbovač rias s použitím vazelíny a prachu z uhlia. Zrodila sa teda prvá špirála na riasy. O dva roky neskôr, v roku 1915 založil Williams kozmetickú spoločnosť a dal jej názov Maybelline.


Špirály sa začali vyvíjať.

Ženy mohli svoje mihalnice predlžovať, farbiť, natáčať alebo zväčšovať ich objem. Základom pôvabného pohľadu sa ale stala ich dokonalá oddelenosť. V minulosti bola voľba zákazníčok značne obmedzená. Na základe požadovaného konečného výsledku si zvolili pevný hrebienok, ktorý síce dodal objem, ale zanechal hrudky a mihalnice zlepil. Pre ženy, ktoré chceli mať svoje mihalnice oddelené, tu boli elastické hrebienky, ktoré ich síce perfektne oddelili ale nedodali žiadny objem.

Maybelline - Volum´ Express The Rocket

 Maybelline teraz prichádza na trh s patentovanou exkluzivitou. Jedná sa o revolučnú špirálu Volum´Express The Rocket. Vašim mihalniciam dodá až o 8 krát väčší objem než klasická maskara, v rekordnej rýchlosti a bez toho, aby zanechala nežiaduce zlepenie.

„Milujem objemné mihalnice. Hlavne vtedy, keď sa chystám večer von. Nerada ale trávim veľa času nad make-upom. Je dobré, že vám špirála Maybelline New York Volum´Express The Rocket dodá toľko objemu v tak rekordnom čase.“ Hovorí dánska modelka tejto značky Freja Beha Erichsen.

                        Dva odtiene pre každú príležitosť:
                              - Blackest Black pre temný a dramatický pohľad
                              - Brown pre zmyselný ale jemný pohľad

Unikátny hrebienok a zloženie na gélovej báze

Jedinečným výsledkom dosahuje špirála The Rocket vďaka kombinácii unikátneho hrebienka a zloženia. Hrebienok je zhotovený z pevného jadra, ktoré vyvíja tlak na mihalnice a rovnomerne ich obalí farbou. Dopomáhajú tomu aj rovnomerne rozmiestnené a pružné štetinky, ktoré češú mihalnice od korienkov až po končeky a zabraňujú tak vzniku nežiaducim hrudkám. Účinné je také zloženie, ktoré je vyvíjané na gélovom základe. Umožňuje tak dosiahnuť o 8 krát väčší objem ale taktiež jemnosti a šetrnosti k mihalniciam. Navyše sa nanáša ľahko a s raketovou rýchlosťou.

„Volum´Express The Rocket dodáva mihalniciam okamžitý objem. Dosahuje to vďaka unikátnemu patentovanému hrebienku, prvého svojho druhu a zloženiu na gélovej báze.“ Vysvetľuje Debra Coleman – Nally, riaditeľka prieskumu a inovácií Maybelline New York,.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Erika Špacírová 10.04.16 21:02

karma
93.00

mne sa táto kefka nepáči, ale žltú špirálu tejto značky zbožňujem :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní