Mega zásah do čierneho s riasenkou DERMACOL MEGA LASHES

Mega zásah do čierneho s riasenkou DERMACOL MEGA LASHES
  • 27.11.2014
  • Danka Šindléryová

Nová riasenka Dermacol Mega Lashes sa stala zásahom do čierneho aj pre Gabrielu Soukalovú, olympijskú medailistku v biatlone. Dodáva jej riasam mega objem s panoramatickým efektom, nádherne ich vykreslí a rozčeše. Po výraznom a zmyselnom pohľade netúži len Gabriela, ale každá žena, pre ktorú je riasenka základným prvkom líčenia.

S novou riasenkou DERMACOL MEGA LASHES už nebudete potrebovať umelé riasy, aby ste dosiahli ich panoramatický vzhľad! Riasenka Dermacol Mega Lashes dodá vašim riasam mega objem s panoramatickým efektom, nádherne ich vykreslí a rozčeše.

Obsahuje intenzívne čierne pigmenty, ktoré doprajú vašim riasam výraznú farbu. Jemná krémová textúra nevytvára hrudky, je extra odolná a perfektne priľnavá. Vďaka tomu obalí každú riasu jednotlivo a dodá jej plnosť. Prírodné vosky a špeciálne látky riasy krásne tvarujú a dodávajú im hustotu. K dokonalému výslednému efektu prispieva aj objemová kefka, ktorá nanesie optimálne množstvo farby a riasy precízne oddelí. 

Cena: 9,59 €

DERMACOL MEGA LASHES

Zdroj: Shutterstock®

Hviezdou kampane je dvadsaťpäťročná úspešná česká reprezentantka a olympijská medailistka v biatlone Gabriela Soukalová, pre ktorú je riasenka „Mega zásah do čierneho”.

Gabriela Soukalová pri otváraní prvej zážitkovej predajne Dermacol v pražskom obchodnom centre Quadrio povedala: „My biatlonisti nikdy dopredu nevieme, či čiernu zasiahneme alebo nie, ale s riasenkou Dermacol Mega Lashes som si istá, že moje riasy a môj pohľad do hľadáčika vyzerajú dokonale.“

DERMACOL MEGA LASHES

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Veronika Kupcová 05.12.14 20:03

VK
karma
105.00

Špirály od Dermacolu používam a určite vyskúšam aj túto.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 11.02.15 11:12

MR
karma
-1.00

nepoužívam riasenky.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní